KızlarArasında Puanları - Başlıca Övünme Hakları

Kapat
KızlarArasında puanlarınla herkese nasıl bir süper star olduğunu göster . Sitede ne kadar aktif olursan - quizleri ve anketleri cevaplarsan, oyunları oynarsan, makalelere yorum yaparsan ve Bilge' ye Sor'a soru gönderirsen- o kadar puan kazanırsın.
İlişkilerim

Flört

Uzmana sormak için giriş yap

« Geri Flört makaleler

Eklendi  17-01-2012

Aşk ve Yaş

  • Görüntüleme(ikon) 34242
  • Yorumlar(ikon) 27
Yıldız(ikon)

Sadece yetişkinler... Neler sadece yetişkinlere serbest? Alkol, sigara, oy kullanmak ve aşık olmak...? Aşk sadece yetişkinlere göre bir şey mi?

 

16 yaşındasın ve sırılsıklam aşık olduğunu düşünüyorsun. Fakat senden büyük arkadaşların seninle alay ediyor ve bunun aşk olup olmadığını bilmeyecek kadar küçük olduğunu söylüyorlar. Tabii, inciniyorsun. Fakat aynı zamanda şimdiye kadar hiç kimseye aşık olmadıklarını iddia ettiklerini de biliyorsun. Neler oluyor? Aşk yaşa bağlı bir şey mi?

Çocuksu Aşk
Aşkın 18 yaşından büyüklere özgü bir şey olduğu doğru değil. Yaşamımızın farklı evrelerinde çok çeşitli duygular hissederiz. Çocuk yuvasındaki arkadaşına nasıl bağlandığını hatırlamıyor musun? Sonra 3D sınıfından Tolga`ya aşık olmuştun vs. Burada fark, değişik yaşlarda böyle ilişkilerin farklı ihtiyaçlarımızı karşılamasıdır. Çocukken, sadece oyun oynayacak birini istersin, daha büyüdüğünüzde ise etrafında nazik insanlar olmasını.

İlk mi....?

Onlu yaşlardayken, çok farklı şeyler yaşarız. Dünyaya daha ciddi bakarız, bu nedenle aşklarımız bize giderek daha önemli gelmeye başlar. Erkekler tarafından beğenilmek isteriz, iltifat edilmesinden hoşlanırız. Onlar giderek daha fazla dikkatimizi çekerler; onların sözlerine saygı duyarız kabul edilmek isteriz. Bunda yanlış bir şey yok! Eğer değerli biriyle tanışırsan, onunla daha fazla zaman geçirmeye ve onu daha iyi tanımaya çalış. Onun arkadaşlığından keyif al!

Her yaşın kendi hakları vardır! Erkek-kadın ilişkileriyle ilgili beklentilerimizin zamanla nasıl değiştiğini kendin göreceksin. Acele etme! Genç ve neşeli biri olarak yaşayabileceğin şeylerin tadını çıkart!.

Aklı başında biri olarak  Aşk ansızın kapını çalar; yaşamını sorgusuz sualsiz altüst eder. Sadece birine aşık olanları kastetmiyorum. Aileler de küçük kızlarının bir çocuğa aşık olduğunu öğrenince altüst olurlar. Onları anlamaya çalış. Aileni erkek arkadaşınla tanıştır. Eğer onu tanırlarsa, niyetini ve kişiliğini anlarlarsa, tehlikede olmadığın konusunda içleri rahat edecektir. Evham yapmayacak ve akıllarına bin türlü şey gelmeyecektir... Hem onlar daha huzurlu, hem de siz daha huzurlu olursunuz.

Kapat
 
 
27
Şimdiye kadarki yorumlar
Upset
Upset
Tarih 24-10-2013
hic sevgilim olmadiki:(ders okuyorum ben hayir bunu soylediyime inananamiyorum.
Lovatics and me
Lovatics and me
Tarih 10-10-2013
Onu çok seviyorum ama ne yapacagimi da bilmiyorum
seradila
seradila
Tarih 25-09-2013
Eger sevgilim olursa annemden saklamak istemiyorum ama söylersem de engel olmasa bile biraz biraz karsi çikacagini biliyorum. Sürekli ikilemde kaliyorum hayatimda sadece ders ve ders olmasini istiyorlar.
cansu568
cansu568
Tarih 25-09-2013
bende 14 yasindayim.Burda yazanlar dogrudur. Ask yasa bakmaz ve çok güzel biseydir...
Kzbn86
Kzbn86
Tarih 04-07-2013
Ben 14 yasindayim ve bunlari yasanmasi gereken duygular oldugunu düsünüyorum. Benim de sevgilim var :)
nhymju
nhymju
Tarih 03-07-2013
ben anne baba korkusundan asik olamiyorum. bi iki kere galiba oldum ama zorla kalbime söz geçirdim. bu konuda biraz sansliyim ama annem babam yüzünden sevgilim olamadigi için de sanssizm :(
GuNey Hli
GuNey Hli
Tarih 03-07-2013
Yaa Askin yasi yokdur BenCeç Ask her Yasta güzel...Tabii yasamasini dogru bilene ;)
sudeeee789
sudeeee789
Tarih 29-05-2013
banada çok çikma teklifi geldi ama kabul etmedim hem 12 yasindayim sevgiliyi ne yapiyim :D
istparsozge
istparsozge
Tarih 09-05-2013
benim hiç sevgilim olmadi ailem kiziyor zaten daha yasim küçük aslinda birinden hoslandim ama ögretmenim kizdi.
SUMEYRA99
SUMEYRA99
Tarih 09-05-2013
bn sevgilimi çok seviyorum
Yeni Bir İç Çamaşırı Kadar Ferah
5 Yıldızlı Koruma, % 100 Güven
Günün anketi
En iyi arkadaşın eski sevgilin ile çıkmaya başlasa ne yapardın?
249844586
Çıkabilir, ben onu çoktan unuttum.
Onu nasıl bir adamla çıktığı konusunda ikaz ederdim
Bu resmen adilik diye düşünürdüm.
bbblink

kizlararasinda.com


Bu siteyi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için Internet Explorer 7 yada daha üst bir versiyon kullanmanızı öneririz. Buradan indirebilirsiniz.