Rengi onu ele veriyor!

Rengi onu ele veriyor!

En yakın arkadaşının en sevdiği renk, onun kişiliği hakkında ipuçları veriyor! Haydi, bul rengini, tanı arkadaşını! Renklere göre karakter analizini keşfet.

Kırmızı:

Hayata bağlı, yaşamdan zevk almasını bilen, kıpır kıpır bir kız! Onu asla somurturken göremezsin! Ayrıca çabuk heyecanlanır ve çabuk öfkelenir, ama merak etme kızgınlığı çabucak da geçiverir!

Mavi:

Çok duygusal bir kız! Sık sık düşüncelere ve hayallere dalıp gidebilir. Sevinçlerini de üzüntülerini de abartılı yaşar. Duygusal iniş çıkışları çok hızlı olduğu için beş dakika önce ağlarken, beş dakika sonra kahkahalarla gülebilir!

Yeşil:

Kıvrak bir zekaya sahiptir. Espri yeteneği de çok güçlüdür. Ayrıca sabırsızdır ve her işi hemen hallolsun ister. Onu kızdırmak istemiyorsan, sakın bekletme!

Beyaz:

Çok iyi niyetli ve alçakgönüllü bir kızdır. Gürültü patırtıdan ve kalabalıktan pek hoşlanmaz. Kendisini en mutlu hissettiği yer evidir. Başkalarına karşı her zaman adaletli ve dürüst davranır.

Gri:

Hırslı ve başarı odaklıdır. Her şeyin mükemmel olmasını ister. Çok çalışır ve hep takdir görmek ister! Bu arada duygularını da hiç belli etmez. Her sıkıntısını içinde yaşar.

Turuncu:

Çok sıcakkanlı bir kızdır. İnsanlarla süper iletişim kurar. İyi kalpli ve yufka yüreklidir. Bilgilerini ve deneyimlerini çevresindekilerle paylaşmaya bayılır. Bu yüzden de etrafı sürekli kalabalıktır.

Kahverengi:

Çalışkan, düzenli ve realisttir. Ders çalışmasından odasını toplamasına kadar her işi sistematik olarak yapar. Kendine karşı katı olsa da, çevresindekilere karşı oldukça hoşgörülüdür. Yalana asla tahammül edemez.

Siyah:

İçine kapanık, küçük olayları büyüten bir kızdır. Çok kolay karamsarlığa kapılır. Sürekli çevresinden takdir görmek ister.

Sarı:

Mıknatıs gibi insanları kendine doğru çeker. Etrafı hep hareketli ve kalabalıktır. Konuşmayı ve gülmeyi çok sever. Ayrıca detaycıdır da! Konuşurken her şeyi en ince detayına kadar anlatır.

Pembe:

Küçük şeylerle mutlu olabilen, neşeli bir kızdır. Aynı zamanda sorumluluk almayı da bilir ve tüm görevlerini ciddiyetle yapar.

Mor:

Gösterişi ve lüksü çok sever. Biraz takıntılıdır. Bu yüzden de evde, okulda ve arkadaş çevresinde yapılan eleştirileri çok fazla önemser.

 

Bu arada parlak dudakların sırrını bu yazımızda bulabilirsin.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Sen ve hoşlandığın çocuk zamanın çoğunu beraber geçiriyorsunuz yine de birbirinizin boğazına yapışmadınız. Bu onun sizi sadece arkadaş olarak gördüğünü gösterir. Dünyanın en karmaşık ve sinir bozucu durumu.

Devamını oku

Altı adımda arkadaşlığı koruma

En iyi arkadaşınla işler kötüye gidiyor ve onu kaybetmek üzeresin. Arkadaşlar arasında olur böyle şeyler. İşte burada onu nasıl geri kazanabileceğini bulabilirsin.

Devamını oku

Küçük kardeşlerinle geçinebilmenin 5 yolu

Sinir bozucu bir kardeşin varsa, aile içi iletişimde birkaç noktaya dikkat etmen gerekebilir. Burada onunla nasıl başa çıkabileceğini bulabilirsin.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Dişlerini doğru fırçalıyor musun?

Muhteşem bir gülümseme tam da burada! Dişlerini nasıl fırçalaman gerektiğini keşfet.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana