Rengi onu ele veriyor!

Rengi onu ele veriyor!

En yakın arkadaşının en sevdiği renk, onun kişiliği hakkında ipuçları veriyor! Haydi, bul rengini, tanı arkadaşını!

Kırmızı:

Hayata bağlı, yaşamdan zevk almasını bilen, kıpır kıpır bir kız! Onu asla somurturken göremezsin! Ayrıca çabuk heyecanlanır ve çabuk öfkelenir, ama merak etme kızgınlığı çabucak da geçiverir!

Mavi:

Çok duygusal bir kız! Sık sık düşüncelere ve hayallere dalıp gidebilir. Sevinçlerini de üzüntülerini de abartılı yaşar. Duygusal iniş çıkışları çok hızlı olduğu için beş dakika önce ağlarken, beş dakika sonra kahkahalarla gülebilir!

Yeşil:

Kıvrak bir zekaya sahiptir. Espri yeteneği de çok güçlüdür. Ayrıca sabırsızdır ve her işi hemen hallolsun ister. Onu kızdırmak istemiyorsan, sakın bekletme!

Beyaz:

Çok iyi niyetli ve alçakgönüllü bir kızdır. Gürültü patırtıdan ve kalabalıktan pek hoşlanmaz. Kendisini en mutlu hissettiği yer evidir. Başkalarına karşı her zaman adaletli ve dürüst davranır.

Gri:

Hırslı ve başarı odaklıdır. Her şeyin mükemmel olmasını ister. Çok çalışır ve hep takdir görmek ister! Bu arada duygularını da hiç belli etmez. Her sıkıntısını içinde yaşar.

Turuncu:

Çok sıcakkanlı bir kızdır. İnsanlarla süper iletişim kurar. İyi kalpli ve yufka yüreklidir. Bilgilerini ve deneyimlerini çevresindekilerle paylaşmaya bayılır. Bu yüzden de etrafı sürekli kalabalıktır.

Kahverengi:

Çalışkan, düzenli ve realisttir. Ders çalışmasından odasını toplamasına kadar her işi sistematik olarak yapar. Kendine karşı katı olsa da, çevresindekilere karşı oldukça hoşgörülüdür. Yalana asla tahammül edemez.

Siyah:

İçine kapanık, küçük olayları büyüten bir kızdır. Çok kolay karamsarlığa kapılır. Sürekli çevresinden takdir görmek ister.

Sarı:

Mıknatıs gibi insanları kendine doğru çeker. Etrafı hep hareketli ve kalabalıktır. Konuşmayı ve gülmeyi çok sever. Ayrıca detaycıdır da! Konuşurken her şeyi en ince detayına kadar anlatır.

Pembe:

Küçük şeylerle mutlu olabilen, neşeli bir kızdır. Aynı zamanda sorumluluk almayı da bilir ve tüm görevlerini ciddiyetle yapar.

Mor:

Gösterişi ve lüksü çok sever. Biraz takıntılıdır. Bu yüzden de evde, okulda ve arkadaş çevresinde yapılan eleştirileri çok fazla önemser.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Online saygınlığını korumanın yolları

Sanal zorbalıkları unut! Bir şey yüklerken akıllı ol! Online sosyal ağlarda kusursuz olmak için ipuçlarını buradan edin.

Devamını oku

Belalı bir kızın sırları

Sosyal medyada sataşmalardan zarar mı görüyorsun? Eski okul arkadaşlarının sataşmalarından rahatsız mı oldun? Aşağıda onların akıllarında neler döndüğünü bulabilirsin.

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Denemeye değer açık hava sporları

Kayalara tırman, kürek çek, içindeki yürüme şampiyonunu uyandır. İşte sana açık havada gerçekleştirebileceğin fantastik sporlar…

Devamını oku