Yüzüne bak, onu tanı

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Kaşlar

* Kaşları kalkıksa, yardıma ihtiyacın olduğu zamanlarda onu mutlaka yanında bulursun.


* Arkadaşının gözü ile kaşı arasındaki mesafe çok az ise; o biraz meraklıdır. Kim kiminle çıkıyor; kim kimden, neden ayrılmış, her şeyden haberi vardır; seni bolca bilgilendirir. Ayrıca kolay arkadaşlık kurar, bu yüzden çevresi çok geniştir.

Gözkapakları

* Gözleri kapalıyken kirpik çizgisi yuvarlaksa, o kişi sevecen, merhametli ve çok sakindir. Hissettiklerini anlamakta güçlük çekmez.


* Kirpik çizgisi gözleri kapalıyken dümdüzse, kendini senin yerine pek koyamaz; empati kuramaz. Sen acı çekerken, o ne yapacağını bilemez ve yanından uzaklaşmayı tercih eder.

Gözlerinin alt çizgisi

* Gözleri açıkken alt kirpik çizgisi yuvarlaksa, problemlerine çözüm üretemeyebilir, ama senin için her şeyi yapar. Arkadaşı olduğun için seni her zaman korur, kimsenin senin hakkında kötü bir şey söylemesine izin vermez.


* Eğer alt kirpik çizgisi biraz düzse, sana kendinden bile daha çok önem verir.


* Kirpik çizgisi dümdüzse, her zaman korunmaya ihtiyacı olduğunu düşünür ve seni hep etrafında arar.

Boyun

* Uzun ve ince boyunlu insanlar asla kapris yapmaz. Sen, onunla yaptığın bir planı iptal etsen bile anlayışlı davranır. Tek kusuru, baskıdan hoşlanmamasıdır; istemediği bir şeyi ona asla yaptıramazsın.


* Kısa ve kalın boyunlu biriyse, çok inatçı ve anlayışsızdır, sakın onunla olan randevuna bir dakika bile geç kalma, yoksa burnundan getirir. Ayrıca iyi bir dinleyici de değildir.

Alın

* Alnı genişse çok enerjiktir ve çok iyi plan yapar. Hafta sonu ne yapacağınızı düşünmene hiç gerek kalmaz, çünkü o en iyisini ayarlar. Onun yanında hep çok eğlenirsin.

Burun

* Burnunun ucu dar ise, acımasızca ve çekinmeden her şeyi yüzüne karşı söyleyebilir.


* Fındık burnundan, senin hatalarını bulmak için elinden geleni yaptığını anlayabilirsin.


* Geniş burunlu biriyse, alıngan olmaz, kolay affeder, seni olduğun gibi kabullenir.

Dudaklar

* Dudak kenarları yukarı kıvrılmış bir arkadaşın varsa, o, çok iyimser ve neşelidir, dudakları kapalıyken bile gülümser gibi gözükür. Onun- yanındayken çok eğlenirsin.


* Eğer dudak kenarları aşağı dönükse, kötümser bir insana rastladın demektir. Her şeyin en kötüsünü düşünür, en ufak bir tersliği bile büyüttükçe büyütür.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları
  • Yorumları göster

benim arkadaşlrım

umut kelebeği 06.05.2018

çok şükür hepside iyi arkadaş canlısı

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aynı Çocuktan Hoşlandığınızda Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku

Altı adımda arkadaşlığı koruma

En iyi arkadaşınla işler kötüye gidiyor ve onu kaybetmek üzeresin. İşte burada onu nasıl geri kazanabileceğini bulabilirsin.

Devamını oku

4 süper pijama partisi fikri

Evde bütün yakın arkadaşlarında pijama partisi vererek kız kıza havaya girin.

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

“Sen kimsin?”

Kimse etrafında zorbaların olmasını istemez. Arkadaşlarımızla huzurlu günler geçirmeyi tercih ederiz. Bu posterle zorbalara ve zorbalığa karşı tavrını gösterebilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web

Devamını oku