Yüzüne bak, onu tanı

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor. İşte, yüz hatlarına göre karakter analizinde çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Kaşlar

* Yüz hatlarına göre karakter analizi için ilk etap kaşlar. Kaşları kalkıksa, yardıma ihtiyacın olduğu zamanlarda onu mutlaka yanında bulursun.


* Arkadaşının gözü ile kaşı arasındaki mesafe çok az ise; o biraz meraklıdır. Kim kiminle çıkıyor; kim kimden, neden ayrılmış, her şeyden haberi vardır; seni bolca bilgilendirir. Ayrıca kolay arkadaşlık kurar, bu yüzden çevresi çok geniştir.

Gözkapakları

* Gözleri kapalıyken kirpik çizgisi yuvarlaksa, o kişi sevecen, merhametli ve çok sakindir. Hissettiklerini anlamakta güçlük çekmez.


* Kirpik çizgisi gözleri kapalıyken dümdüzse, kendini senin yerine pek koyamaz; empati kuramaz. Sen acı çekerken, o ne yapacağını bilemez ve yanından uzaklaşmayı tercih eder.

Gözlerinin alt çizgisi

* Gözleri açıkken alt kirpik çizgisi yuvarlaksa, problemlerine çözüm üretemeyebilir, ama senin için her şeyi yapar. Arkadaşı olduğun için seni her zaman korur, kimsenin senin hakkında kötü bir şey söylemesine izin vermez.


* Eğer alt kirpik çizgisi biraz düzse, sana kendinden bile daha çok önem verir.


* Kirpik çizgisi dümdüzse, her zaman korunmaya ihtiyacı olduğunu düşünür ve seni hep etrafında arar.

Boyun

* Uzun ve ince boyunlu insanlar asla kapris yapmaz. Sen, onunla yaptığın bir planı iptal etsen bile anlayışlı davranır. Tek kusuru, baskıdan hoşlanmamasıdır; istemediği bir şeyi ona asla yaptıramazsın.


* Kısa ve kalın boyunlu biriyse, çok inatçı ve anlayışsızdır, sakın onunla olan randevuna bir dakika bile geç kalma, yoksa burnundan getirir. Ayrıca iyi bir dinleyici de değildir.

Alın

* Alnı genişse çok enerjiktir ve çok iyi plan yapar. Hafta sonu ne yapacağınızı düşünmene hiç gerek kalmaz, çünkü o en iyisini ayarlar. Onun yanında hep çok eğlenirsin.

Burun

* Burnunun ucu dar ise, acımasızca ve çekinmeden her şeyi yüzüne karşı söyleyebilir.


* Fındık burnundan, senin hatalarını bulmak için elinden geleni yaptığını anlayabilirsin.


* Geniş burunlu biriyse, alıngan olmaz, kolay affeder, seni olduğun gibi kabullenir.

Dudaklar

* Dudak kenarları yukarı kıvrılmış bir arkadaşın varsa, o, çok iyimser ve neşelidir, dudakları kapalıyken bile gülümser gibi gözükür. Onun- yanındayken çok eğlenirsin.


* Eğer dudak kenarları aşağı dönükse, kötümser bir insana rastladın demektir. Her şeyin en kötüsünü düşünür, en ufak bir tersliği bile büyüttükçe büyütür.

 

Sen yüz hatlarına göre karakter analizi yapıyor musun? Yüz hatlarını ortaya çıkaracak yaz makyajı önerileri şu yazımızda keşfet.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

benim arkadaşlrım

umut kelebeği 6.05.2018

çok şükür hepside iyi arkadaş canlısı

Negatif Arkadaşlık Zincirini Kır

Sürekli kendini kötü mü hissettiriyor? Bu adımları uygulayarak zehirli arkadaşlık zincirini kır.

Devamını oku

Üç Zehirli Arkadaş Tipi

En sık görülen üç zehirli arkadaş tipi ve onlarla başa çıkma taktikleri.

Devamını oku

Düşmanlığı Dostluğa Çevirmek

Bu kıza dayanamıyor musun? Aranızdaki düşmanlığı vereceğimiz ipuçlarıyla aşabilirsin — hatta belki arkadaş bile olabilirsiniz.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku