Kızlardan Annelere Doğum Günü Hediyeleri

Kızlardan Annelere Doğum Günü Hediyeleri

Anneni ne kadar sevdiğini gösterecek ve annenin de seveceği basit hediye fikirleri.

 

Annen seni besledi, altını değiştirdi, giydirdi ve yıllarca kendisine hiç ayırmadığı zamanı sana ayırdı. O senin umut kaynağın, ağladığında omzuna yaslanabileceğin biri, senin akıl hocan, hemşiren, evi çekip çeviren kişi ve en önemlisi dünyanın en iyi dinleyicisi. Bunca şeyi bir arada yapabilen biri olarak, annenin doğum gününde gerçekten özel bir hediyeyi hak ettiğini biliyorsun. Eminiz hediye olarak sadece bir çikolata versen bile mutlu olacaktır. Peki ama ona ne kadar değer verdiğini (paylaştığı anne tavsiyelerinin senin için ne kadar önemli olduğunu) ona gerçekten göstermek için neler yapabilirsin?

El Yapımı Hediye Fikirleri

Bugüne dek yaptığın herhangi bir şeyi düşün – yaptığın bir resim, çektiğin bir fotoğraf, yazdığın bir şiir - ve gidip ona çerçeve yaptır. Kaç yaşında olursan ol, anneler çocuklarının onlar için yaptığı hediyelere bayılırlar.

Özel Hediye Sepeti

Annen ne yapmaktan hoşlanır? Spor yapar mı ya da örgü örer mi? Kitap okumayı mı pasta yapmayı mı sever? Annenin hobisi neyse, o hobiyle ilgili parçalardan oluşan bir hediye sepeti hazırla. Diyelim annen tenis oynamayı seviyor. Tenis oynarken kullanabileceği bir su matarası, tenis teknikleriyle ilgili bir kitap ve bir çift spor çorabı alıp hediye sepeti yapabilirsin.

Minnettarlık Defteri

Annene bir günlük al. Her sayfaya, annenin senin için yaptığı bir şeyden söz ederek teşekkür notu koy. Sana verdiği o muhteşem anne tavsiyelerine de değinebilirsin (hem böylece onu can kulağıyla dinlediğini görüp sevinir!). Ayrıca, onu ne kadar sevdiğini ve ona ne kadar değer verdiğini hatırlaması için bu defteri zaman zaman tekrar okumasını söyleyen bir not ekle.

Resimli Önlük veya Alışveriş Çantası

Kumaş boyası kullanarak ya da ütüyle desen transferi yaparak, kendi hayal gücüne göre bir önlük ya da alışveriş çantası tasarlayabilirsin (ütüyü kullanırken babanın yardımını iste). Süs olarak aile fotoğraflarından veya kendi çizimlerinden yararlanabilirsin.

Spa Günü

Ailenin diğer üyelerinden destek isteyerek, annene güzel bir spa günü hediye edebilirsin. Bütçene uygun olan ve annenin hoşuna gidecek masaj gibi hizmetler satın alabilirsin.

Etkinlik Bileti

Tuttuğu bir spor takımı ya da sevdiği bir performansçının şehirde etkinliği mi olacak? Biraz araştırma yapıp bu etkinlik için ona bilet alabilirsin. Hatta senin de onunla gitmen çok güzel bir hediye olur.

 

Annene soracak olsan, senden gelen her hediyeye bayılacağını söyler çünkü sen onun kızısın! İster lüks bir hediye, ister el yapımı hediye, isterse onu şımartacak bir şey olsun, annen hediyene bayılacaktır!

 

Annene doğum gününde ne hediye edeceksin?

 

Anneler Günü için annene ne hediye almayı düşünüyorsun? İpuçlarımızla işin kolay.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Aranızdaki Büyük Engellere Rağmen Birlikte Olmak

Sevdiğin erkekle aranızda engeller mi var? Bu engelleri nasıl aşabileceğinizi öğren.

Devamını oku

Ayrılık Acısı Nasıl Geçer? 6 Denenmiş Yöntem

Ayrılık acısı mı çekiyorsun? Yeniden ayağa kalkıp hayatına nasıl devam edeceğini öğren.

Devamını oku

Orkid Yaprak Pamuksu Günlük Ped

Orkid Yaprak Pamuksu Günlük Ped

Babanla Konuşabileceğin 5 Şaşırtıcı Konu

Baban hayatında olup bitenlerden bihabermiş gibi görünebilir ama inan, baban aslında sandığından çok daha fazlasını anlayan biri.

Devamını oku

En Havalı Pijama Partisi Nasıl Düzenlenir

Evde muhteşem bir kızlar gecesi düzenleyerek yakın arkadaşlarından tam not al.

Devamını oku

Her Kızın Mutlaka Bilmesi Gereken 3 Makyaj Hilesi

Bu üç basit makyaj hilesiyle kendini kırmızı halıda yürüyormuş gibi hisset.

Devamını oku