Bir Erkeğin El Yazısı Onunla İlgili Neler Söyler?

Bir Erkeğin El Yazısı Onunla İlgili Neler Söyler?

Aşık olduğun çocuğun el yazısını inceleyerek, anlamlandırabilirsin!


Kimya dersinde aşık olduğun çocukla ilgili daha fazla şey mi öğrenmek istiyorsun? Neden böyle davrandığının cevabı tam da parmak uçlarında olabilir. Yüzlerce yıldır, grafolojistler (el yazısından karakter tahlili yapan insanlar), insanların sevdiği ya da sevmediği, güçlü ya da zayıf yanları ve hatta ruh hali ve manevi özelliklerini bile sadece imzalarından anlayabileceğimiz konusunda ısrar etmektedirler. İmzasının onunla ilgili ve seninkinin de seninle ilgili neler söylediğini keşfet!

Neden Bir İmza Çok Şey Anlatır

Paragraflar ya da cümleler yazdığında, duygularını ve fikirlerini kağıda dökersin. İmzanı attığındaysa kamusal kimliğini kağıda aktarırsın. Diğer bir deyişle, el yazısı analizi senin gerçek kişiliğini ortaya çıkarır, diğer taraftan imzan dünyanın seni nasıl görmesini istediğinle alakalıdır. Eğer kamusal alanda, özel alanda davrandığın gibi davranmıyorsan, imzan bu farkı ortaya çıkaracaktır. Eğer senin sevdiğin çocuk imzasını yazdığı diğer şeylerden daha büyük atıyorsa, onun kamusal benlik algısı, gerçek benliğinden daha büyük olmalıdır. Yazarken kendini küçük hissetme duygusunu, aşırı büyük imzasıyla telafi etmeye çalışıyor.

Eğik Yazı Ne Anlatır?

Çok belirgin sola eğik bir yazı, onu yazanın düşünceli, sağlamcı davranan ve bir karar almadan önce çok dikkatli düşünen bir kişi olduğunu yansıtır. Ne kadar belirgin bir şekilde sağa yattığına bağlı olarak, dinamik, atılgan, cana yakın ve arkadaş canlısı biri olduğunu akla getirir.

Yazının Büyüklüğü Ne Anlatır?

Grafolojistlere göre büyük el yazısı, enerjik, güvenli ve tamamen planlı bir insanı temsil eder. Ortalama büyüklükteki bir yazı, meşgul, dengeli ve yalnız zaman geçirmekten hoşlanan bir kişiyi anlatır. Küçük yazıysa detaylarla ilgilenen aklı başında, düzenli ve özellikle matematik ve fen bilimlerinde başarılı bir kişiye işaret eder.

Yazıdan Çıkarabileceğin Diğer Anlamlar

Muntazam bir imzayı muntazam biri atar. Gergin biri, sayfaya daha fazla bastırarak yazar. Ufak harfler kendine daha az güvenen biri olabileceği gibi, okunmaz bir şekilde imza atmak kendini önemsiz hissettiğini ve kim olduğunu saklamak istediğin anlamına gelir. Bir sürü hata ve bütün yönlere doğru eğik yazı ise muhtemelen endişeli, sinirli ve telaşlı biri tarafından kaleme alındığını gösterir.


El yazısı hakkında aklıselim sonuçlar almak için grafolojiden mezun olmana gerek yok. Kendinin, arkadaşlarının ve o aşık olduğun çocuğun yazılarını analiz etmeye çalış.


Senin el yazın senin hakkında ne söylüyor? Peki aşık olduğun çocuğun? Sence analizlerin, karakterleriniz hakkında ipucu veriyor mu?

Yorum yapmayı unutma *Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

İlk Görüşte Aşk

Onu ilk defa gördün ve kalbin deli gibi çarpmaya başladı. Belki seni kalabalıkta o görmüştür. Kısacası, ilk görüşte aşk Peki şimdi ne olacak?

Devamını oku

Yine mi sen?

Hayatına izinsiz giriş çıkış yapan bir erkek var mı?

Devamını oku

Aşk ve Yaş

Sadece yetişkinler... Neler sadece yetişkinlere serbest? Araba kullanmak, oy kullanmak ve aşık olmak...? Aşk sadece yetişkinlere göre bir şey mi?

Devamını oku

Zorbalık çemberi

Hangi davranışların zorbalık olduğunu ve bu davranışları sergileyenlere karşı neler yapabileceğini öğrenmek için bu videoyu seyret. Daha fazla bilgi için sayfalarımızı dolaşmaya devam et.

Devamını oku

Saçlarını kontrol altına al

Eğer saç bakımıyla ilgili istikrarlı bir rutin oluşturabilirsen, onlar da sana hayatın boyunca sağlık ve güzellikle eşlik ederler. Hadi hemen bugün başla!

Devamını oku