4 süper pijama partisi fikri

4 süper pijama partisi fikri

Evde bütün yakın arkadaşlarında pijama partisi vererek kız kıza havaya girin.

 

Hayat seni farklı yönlere çektiğinde kızlarla vakit geçirmene yardım etmek için yüzde yüz garantili bir planı işte burada bulabilirsin: Aşağıdaki Pijama Partileri fikirleriyle arkadaşlarına en uygun partiyi planla.

Konu fikirleri

Bir konunun olması partinize şekil vermene yardım etmesinin yanı sıra pijama partisine, özel bir aktivite görünümü de verir. Sen de en iyi arkadaşlarının bu partinin sıradan takılmalardan farklı bir etkinlik olacağını anlamalarını istiyorsun. İşte konseptler:

- Dondurma Hazırlama Partisi
 
Neden sen ve arkadaşların birlikte bir şeyler hazırlayamayasınız? Kendi dondurmanı yapmaktan daha tatlı başka bir şey olabilir mi?

- Tatlı Partisi
 
İlk önce çikolataları eritin, içine en favori bisküvilerinizi ve meyvelerinizi koyun ve harika çikolatalı tatlılar hazırlayın.

- Karaoke/Dans Partisi

Eğlenceli ve rock & roll şarkılar bulun ve dans edin. Unutma, tam anlamıyla eğlenmek amacıyla söylemek ya da dans etmek için banal şarkılar seçince, daha çok eğleneceksiniz.

- Oyun Gecesi

Eskiden oynadığınız masa oyunlarını yeniden ortaya çıkarın. Sessiz sinema oyununda kendi yaratıcılığınızı kullanın ya da Scrabble ya da Tabu gibi oyunları deneyin.

Pijama partisine davetlisin!

Arkadaşlarına senin partine katılmaları için özel bir davetiye hazırlayabilirsin. Yaratıcı olmak için bu fırsatı kullan. Bazı öneriler: Eğer origami ile aran iyiyse, bu şekilde kağıttan havalı görünen davetiyeler hazırlayabilirsin. Eğer bilgisayarda grafik dizaynıyla uğraşan bir sihirbazsan, e-posta ile gönderebileceğin bazı davetiyeler hazırlayabilirsin. Eğer bu konularda çok iyi değilsen, çok cafcaflı olmasa da içinden fal çıkan kurabiyeler gibi havalı bir şeyler gönderebilirsin. Bunları hazırlayan online birçok firma bulmak mümkün. Bunun da arkadaşlarını epey şaşırtacağından emin olabilirsin.

Aklında bizim kaçırdığımız başka harika parti fikirleri var mı? Bizimle paylaş!

 

Parti yapmak istiyorsun ama nasıl organize edeceğini bilemiyor musun? Şu yazımıza hemen bir bak!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Sen ve hoşlandığın çocuk zamanın çoğunu beraber geçiriyorsunuz yine de birbirinizin boğazına yapışmadınız. Bu onun sizi sadece arkadaş olarak gördüğünü gösterir. Dünyanın en karmaşık ve sinir bozucu durumu.

Devamını oku

Altı adımda arkadaşlığı koruma

En iyi arkadaşınla işler kötüye gidiyor ve onu kaybetmek üzeresin. Arkadaşlar arasında olur böyle şeyler. İşte burada onu nasıl geri kazanabileceğini bulabilirsin.

Devamını oku

Arkadaşını nasıl rahatlatırsın?

Arkadaşın zor zamanlar geçiriyor. İşte burada ona yardım etmek için ne yapıp ne yapmaman gerektiği hakkında ipuçları bulabilirsin!

Devamını oku

Denemeye Devam Et, #KızGibi Paylaş!

Orkid, genç kızların ergenlik döneminde yaşadığı kaygıları ve sorunları ele alan, Türkiye genelinde bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırmaya göre Türkiye’de her 10 genç kızdan 6’sı başarısız olmaktan korktuğu

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!