Çok hızlı mı aşık oluyorsun?

Çok hızlı mı aşık oluyorsun?

Nasıl bir erkek arkadaş edinebileceğini bilip bilmediğini ya da aşık olduğun çocuğu korkutup kaçırıp kaçırmayacağını keşfet.


Aşık olduğun çocuğun gitmesi haline, bu kadar çabuk mu diye dertleniyor musun? İlk aşkın ya da sonuncusu olsun, çok ileri gidip gitmediğini biliyor musun? Çok hızlı aşık olup olmadığını keşfetmek için, aşağıdakilerden hangisinin seni tam anlamıyla anlattığına bir bak.

Sırılsıklam Aşık Olmak

Erkek arkadaşınla vakit geçirmekten çok hoşlanıyorsun ve onun yanında olmak için her şeyden vazgeçebilirsin. Hey! Yavaş ol biraz. Kalbinin sesini dinlemen mükemmel bir şey ama bu arada kendini ve kız arkadaşlarını unutma. Ara sıra tek başına kalacak kadar kendine güvenli bir genç kız ol. Bir ilişkiye başladığın zaman, bu güven birçok şeyi çok daha kolaylaştıracaktır.

Denge Kraliçesi

Aşkınla takılmaktan keyif alıyorsun ama kitapları ve en yakın arkadaşını sallamadan erkek arkadaşınla görüşmeyi nasıl dengeleyeceğini de biliyorsun. Çak bir beşlik! Sen nasıl erkek arkadaş edinileceğini biliyorsun. Aşka kapalı değilsin ama “yavaş ve istikrarlı” senin motton. Dosdoğru bildiğin davranışlarını sürdür.

Bağımsız Genç Kız

Konu erkeklere geldiğinde, zor birisin. Önceliklerini biliyorsun ama mevzu kalbini bir ilişkiye açmaya geldiğinde, çok utangaçsın. Aklı başında biri olman mükemmel ama gardını biraz düşürmeyi dene ve işlerin nereye varacağını gör.


Kararın nedir? Çok hızlı mı aşık olursun?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

İlk randevun muhteşem geçsin

İlk randevuda ne yapmalı ve ne yapmamalı?

Devamını oku

İlk Görüşte Aşk

Onu ilk defa gördün ve kalbin deli gibi çarpmaya başladı. Belki seni kalabalıkta o görmüştür. Kısacası, ilk görüşte aşk Peki şimdi ne olacak?

Devamını oku

Yine mi sen?

Hayatına izinsiz giriş çıkış yapan bir erkek var mı?

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

“İyilik bulaşıcıdır”

Bu posterle etrafında iyilik meltemleri estirebilirsin. Çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. Zorbalığa karşı mücadele ederken iyiliği yaygınlaştırmak için neler yapabileceğini bu sitedeki yazıları

Devamını oku