Yüzüne bak, onu tanı

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Kaşlar

* Kaşları kalkıksa, yardıma ihtiyacın olduğu zamanlarda onu mutlaka yanında bulursun.


* Arkadaşının gözü ile kaşı arasındaki mesafe çok az ise; o biraz meraklıdır. Kim kiminle çıkıyor; kim kimden, neden ayrılmış, her şeyden haberi vardır; seni bolca bilgilendirir. Ayrıca kolay arkadaşlık kurar, bu yüzden çevresi çok geniştir.

Gözkapakları

* Gözleri kapalıyken kirpik çizgisi yuvarlaksa, o kişi sevecen, merhametli ve çok sakindir. Hissettiklerini anlamakta güçlük çekmez.


* Kirpik çizgisi gözleri kapalıyken dümdüzse, kendini senin yerine pek koyamaz; empati kuramaz. Sen acı çekerken, o ne yapacağını bilemez ve yanından uzaklaşmayı tercih eder.

Gözlerinin alt çizgisi

* Gözleri açıkken alt kirpik çizgisi yuvarlaksa, problemlerine çözüm üretemeyebilir, ama senin için her şeyi yapar. Arkadaşı olduğun için seni her zaman korur, kimsenin senin hakkında kötü bir şey söylemesine izin vermez.


* Eğer alt kirpik çizgisi biraz düzse, sana kendinden bile daha çok önem verir.


* Kirpik çizgisi dümdüzse, her zaman korunmaya ihtiyacı olduğunu düşünür ve seni hep etrafında arar.

Boyun

* Uzun ve ince boyunlu insanlar asla kapris yapmaz. Sen, onunla yaptığın bir planı iptal etsen bile anlayışlı davranır. Tek kusuru, baskıdan hoşlanmamasıdır; istemediği bir şeyi ona asla yaptıramazsın.


* Kısa ve kalın boyunlu biriyse, çok inatçı ve anlayışsızdır, sakın onunla olan randevuna bir dakika bile geç kalma, yoksa burnundan getirir. Ayrıca iyi bir dinleyici de değildir.

Alın

* Alnı genişse çok enerjiktir ve çok iyi plan yapar. Hafta sonu ne yapacağınızı düşünmene hiç gerek kalmaz, çünkü o en iyisini ayarlar. Onun yanında hep çok eğlenirsin.

Burun

* Burnunun ucu dar ise, acımasızca ve çekinmeden her şeyi yüzüne karşı söyleyebilir.


* Fındık burnundan, senin hatalarını bulmak için elinden geleni yaptığını anlayabilirsin.


* Geniş burunlu biriyse, alıngan olmaz, kolay affeder, seni olduğun gibi kabullenir.

Dudaklar

* Dudak kenarları yukarı kıvrılmış bir arkadaşın varsa, o, çok iyimser ve neşelidir, dudakları kapalıyken bile gülümser gibi gözükür. Onun- yanındayken çok eğlenirsin.


* Eğer dudak kenarları aşağı dönükse, kötümser bir insana rastladın demektir. Her şeyin en kötüsünü düşünür, en ufak bir tersliği bile büyüttükçe büyütür.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Online saygınlığını korumanın yolları

Sanal zorbalıkları unut! Bir şey yüklerken akıllı ol! Online sosyal ağlarda kusursuz olmak için ipuçlarını buradan edin.

Devamını oku

Belalı bir kızın sırları

Sosyal medyada sataşmalardan zarar mı görüyorsun? Eski okul arkadaşlarının sataşmalarından rahatsız mı oldun? Aşağıda onların akıllarında neler döndüğünü bulabilirsin.

Devamını oku

Tam bir sır küpü ol

Çok ilginç şeyler biliyorsun. İşte burada bu sırrı kendine nasıl saklayacağını ve içten içe birine anlatma arzusuyla nasıl baş edebileceğinle ilgili ipuçlarını bulabilirsin!

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

İlk iş görüşmene hazırlan

İlk iş görüşmene hazırlanırken neler yapmalısın? Unutma bu görüşme senin için büyük bir tecrübe olacak. Daha fazla bilgi ve öneri için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku