Bir Erkeğin El Yazısı Onunla İlgili Neler Söyler?

Bir Erkeğin El Yazısı Onunla İlgili Neler Söyler?

Aşık olduğun çocuğun el yazısını inceleyerek, anlamlandırabilirsin!

 

Kimya dersinde aşık olduğun çocukla ilgili daha fazla şey mi öğrenmek istiyorsun? Neden böyle davrandığının cevabı tam da parmak uçlarında olabilir. Yüzlerce yıldır, grafolojistler (el yazısından karakter tahlili yapan insanlar), insanların sevdiği ya da sevmediği, güçlü ya da zayıf yanları ve hatta ruh hali ve manevi özelliklerini bile sadece imzalarından anlayabileceğimiz konusunda ısrar etmektedirler. Yazı çeşitleri insanlar hakkında çok şey söylüyor. İmzasının onunla ilgili ve seninkinin de seninle ilgili neler söylediğini keşfet!

Neden Bir İmza Çok Şey Anlatır

Paragraflar ya da cümleler yazdığında, duygularını ve fikirlerini kağıda dökersin. İmzanı attığındaysa kamusal kimliğini kağıda aktarırsın. Diğer bir deyişle, el yazısı analizi senin gerçek kişiliğini ortaya çıkarır, diğer taraftan imzan dünyanın seni nasıl görmesini istediğinle alakalıdır. Eğer kamusal alanda, özel alanda davrandığın gibi davranmıyorsan, imzan bu farkı ortaya çıkaracaktır. Eğer senin sevdiğin çocuk imzasını yazdığı diğer şeylerden daha büyük atıyorsa, onun kamusal benlik algısı, gerçek benliğinden daha büyük olmalıdır. Yazarken kendini küçük hissetme duygusunu, aşırı büyük imzasıyla telafi etmeye çalışıyor.

Eğik Yazı Ne Anlatır?

Çok belirgin sola eğik bir yazı, onu yazanın düşünceli, sağlamcı davranan ve bir karar almadan önce çok dikkatli düşünen bir kişi olduğunu yansıtır. Ne kadar belirgin bir şekilde sağa yattığına bağlı olarak, dinamik, atılgan, cana yakın ve arkadaş canlısı biri olduğunu akla getirir.

Yazının Büyüklüğü Ne Anlatır?

Grafolojistlere göre büyük el yazısı, enerjik, güvenli ve tamamen planlı bir insanı temsil eder. Ortalama büyüklükteki bir yazı, meşgul, dengeli ve yalnız zaman geçirmekten hoşlanan bir kişiyi anlatır. Küçük yazıysa detaylarla ilgilenen aklı başında, düzenli ve özellikle matematik ve fen bilimlerinde başarılı bir kişiye işaret eder.

Yazıdan Çıkarabileceğin Diğer Anlamlar

Muntazam bir imzayı muntazam biri atar. Gergin biri, sayfaya daha fazla bastırarak yazar. Ufak harfler kendine daha az güvenen biri olabileceği gibi, okunmaz bir şekilde imza atmak kendini önemsiz hissettiğini ve kim olduğunu saklamak istediğin anlamına gelir. Bir sürü hata ve bütün yönlere doğru eğik yazı ise muhtemelen endişeli, sinirli ve telaşlı biri tarafından kaleme alındığını gösterir.


Yazı çeşitleri ve el yazısı hakkında aklıselim sonuçlar almak için grafolojiden mezun olmana gerek yok. Kendinin, arkadaşlarının ve o aşık olduğun çocuğun yazılarını analiz etmeye çalış.


Senin el yazın senin hakkında ne söylüyor? Peki aşık olduğun çocuğun? Sence analizlerin, karakterleriniz hakkında ipucu veriyor mu?

 

Erkeklerin kızlara benzemediği noktaları biliyor musun? Şu istatistiklerle keşfet!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

farklı

devrim 2.02.2017

şey benim sevdiğim kişi arkadaşimin abisi arkadaşım biliyor abısını sevdiğimi ama abımısıne söyleye miyorum aramızda 1 yaş var .birde sevdiğim çocukla sürekli göz göze geliyoruz oda beni seviyormu acaba ne yapmalıyım?

Yeni Başlayanlar İçin Flört

Bir erkekten hoşlanıyorsan kafanda erkeklerle ilgili sorular oluşur. İşte yeni başlayanlar için bazı harika flört tavsiyeleri.

Devamını oku

Hoşlandığın Erkeğin Göz Rengi Ne Anlatıyor?

Hoşlandığın erkeğin göz rengi ve beden dili sana çok şey anlatabilir.

Devamını oku

Aranızdaki Büyük Engellere Rağmen Birlikte Olmak

Sevdiğin erkekle aranızda engeller mi var? Bu engelleri nasıl aşabileceğinizi öğren.

Devamını oku

“Zorbalık burada biter”

Bulunduğun her yeri zorbalıktan arındırmak ister misin? Bu posteri bas, çoğalt ve yapıştır. Daha fazla bilgi için bu siteyi dolaşmaya devam et.

Devamını oku

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku