İlk görüşte aşkta hızlı mısın?

İlk görüşte aşkta hızlı mısın?

Nasıl bir erkek arkadaş edinebileceğini bilip bilmediğini ya da aşık olduğun çocuğu korkutup kaçırıp kaçırmayacağını keşfet.

 

Aşık olduğun çocuğun gitmesi haline, bu kadar çabuk mu diye dertleniyor musun? İlk aşkın ya da sonuncusu olsun, çok ileri gidip gitmediğini biliyor musun? İlk görüşte aşık olup olmadığını keşfetmek için, aşağıdakilerden hangisinin seni tam anlamıyla anlattığına bir bak.

Sırılsıklam Aşık Olmak

Erkek arkadaşınla vakit geçirmekten çok hoşlanıyorsun ve onun yanında olmak için her şeyden vazgeçebilirsin. Hey! Yavaş ol biraz. Kalbinin sesini dinlemen mükemmel bir şey ama bu arada kendini ve kız arkadaşlarını unutma. Ara sıra tek başına kalacak kadar kendine güvenli bir genç kız ol. Bir ilişkiye başladığın zaman, bu güven birçok şeyi çok daha kolaylaştıracaktır.

Denge Kraliçesi

Aşkınla takılmaktan keyif alıyorsun ama kitapları ve en yakın arkadaşını sallamadan erkek arkadaşınla görüşmeyi nasıl dengeleyeceğini de biliyorsun. Çak bir beşlik! Sen nasıl erkek arkadaş edinileceğini biliyorsun. Aşka kapalı değilsin ama “yavaş ve istikrarlı” senin motton. Dosdoğru bildiğin davranışlarını sürdür.

Bağımsız Genç Kız

Konu erkeklere geldiğinde, zor birisin. Önceliklerini biliyorsun ama mevzu kalbini bir ilişkiye açmaya geldiğinde, çok utangaçsın. Aklı başında biri olman mükemmel ama gardını biraz düşürmeyi dene ve işlerin nereye varacağını gör.


Kararın nedir? Çok hızlı mı aşık olursun? İlk görüşte aşka inanıyor musun?

 

İlk buluşma için 5 ipucu bu yazımızda!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Genç kızların erkek arkadaşlarıyla ilk buluşmasıyla ilgili 3 ipucu

Yani, artık erkek arkadaşın var. Peki şimdi ne olacak? İşte burada sağlıklı bir ilişki için farklı ipuçlarını bulabilirsin.

Devamını oku

İlk Görüşte Aşk

Onu ilk defa gördün ve kalbin deli gibi çarpmaya başladı. Belki seni kalabalıkta o görmüştür. Kısacası, ilk görüşte aşk Peki şimdi ne olacak?

Devamını oku

İlk randevun için beş ipucu

Hoşlandığın çocukla ilk kez çıkacaksın. Birkaç konuda dikkatli davranarak bunun senin için tam bir başarı olmasını sağlayabilirsin.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Yaz aylarında genital hijyene daha fazla özen göster!

Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu, sıcak yaz günlerinde vajinal enfeksiyonlar ve hastalıkların arttığına dikkat çekiyor.

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!