4 süper pijama partisi fikri

4 süper pijama partisi fikri

Evde bütün yakın arkadaşlarında pijama partisi vererek kız kıza havaya girin.


Hayat seni farklı yönlere çektiğinde kızlarla vakit geçirmene yardım etmek için yüzde yüz garantili bir planı işte burada bulabilirsin: Aşağıdaki Pijama Partileri fikirleriyle arkadaşlarına en uygun partiyi planla.

Konu fikirleri

Bir konunun olması partinize şekil vermene yardım etmesinin yanı sıra pijama partisine, özel bir aktivite görünümü de verir. Sen de en iyi arkadaşlarının bu partinin sıradan takılmalardan farklı bir etkinlik olacağını anlamalarını istiyorsun. İşte konseptler:

- Dondurma Hazırlama Partisi

Neden sen ve arkadaşların birlikte bir şeyler hazırlayamayasınız? Kendi dondurmanı yapmaktan daha tatlı başka bir şey olabilir mi?

- Tatlı Partisi

İlk önce çikolataları eritin, içine en favori bisküvilerinizi ve meyvelerinizi koyun ve harika çikolatalı tatlılar hazırlayın.

- Karaoke/Dans Partisi

Eğlenceli ve rock & roll şarkılar bulun ve dans edin. Unutma, tam anlamıyla eğlenmek amacıyla söylemek ya da dans etmek için banal şarkılar seçince, daha çok eğleneceksiniz.

- Oyun Gecesi

Eskiden oynadığınız masa oyunlarını yeniden ortaya çıkarın. Sessiz sinema oyununda kendi yaratıcılığınızı kullanın ya da Scrabble ya da Tabu gibi oyunları deneyin.

Pijama partisine davetlisin!

Arkadaşlarına senin partine katılmaları için özel bir davetiye hazırlayabilirsin. Yaratıcı olmak için bu fırsatı kullan. Bazı öneriler: Eğer origami ile aran iyiyse, bu şekilde kağıttan havalı görünen davetiyeler hazırlayabilirsin. Eğer bilgisayarda grafik dizaynıyla uğraşan bir sihirbazsan, e-posta ile gönderebileceğin bazı davetiyeler hazırlayabilirsin. Eğer bu konularda çok iyi değilsen, çok cafcaflı olmasa da içinden fal çıkan kurabiyeler gibi havalı bir şeyler gönderebilirsin. Bunları hazırlayan online birçok firma bulmak mümkün. Bunun da arkadaşlarını epey şaşırtacağından emin olabilirsin.

Aklında bizim kaçırdığımız başka harika parti fikirleri var mı? Bizimle paylaş!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Online saygınlığını korumanın yolları

Sanal zorbalıkları unut! Bir şey yüklerken akıllı ol! Online sosyal ağlarda kusursuz olmak için ipuçlarını buradan edin.

Devamını oku

Belalı bir kızın sırları

Sosyal medyada sataşmalardan zarar mı görüyorsun? Eski okul arkadaşlarının sataşmalarından rahatsız mı oldun? Aşağıda onların akıllarında neler döndüğünü bulabilirsin.

Devamını oku

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 2

Gillette Venus tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku