Doğru kişi mi?

Doğru kişi mi?

O gerçek mi? Her zaman hatırlayacağın ilk aşkın mı? Bunun öyle olup olmadığını söylemenin yollarını burada bulabilirsin.


Sonunda! Hayatının geri kalanında hatırlayacağından oldukça emin olduğun bir erkekle tanıştın. O senin ilk aşkın. İlişkiniz iyi gidiyor. Artık çekingen de içine kapanık da değilsin. Ona kendisiyle ilgili sorular sorma acemiliğinden kurtuldun. O doğru kişi mi?


Ciddi bir erkek arkadaşta neler aramalısın? Yani dürüstlük, zeka, merhamet, nezaket gibi özellikler en başta gelmeli. Şüphesiz iyi bir dinleyici ve duygularını da paylaşmaya hazır biri olmalı. Bunun dışında, bu durum sana ve senin nelere değer verdiğine de bağlıdır.


Ya da eğer sen gerçekten cana yakın biriyken kalbini çalan kişi sessiz ve mesafeli biri mi?


Aşağıda, gelecekteki mutluluğun için çok önemli olan karakter özelliklerini ortaya çıkaracak bazı durumlar var. Bunlar onun gerçek doğasının nelerden oluştuğunu sana gösterecek zamanlardır. Bu tür zamanları “O doğru kişi mi?” sorusunun cevabını belirlemede yardım etmesi için kullan. Bir sonraki sefere şunlara dikkat et:


- Bir restorana gidiyorsunuz. Erkek arkadaşın garsona, kasiyere ve park görevlisine nasıl davranıyor? Saygılı biri mi yoksa oradakileri görmezden gelen biri mi? Eğer bu insanları önemsemiyorsa, birkaç ay sonra önemsemediği sen olabilirsin.


- Onun arabasına biniyorsun. En azından ilk başlarda yolcu kapısı tarafına geçip ilk önce senin kapını açan biri mi? Öyleyse, ilgi gösterme ve onun kapısının kilidini açma sırası sende.


- Eski kız arkadaş konusu gündeme geldi. Bu bir gün senin hakkında da nasıl konuşacağıyla ilgili bir fragman gibi olabilir. Eğer sana o kızın en gizli sırlarını anlatıyorsa ya da ona karşı hala bir şeyler hissettiğini düşünürsen, ciddi bir değerlendirme yapmaya değer. O eski kız arkadaşıyla ilgili konuları konuşmayı reddeden biri mi? Bu o kadar da kötü bir şey değil aslında.


- Sürekli annesinden bahsediyor. Yeterince açık.


- Onun sabrını test ediyorsun. Hemen sinirlenen biri mi? Sebebi ne olursa olsun, eğer çabuk öfkelenen biriyse, seninle, fiziksel ya da sözlü olarak aşağılayıcı bir üslupla ya da küfürlü konuşuyorsa, sadakatini yeniden değerlendir. Bunu kesinlikle kabul etmemelisin!


Mükemmel erkeği buldun mu? Bunu nasıl anladın?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.
  • Yorumları göster

Sevemiyor

Lale 08.10.2017

Cok zor olsada gercek suki aldatildim. Kendimi mahv olmus gibi hiss ediyorum. Kimsenin beni anlamadigi icin bu siteye kayd oldum. Uzgunum ne yapicagimi bilmiyorum. Gercekden bi erkek hic bi zaman bi kadin gibi sevemiyor. Insana gerekdiginden fazla deger vermemek gerek. Malesefki hayat bunu ogretti

Onu severken Ayrılmalımıyım

Özgeözge 02.07.2017

2 yıllık bir ilişkim var birbirimize ciddi anlamda değer veriyoruz ancak beni pek dengeli görmüyo yani takmamaları var kadınım diye pek takmıyo onun için erkeklerin üstünlüğü var beni ciddi anlamda kırıyo ama hiç bir zaman bunun farkına varmıyor beni seviyor ama sadece o kadar biz aşk yaşamak yerine hep acı cekiyo ruz bu 2 yılda sayısız ayrılıklarımız oldu ve o her seferinde başka insanlarda teselli aradı ne yapmam gerek bilmiyorum tam anlatamadım da ama ne yapmam gerek bilmiyorum cidden

Aşktan uzağım bi süre

Melina .96 10.03.2017

4yıllık bir ilişkim vardı fakat annesinin sürekli oğlum bana aittir demesi ve onun bana bağırmaları dan dolayı ayrıldık eğer anlayışlı biri olsa nişanlanacaktık ayrılalı bir yıl oldu sürekli ağladım ama artık içimde ölmüş galiba doğru insan nasıl anlaşılır

Ben onu seviyrum

Ivaness 25.11.2016

4 aydir birlikteyiz daha once de bi gecmisimiz var ama askere gidecegi icin ayrildik kendisi ole istedi askerden gelmesine yakin beni arayip sormaya basladi ben istemedim bi sekilde arkadaslar sayesinde ikna etti beni 4 aydir birlikteyiz once bn onu cok seviyorum diyen biri yok cok nadir soylerse soyler her zaman yanima gelmez ve bundan dolayi hep tartisiriz hep sessizdir yanimdaykende ole ne dusunuyo acaba cok merak ediyorum beni artik sevmiyomu acaba

Yalnızım

Ylz06 12.11.2016

Bizim ilişkimiz harikaydı. 8 ay oldu şuan mezhep konularmız var ve o askerde yorulduğunu ve bıktığını söylüyor. Bense seviyorum ve alttan alıyorum hiç arkadaşımda olmadığı için anlatamıyorum çok yalnızım.

İlk randevun muhteşem geçsin

İlk randevuda ne yapmalı ve ne yapmamalı?

Devamını oku

Erkekler iyi birer arkadaş olabilir mi?

Erkekler en iyi arkadaş kumaşına sahip mi? Keşfet!

Devamını oku

İlk aşkınla nasıl konuşacaksın

Erkeklerle ilgili soruların mı var? Burada aşık olduğun çocukla nasıl konuşacağınla ilgili bazı mükemmel tüyolar bulabilirsin.

Devamını oku

Makyaj yaparken eğlen

Nereden başlamak gerektiğini bilmiyor musun? İşte sana hem havalı hem güzel görünmeni sağlayacak makyaj önerileri.

Devamını oku

Göğüslerim diğer kızlarınkine göre nasıl görünüyor?

Göğüslerinin boyu ve şekli diğer kızlarınkine göre nasıl görünüyor, keşfet!

Devamını oku