Anneni Sevdiğini Göstermenin 6 Yolu

Anneni Sevdiğini Göstermenin 6 Yolu

Anneni ne kadar sevdiğini ve ona ne kadar değer verdiğini göstermenin basit yolları.

 

Annenle, teyzenle, anneannenle ya da üvey annenle, senin olaylara bakış açının her zaman aynı olmadığını tahmin edebiliyoruz. Annenle aranızdaki anlaşmazlıkları bir an için bir kenara bırak ve ona muhteşem bir anne olduğunu hatırlat!

1. Annenle Bir Sırrını Paylaş

Annenin bitmek tükenmek bilmeyen sorularından sıkılmış olabilirsin. Unutma ki sana soru sormasının sebebi sana güvenmemesi değil, seni sevmesi ve yaşadığın şeylere ilgi duymasıdır. O yüzden anneni biraz mutlu et. Ona hangi sırrını söylemek isteyeceğin tamamen sana kalmış ama ne kadar çok şey paylaşırsan özel hayatına o kadar az burnunu sokma ihtiyacı duyar.

2. Müziğin Sesini Aç

Sevdiğin yeni bir müzik grubu ya da sanatçıyı annene tanıt. Hatta ona havalı birkaç dans figürü öğret (öğrendiklerini toplum içinde sergilemeyeceğine söz vermesi şartıyla!). Ergenlik yıllarında en sevdiği şarkıların ne olduğunu annene sor. Müzik insanları birbirine bağlayan ve birbirlerini tanımalarını sağlayan harika bir araçtır.

3. Annene Soru Sormaktan Utanma

Annenle kız meseleleri hakkında konuşmaktan çekinebilirsin ama unutma ki annen bu konular için harika bir bilgi kaynağı. Adet döngünle ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsin veya regl sancısı gibi konularda kafan karışmış olabilir. Konuşmak istediğin şey her ne ise, rahat ol. Annene dürüstçe yaklaş ve mesela “İlk regl olduğunda kaç yaşındaydın?” diye sor. Eminiz annen bunu sormana çok sevinecek ve sana kız meseleleriyle ilgili harika tavsiyeler verecektir!

4. Anneni Sanatınla Etkile

Yaptığın herhangi bir sanat çalışmasını – fotoğraf, şiir, resim olabilir – çerçevelet. (İndirim mağazalarından gayet ucuza çerçeveler bulabilirsin.) Anneler, çocukları kaç yaşında olursa olsunlar, onlardan kendi yaptıkları hediyeleri almaya bayılırlar!

5. Ona Bir Günlük Hediye Et

Boş bir günlük satın al. İlk sayfasına, sana verdiği anne öğütlerinden birini yaz (her ne kadar öğüt dinlemekten bıkmış olsan da). Mesela: “Çok çalışmanın önemini bana öğrettiğin için teşekkür ederim” veya “Beni hep desteklediğin için teşekkürler.” Annen günlüğü her açtığında, senin mesajını görüp ne kadar sevildiğini ve takdir edildiğini hatırlayacaktır.

6. Annenle Zaman Geçir

Annenle zaman geçirmek için plan yap. Yaşadığınız bölgedeki ücretsiz aktiviteleri takip et. Spor aktiviteleri ya da açık havada müzik festivali gibi eğlenceli şeyler bulabilirsin. Veya anne-kız birlikte pijama partisi verebilirsiniz. Birbirinize manikür-pedikür ve cilt bakımı yapabilirsiniz. Ne kadar eğlenceli değil mi!

 

Anneni ne kadar sevdiğini nasıl gösteriyorsun?

 

Annenle olan ilişkini geliştirmenin yolları bu yazıda!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Yeni Başlayanlar İçin Flört

Bir erkekten hoşlanıyorsan kafanda erkeklerle ilgili sorular oluşur. İşte yeni başlayanlar için bazı harika flört tavsiyeleri.

Devamını oku

Hoşlandığın Erkeğin Göz Rengi Ne Anlatıyor?

Hoşlandığın erkeğin göz rengi ve beden dili sana çok şey anlatabilir.

Devamını oku

Orkid Yaprak Pamuksu Günlük Ped

Orkid Yaprak Pamuksu Günlük Ped

Aranızdaki Büyük Engellere Rağmen Birlikte Olmak

Sevdiğin erkekle aranızda engeller mi var? Bu engelleri nasıl aşabileceğinizi öğren.

Devamını oku

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku