Peki Sen Mükemmel Bir Arkadaş Mısın?

Peki Sen Mükemmel Bir Arkadaş Mısın?

İyi bir arkadaş sadıktır ve güçlü bir karaktere sahiptir. Gerekli özelliklere sahip olup olmadığını burada keşfet!

 

İtiraf et, en yakın arkadaşların olmadan yaşayamazsın! 54’ü birden! Arkadaşların, senin yaşamının en önemli bölümü aslında. Başka biriyle olmaktansa onlarla olmayı tercih ediyorsun; onlara en derin ve en özel sırlarını emanet ediyorsun. Uzun lafın kısası, soru şu: Sen mükemmel bir arkadaş mısın?

Gerçekten arkadaşlarını tanıyor musun?

Arkadaşlarının kimler olduğunu bildiğini söylüyorsun. Şüphesiz, en yakın arkadaşın patates cipsini seviyor fakat onun karanlıktan korktuğunu, duşta şarkı söylemeyi sevdiğini ya da Ankara’da yaşayan bir üvey kardeşi olduğunu biliyor musun? Arkadaşlarının kimler olduğunu bilmek, onlarla daha iyi arkadaşlıklar kurmana yardımcı olacaktır.

Olayları doğru değerlendirebiliyor musun?

Gerçek arkadaş, herhangi bir şeyin gerçekten doğru olup olmadığını anlamak için haberin kaynağına gider. Sen de böyle bir arkadaş mısın? Eğer önemsediğin insanlarla ilgili bir söylenti, sınırlı bir bilgi ya da bir takım yargılayıcı sözler duyarsan, kendi kararını vermeden önce olayın tamamını anlamak için onlarla konuş. Belki de onların verdikleri izlenimi anlamalarında yardımcı olabilir ve her şeyin yerli yerine oturması için birlikte yollar arayabilirsiniz.

Sen güvenilir biri misin?

Sen dürüst, ağzı sıkı ve güvenilir biri misin? Yaptığın her şeyin sorumluluğunu üstlen ve sen de kendine güvendiğin kişilerle arkadaş ol. Çevrende sırrını paylaşabileceğin, sırlarını emanet edebileceğin arkadaşların olsun, sen de onlar için aynısını yap. İyi bir arkadaş olduğunu gösterdiğin zaman, arkadaşlığınız çok daha güçlü olacak.

Hoşgörülü biri misin?

Sen ve arkadaşların kesinlikle hatalar yaparsınız. En yakın arkadaşını, senin adet dönemini herkese duyursa onu affedebilir misin? Ya da okulun popüler kızlarıyla otururken seni önemsemediği için senden özür dilediğinde onun özrünü kabul eder misin? En yakın arkadaşlar, bir sonraki sefere işleri yoluna koymak için ne yapılması gerektiğini kabul ederken, “Ben üzgünüm” ve “Önemli değil, seni affediyorum” gibi şeyleri nasıl söyleyeceklerini bilirler.

Küçük şeyleri kafana takmayıp anın tadını çıkarır mısın?

Biliyorsun, genç kızlar bazen sadece eğlenmek ister. En sevdiğin arkadaşlarınla vakit geçir. Bisiklet sürmeye git. Dans etmeyi bir rutin haline getir. Kendiniz için özel bir şeyler yapın. Canınızı sıkan bütün küçük ayrıntıları unutun çünkü sonunda gerçek arkadaş onunla eğlenebileceğin insandır!

 

Şimdi kararını ver! Sen mükemmel bir arkadaş mısın?

 

Sır küpü bir arkadaş olmanın sırlarını biliyor musun? İşte burada!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Yeni Başlayanlar İçin Flört

Bir erkekten hoşlanıyorsan kafanda erkeklerle ilgili sorular oluşur. İşte yeni başlayanlar için bazı harika flört tavsiyeleri.

Devamını oku

Hoşlandığın Erkeğin Göz Rengi Ne Anlatıyor?

Hoşlandığın erkeğin göz rengi ve beden dili sana çok şey anlatabilir.

Devamını oku

Aranızdaki Büyük Engellere Rağmen Birlikte Olmak

Sevdiğin erkekle aranızda engeller mi var? Bu engelleri nasıl aşabileceğinizi öğren.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku