Anneler Günü için 6 süper fikir

Anneler Günü için 6 süper fikir

Annene senin için yaptığı her şey için, genç kızların bile parasının yetebileceği hediyelerle teşekkür et.


Annene en gurur duyduğu başarısının ne olduğunu sor ve iddiaya giriyoruz ki cevap kesinlikle sensin! Ayrıca yine iddiaya gireriz ki eğer bütün sevgisi ve desteği için annen biraz olsun hatırlandığını hissederse, çok mutlu olacaktır. Bu yüzden hemen başla! Sıradan günlerde basit yöntemlerle, Anneler Günü ve onun doğum günü gibi büyük günlerde çok özel yöntemlerle annenle ilişkinin tadını çıkar. Bu tür fikirler için çok paran olmasına gerek yok, sadece biraz zaman ve özen yeterli.

1. Öylesine bir Kahvaltı

Sürpriz! Annenin bugün kahvaltıyı düşünmesine gerek yok! Onun en sevdiği kahvaltıyı hazırlarken biraz daha uyuması için ısrar et. Onun gündelik rutin işlerine kısa bir ara verdirdiğin için nasıl mutlu ve memnun olacağına inanamayacaksın.

2. Onun Gününü Kurtaran Kartlar

Onun en az sevdiği günlük ev işlerinden bir kısmını yapacağını taahhüt eden özel kartlar hazırla. Çamaşır, mutfak temizliği, alışveriş, çöp atma gibi onu az da olsa yükten kurtaracak herhangi bir şey. Kartlarını, daha şirin olması için, çizimlerle, çıkartmalarla ya da senin kendi resimlerinle süsle.

3. Anne-Kız Gecesi

Dürüst Ol: Sen annenle, onun seninle geçirmek istediği kadar vakit geçirmedin. Çoğu genç kız da geçirmedi zaten. Bu normal. Tam da bu yüzden, seninle baş başa geçirebileceği bir zaman için minnettar olacaktır. Beraber dışarıya çıkın ve sinemaya gidin ya da belki de çocukken gitmekten hoşlandığın bir restorana gidin. Ateşin etrafında da oturabilirsiniz, ya da sadece kanepede oturup olan biteni konuşabilirsiniz. Sadece ikinizin sevdiği ve yapmaktan keyif aldığı bir şey bul.

4. Anneler Günü için Çiçekler

O zaten senin bir çiçek gibi büyüyerek genç kız olmanı seyretmekten çok keyif alıyor. Sen de ona her sene açan güzel çiçeklerle, emeklerinin karşılığını biraz olsun ver. “Uzun ömürlü” bir çiçek aldığından emin ol. Yani her yıl kış mevsiminden sonra yeniden açan bir çiçek. Mevsimler boyunca o çiçeğin büyümesini ve güzelleşmesini seyredebilir, aynı senin gibi!

5. Hafta içi Sürprizleri

Annen işteyken seni özlüyor, tıpkı sen kreşe giderken onu özlediğin gibi. Annen hiç beslenme çantanda bir peçetede sana not yazdı mı? Ona öğle yemeği paketi hazırlayarak ve notlar yazarak borcunu öde. Ya da işteki masasının üzerine koyabileceği senin sevimli bir fotoğrafını ona ver. Geçen tatilde sizin çektiğiniz komik fotoğrafı hatırla. Onu bastır ve çerçevelet. Annen iş arkadaşlarına o fotoğrafı göstermekten çok hoşlanacaktır.

6. Annene Yazmayı Unutma!

İşte, hiçbir masrafı olmayan bir fikir: Annene kendi el yazınla bir mektup yaz. Ona, onun senin için ne anlama geldiğini yaz, hiçbir zaman unutmayacağın komik anılarınızı yeniden yaz ya da zor zamanlarında sana üstesinden gelmen için yaptığı bütün yardımlar için teşekkür et (ve elbette, bütün o anne nasihatleri için de !) Birkaç anı ve biraz mürekkep, onun ömür boyu saklayacağı bir hatıra olacaktır.


Bu yıl annen için her ne yapmış olursan ol, şu ana kadar senin için yaptığı her şeyin değerini bildiğinden haberdar olmasını sağla. Ya ikinizin baş başa geçireceği bir gece ya da sadece ona sıkıca sarılmak, burada önemli olan onu düşündüğünü göstermek.


Annene onun senin için ne anlama geldiğini nasıl gösterirsin?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Ebeveynlerinle Yaşadığın Problemler Çözüldü!

Kötü notlardan, regl dönemine kadar zorlu konuları ailenle nasıl konuşacaksın?

Devamını oku

Annenle regl döneminle ilgili konuş

Annenle aranızdaki buzları eritip ona regl dönemin ve ergenlikle ilgili soruları nasıl soracaksın?

Devamını oku

Dışarı çıkman yasak. Peki şimdi ne olacak?

Odanda can sıkıntısıyla saatler harcamak yerine, bu durumu daha iyi bir şekilde değerlendirebileceğin 7 yol işte burada.

Devamını oku

İlk iş görüşmene hazırlan

İlk iş görüşmene hazırlanırken neler yapmalısın? Unutma bu görüşme senin için büyük bir tecrübe olacak. Daha fazla bilgi ve öneri için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

Güvenli sürüş ipuçları

Araba kullanmak özgürlük ve arkadaşlarına şoförlük yapmak demektir. Güvenle araba kullanmak için bu beş bilgiyi aklında tut.

Devamını oku