En iyi kız arkadaşınla sağlam bir bağ kurabilmenin 5 yolu

En iyi kız arkadaşınla sağlam bir bağ kurabilmenin 5 yolu

Kankanı iyi tanıyamadığını mı düşünüyorsun? Daha sıkı bir ilişkiniz olması için aşağıda verdiğimiz kız arkadaş ipuçlarını dene!

 

Sen ve en yakın arkadaşının tutkal gibi birbirinize yapıştığınızı düşün, artık daha da yakın olmanız mümkün mü? İşte burada arkadaşlığınızı güçlendirmek için eğlenceli fikirler bulabilirsin.

1. Gizli zulanı paylaş

Burada başa çıkması zor duyguları hedef almak için yaratıcı yollar bulabilirsin. Keçeli ve parlak kalemler kullanarak hatırası olan öğeleri saklamak için bir ayakkabı kutusunu süsle. Sonra senin için önemli olan şeyleri içine koy. Koyacağın şey bir mektup olabilir mesela. Heyecan verici haberler var mı? Babaanneni mi özledin? Sadece ikinizin arasında bir şeyler mi konuşmak istiyorsun? Arkadaşından senin hazırladığın kutuyu almasını, kutudaki içerikleri okumasını ve bir sonraki buluşmada bunlar üzerine konuşmak istediğini söyle. Şimdi aynı şeyleri hazırlama sırası onda.

2. Adrenalin patlaması yaşa

Yüksek enerji harcanan aktivitelerin insanlar arasındaki bağları güçlendirdiği kanıtlanmış bir şeydir. En yakın kız arkadaşınla birlikte heyecan verici bir şeyler yapar mısın? (Eğlence parkında hızlı trene binme gibi bir şeyler, tabii eğer bu aktivitelere karşı fobisi yoksa.)

3. Birbirinize alan açın

Yakınlaşmak için geri çekilmek mi? İnan ya da inanma, birbirinize biraz zaman tanımak aranızdaki bağları kuvvetlendirecektir. Eğer 7 gün 24 saati beraber geçiriyorsanız, kaçınılmaz olarak birbirinizi sinirlendirmeye başlayacaksınız (bunu kabul etmeseniz bile). Birbirinize biraz zaman tanıyın.

4. Birlikte yapabileceğiniz bir şeyler bulun

Go-kart yapın. Bir duvar resmi yapın. Bir müzik grubu kurun. Yaratıcı bir şeyler yapmak sadece sizi birbirinize yaklaştırmaz aynı zamanda işbirliği içinde birlikte bir şeyler yapabilmenize de (ileride her zaman işinize yarabilecek bir yetenek saptamanıza da) yardımcı olur. Fakat en iyi tarafı ne peki? Birlikte başlayıp iyi bir şekilde tamamladığınız bir işin yaşattığı memnuniyeti paylaşmak işin özüdür.

5. Korkularınızla yüzleşin

Sen yılanlardan, arkadaşın da yükseklikten nefret ediyor. Birbirinize yardım ederek en kötü korkularınızla baş edebilirsiniz. Arkadaşın senin elinden tutarak hayvanat bahçesindeki sürüngen sergisini gezmene yardım edebilir. Sen de onun elinden tutup şehrinizdeki en yüksek binanın tepesine asansörle çıkmasına yardımcı olabilirsin. Arkadaşlar bundan başka ne işe yarar, öyle değil mi?


Peki sen en yakın kız arkadaşınla bağlarını nasıl güçlendiriyorsun?

 

Canın mı sıkılıyor bugün biraz? Can sıkıntısıyla başa çıkmanın yollarını yazımızda keşfet. Hemen, şimdi!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları
  • Yorumları göster

arkadaşlık

LADYBACK 24.06.2016

Bence daha eglenceli konulara hic bi kiz hayir demez

Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Sen ve hoşlandığın çocuk zamanın çoğunu beraber geçiriyorsunuz yine de birbirinizin boğazına yapışmadınız. Bu onun sizi sadece arkadaş olarak gördüğünü gösterir. Dünyanın en karmaşık ve sinir bozucu durumu.

Devamını oku

Altı adımda arkadaşlığı koruma

En iyi arkadaşınla işler kötüye gidiyor ve onu kaybetmek üzeresin. Arkadaşlar arasında olur böyle şeyler. İşte burada onu nasıl geri kazanabileceğini bulabilirsin.

Devamını oku

Küçük kardeşlerinle geçinebilmenin 5 yolu

Sinir bozucu bir kardeşin varsa, aile içi iletişimde birkaç noktaya dikkat etmen gerekebilir. Burada onunla nasıl başa çıkabileceğini bulabilirsin.

Devamını oku

Erkeklerde ergenlik dönemi nasıl olur?

Bu kısa sıkça sorulan sorular listesiyle erkeklerde ergenlik dönemi ile ilgili gerçekleri öğren. Erkeklerde ergenlik dönemini 5 bilgiyle özetledik!

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!