KızlarArasında Puanları - Başlıca Övünme Hakları

Kapat
KızlarArasında puanlarınla herkese nasıl bir süper star olduğunu göster . Sitede ne kadar aktif olursan - quizleri ve anketleri cevaplarsan, oyunları oynarsan, makalelere yorum yaparsan ve Bilge' ye Sor'a soru gönderirsen- o kadar puan kazanırsın.
İlişkilerim

Flört

Uzmana sormak için giriş yap

« Geri Flört makaleler

Eklendi  17-01-2012

Birbirinize Uyuyor Musunuz?

  • Görüntüleme(ikon) 17070
  • Yorumlar(ikon) 3
Yıldız(ikon)

El yazısından anla!

 

El yazısı, birbirinizle ne kadar uyumlu olduğunuzu gösterecek. Eğer bir yakışıklıdan hoşlanıyorsan, çaktırmadan el yazısını kontrol et. Harfleri kağıda nasıl döktüğüne bakarak sonra da kendi yazınla kıyaslayarak ilişkinizde gözyaşı mı, gülücükler mi, yoksa kahkahalar mı olacağını kestirebilirsin!

 

Eğer el yazın öne eğimliyse...


İnsanlar dışa dönük bir kız olduğunu düşünüyorlar, ama sen aslında içten içe utangaç bir fıstıksın. En yakın arkadaşların içindeki kişiliğin, dışarıya gösterdiğinden çok farklı olduğunu biliyorlar.

Eğer onun yazısı...
Öne eğimliyse: Seni gerçekten çok iyi anlıyor, ama bazen yanlış cümleler kurarak seni üzebilir.
Arkaya eğimliyse: Bazı şeylerin onun suçu olmadığını arada sırada söylemelisin. Yoksa azıcık surat assan, her şeyin sorumlusunun kendisi olduğunu sanıyor, zavallı şey:)
Dimdikse: İçindeki güzellikleri anında keşfedecek ve sana bir prenses gibi davranacak.

 

Eğer el yazın arkaya eğimliyse...

Çok iyi niyetli yardımsever ve sakin bir kızsın, ama çoğu zaman yanlış anlaşılıyorsun. Çünkü iyi niyetin, kişiliksizlikmiş gibi algılanıyor. Özellikle erkekler senin çok dişli bir kız olmadığını düşünüyorlar, ama çok yanılıyorlar.

Eğer onun yazısı:
Öne eğimliyse: Çok iyi niyetli bir çocuk, ama pasifliği seni de aşağı çekebilir.
Arkaya eğimliyse: Birbirinizi çok iyi anlıyorsunuz ve ayrıca iyi anlaşıyorsunuz. Fakat bir süre sonra çok içli dışlı olabilirsiniz. Arada sırada arkadaşları görmek lazım!
Dimdikse: Bu çok cool bir tip. Burnu da havalarda! Sana saygısızlık yapmasına asla izin verme.

 

Eğer el yazın dimdikse

Kalbin beynini yönetiyor ve gerçekten uslanmaz bir romantiksin. Hayatının aşkının hayaliyle yanıp tutuşuyorsun ve onu bir köşede oturup beklemiyorsun. Sürekli bir arayış içindesin...

Eğer onun yazısı:
Öne eğimliyse: Birbirinize uyuyorsunuz, ama bu çocuk açılmakta biraz güçlük çekiyor. Bu yüzden sakın şakalarına alınganlık yapma, üzerine gitme.
Arkaya eğimliyse: Çok heyecanlı, enerjik ve pozitif biri! Bu onun yapısı, değiştiremezsin. Kıskanmamaya çalış, kazanırsın.
Dimdikse: Harika bir ilişkiniz olacak. Tüm sırlarınızı paylaşacak ve süper iletişim kuracaksınız. Dürüst bir ilişki en güzeli, değil mi?

Kapat
 
 
3
Şimdiye kadarki yorumlar
Jale Sena
Jale Sena
Tarih 09-12-2014
hey be ya çok uyumluyuz yinee :)
Hazal Ulusoy
Hazal Ulusoy
Tarih 01-10-2012
tam anlayamadim ama neyse)))
sevgilim neden yok
sevgilim neden yok
Tarih 06-07-2012
GÜZELMIS DOGRU
Yeni Bir İç Çamaşırı Kadar Ferah
5 Yıldızlı Koruma, % 100 Güven
Günün anketi
Senin dansın hangisi?
1254309531
Bale
Disko
Buz pateni
bbblink

kizlararasinda.com


Bu siteyi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için Internet Explorer 7 yada daha üst bir versiyon kullanmanızı öneririz. Buradan indirebilirsiniz.