4 süper pijama partisi fikri

4 süper pijama partisi fikri

Evde bütün yakın arkadaşlarında pijama partisi vererek kız kıza havaya girin.

 

Hayat seni farklı yönlere çektiğinde kızlarla vakit geçirmene yardım etmek için yüzde yüz garantili bir planı işte burada bulabilirsin: Aşağıdaki Pijama Partileri fikirleriyle arkadaşlarına en uygun partiyi planla.

Konu fikirleri

Bir konunun olması partinize şekil vermene yardım etmesinin yanı sıra pijama partisine, özel bir aktivite görünümü de verir. Sen de en iyi arkadaşlarının bu partinin sıradan takılmalardan farklı bir etkinlik olacağını anlamalarını istiyorsun. İşte konseptler:

- Dondurma Hazırlama Partisi
 
Neden sen ve arkadaşların birlikte bir şeyler hazırlayamayasınız? Kendi dondurmanı yapmaktan daha tatlı başka bir şey olabilir mi?

- Tatlı Partisi
 
İlk önce çikolataları eritin, içine en favori bisküvilerinizi ve meyvelerinizi koyun ve harika çikolatalı tatlılar hazırlayın.

- Karaoke/Dans Partisi

Eğlenceli ve rock & roll şarkılar bulun ve dans edin. Unutma, tam anlamıyla eğlenmek amacıyla söylemek ya da dans etmek için banal şarkılar seçince, daha çok eğleneceksiniz.

- Oyun Gecesi

Eskiden oynadığınız masa oyunlarını yeniden ortaya çıkarın. Sessiz sinema oyununda kendi yaratıcılığınızı kullanın ya da Scrabble ya da Tabu gibi oyunları deneyin.

Pijama partisine davetlisin!

Arkadaşlarına senin partine katılmaları için özel bir davetiye hazırlayabilirsin. Yaratıcı olmak için bu fırsatı kullan. Bazı öneriler: Eğer origami ile aran iyiyse, bu şekilde kağıttan havalı görünen davetiyeler hazırlayabilirsin. Eğer bilgisayarda grafik dizaynıyla uğraşan bir sihirbazsan, e-posta ile gönderebileceğin bazı davetiyeler hazırlayabilirsin. Eğer bu konularda çok iyi değilsen, çok cafcaflı olmasa da içinden fal çıkan kurabiyeler gibi havalı bir şeyler gönderebilirsin. Bunları hazırlayan online birçok firma bulmak mümkün. Bunun da arkadaşlarını epey şaşırtacağından emin olabilirsin.

Aklında bizim kaçırdığımız başka harika parti fikirleri var mı? Bizimle paylaş!

 

Parti yapmak istiyorsun ama nasıl organize edeceğini bilemiyor musun? Şu yazımıza hemen bir bak!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Negatif Arkadaşlık Zincirini Kır

Sürekli kendini kötü mü hissettiriyor? Bu adımları uygulayarak zehirli arkadaşlık zincirini kır.

Devamını oku

Üç Zehirli Arkadaş Tipi

En sık görülen üç zehirli arkadaş tipi ve onlarla başa çıkma taktikleri.

Devamını oku

Düşmanlığı Dostluğa Çevirmek

Bu kıza dayanamıyor musun? Aranızdaki düşmanlığı vereceğimiz ipuçlarıyla aşabilirsin — hatta belki arkadaş bile olabilirsiniz.

Devamını oku

Denemeye Devam Et, #KızGibi Paylaş!

Orkid, genç kızların ergenlik döneminde yaşadığı kaygıları ve sorunları ele alan, Türkiye genelinde bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırmaya göre Türkiye’de her 10 genç kızdan 6’sı başarısız olmaktan korktuğu

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku