Ayrılık Acısı Nasıl Geçer? 6 Denenmiş Yöntem

Ayrılık Acısı Nasıl Geçer? 6 Denenmiş Yöntem

Ayrılık acısı mı çekiyorsun? Yeniden ayağa kalkıp hayatına nasıl devam edeceğini öğren.

 

İlişkiler bittiğinde (ve mutlaka, herkes için bir noktada bir ilişki biter), yorganı başına çekip, hiç durmadan sevdiğin müzikleri dinlemek ve bütün zamanını ayrıldığın erkeğin paylaştığı fotoğraflara bakarak geçirmek isteyebilirsin. Her ne kadar üzülüp ağlamak normal olsa da bu ancak bir hafta sürmelidir, bir ay değil. İşte ayrılık acısını atlatmak (ve hatta eskisinden bile daha iyi hissetmek için) 6 muhteşem yöntem.

 

1. Evden Dışarı Çık.

 

En iyi arkadaşların sana yardım etmek istiyorsa buna izin vermelisin. Onlarla alışverişe veya sinemaya git. Yaşadığın ayrılığı kafandan atmana yardımcı olacak ne varsa yap. Elbette ilk başlarda canın bir şey yapmak istemeyebilir ama bir şey yapmaya çalışmak, hiçbir şey yapmamaktan iyidir.

 

2. Sosyal Medyaya Ara Ver.

 

Ayrıldığın erkeği sosyal medya sitelerinde arkadaşlıktan çıkaracak kadar ileriye gitmene gerek yok. Ancak, sürekli internet sayfalarını açık tutup, onun neler yaptığına bakmak sadece yarana tuz basar. Bunun yerine, bir süre sosyal medyadan uzak dur. Böylece gerçek hayata olan bakışın da değişir.

 

3. Biraz Flört Etmenin Sakıncası Yok.

 

Sınıfın yakışıklı çocuğuna merhaba de. Şimdilik başka bir ilişkiye hazır olmaman tamamen anlaşılır bir şey ama karşı cinsle arkadaşlık kurmanda hiçbir sakınca yok.

 

4. Detayları Herkesle Paylaşma.

 

İçini dökmen gerektiğinde annenle, büyük annenle ya da ülkenin öbür ucunda oturan kamp arkadaşınla konuş. Ama ayrılığınızla ilgili detayları yakın çevrenizdekilerle paylaşma. Ortak arkadaşlarınız ikinizin arasında kalmış gibi hissetmemeliler. Ayrıca, yaşadıklarının diğer arkadaşlıklarını etkilemesine izin vermeyerek büyük bir olgunluk göstermiş olursun.

 

5. Ne İstediğini Ona Açıkça Söyle.

 

Ayrıldıktan sonra arkadaş kalmak istediğini söylemek kolaydır. Ama eğer gerçekten biraz zamana ihtiyacın varsa bunu ona söyle. Dürüst olursan ileride gerçekten arkadaş kalma şansınız daha yüksek olur. Ve eğer zamana ihtiyacı olan oysa, o zaman sen de onun bu isteğine saygı duy.

 

6. Yüreğinin Sesini Dinle.

 

Hayır, yeni bir sevgili bul demiyoruz. Şimdi tamamen kendine odaklanman için mükemmel bir zaman: Derslerine çok sıkı çalışıp notlarını mı yükseltmek istiyorsun? Ne zamandır kafanda tasarladığın o moda bloğunu sonunda internette yayınlamayı mı düşünüyorsun? Bütün bunları yapmanın tam zamanı!

 

Hobi edinmek istiyorsun ama nereden başlayacağını bilemiyorsun. Bu yazıda birkaç öneri bulabilirsin.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Yeni Başlayanlar İçin Flört

Bir erkekten hoşlanıyorsan kafanda erkeklerle ilgili sorular oluşur. İşte yeni başlayanlar için bazı harika flört tavsiyeleri.

Devamını oku

Hoşlandığın Erkeğin Göz Rengi Ne Anlatıyor?

Hoşlandığın erkeğin göz rengi ve beden dili sana çok şey anlatabilir.

Devamını oku

Aranızdaki Büyük Engellere Rağmen Birlikte Olmak

Sevdiğin erkekle aranızda engeller mi var? Bu engelleri nasıl aşabileceğinizi öğren.

Devamını oku

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku