Flört ederken felaketlerden kurtulma rehberi

Flört ederken felaketlerden kurtulma rehberi

Beklenmeyen regl dönemi, elbisenin azizliğine uğrama, ağız kokusu? Flört kötü gitmeye başladığında, onu nasıl kurtaracağını buradan öğrenebilirsin.

 

Flört etmek çıkmak kaygan bir zeminde yürümek gibi olabilir, bu yüzden senin sağlam basmayı öğrenmene yardım edeceğiz. Aşağıda hangi durumda olursan ol nasıl başını hep dik tutabileceğini bulabilirsin. Hiç problem değil!

En Kötü Senaryo: Beklenmedik Bir Zamanda Regl Oldun

Eyvah! Tam da aşık olduğun çocukla büyük bir patates cipsini paylaşarak flört ettiğin bir anda iç çamaşırında tanıdık (eğer ilk seferse, bilinmedik) bir ıslaklık olduğunu fark ediyorsun. Hadi ya! Regl olmuşsun!


Peki ne yapmalı? Aslında en çıkar yol, bu beklenmedik olanı bekleyebilmek. Yani, regl dönemin yaklaşmamış bile olsa, her ihtimale karşı günlük ped takmak hiç de kötü bir fikir değil. Her zaman çantanda ped taşıyorsun, değil mi? Eğer taşımıyorsan, bu taşımaya başlaman için çok da uygun bir zaman. Müsaade isteyerek, kadınlar tuvalete git ve durumun icabına bak. Eğer gerekli şeyler yanında yoksa, bazen umumi tuvaletlerde kadınlar için böyle ürünler bulunabilir. Ya da en yakın marketten al. Eğer ne markette ne de çantanda ped yoksa kurtarma moduna geç: Bir parça tuvalet kağıdı birkaç saat iş görür.

En Kötü Senaryo: Muhabbet kilitlendi… Offff

Yaptığınız muhabbetin acemi bir şekilde kitlenmesi durumuna karşın, birkaç gizli muhabbet silahını hazırda tut. Buluşmadan önce, eğer aranızdaki laklak biterse diye muhabbeti yeniden canlandırabilmek için aklında 3 konu belirle. Mesela, en son gittiğin konser hakkında (onun müzik zevkini de bildiğinden emin ol), bilim fuarı projen hakkında ya da geçen haftaki derbi maçı hakkında konuşabilirsin. Hava durumuyla ilgili konuşma ama!

En Kötü Senaryo: Iıı, Sanırım Elbisenin Azizliğine Uğradın

Yok artık! Ya düğmeni kaybettin, ya fermuarın bozuldu ya da elbisen dikiş yerinden yırtıldı. Bir (ya da iki) çengelli iğne gününü kurtarabilir. Buluşmadan önce çantana birkaç tane atmak çok da zor değil. Tıpkı her zaman birkaç tane pedi çantanda bulundurmanın iyi bir fikir olacağı gibi. Buradaki ana fikri kaptın mı? Her zaman hazırlıklı ol!

En Kötü Senaryo: Erkek Arkadaşının Ağzı Gerçekten Çok Kötü Kokuyor

Erkek arkadaşın çok sevimli ve sen de küçük bir öpücüğe hazırsın - ta ki, sana doğru öpmek için eğilene kadar, ardından sen de ağzının kokusunu alıyorsun…. Bu ne ya?


Diğer acil durum malzemeleriyle birlikte birkaç tane nane şekeri ya da sakızı bulundurmak da akıllıca olur. Fakat buluştuğunuzda hem onun hem de senin ağız kokusuna karşı en önemli ipucumuz şu: Birlikte akşam yemeği yediğinizde, o ne yiyorsa sen de aynısından sipariş et. Eğer o sarımsaklı bir şeyler sipariş ettiyse, sen de aynı şekilde sarımsaklı bir şeyler yersen ağız kokusunu fark etmezsin bile. Aksi takdirde, bu sarımsak kafalıdan uzak dur!


Çıktığın çocukla buluştuğunda başka ne tür rezil durumlar yaşadın? Ve tabi ki ne yaptın?

 

Regl dönemiyle ilgili bilmediğin 3 gerçek için seni şu yazımıza alalım!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Genç kızların erkek arkadaşlarıyla ilk buluşmasıyla ilgili 3 ipucu

Yani, artık erkek arkadaşın var. Peki şimdi ne olacak? İşte burada sağlıklı bir ilişki için farklı ipuçlarını bulabilirsin.

Devamını oku

İlk Görüşte Aşk

Onu ilk defa gördün ve kalbin deli gibi çarpmaya başladı. Belki seni kalabalıkta o görmüştür. Kısacası, ilk görüşte aşk Peki şimdi ne olacak?

Devamını oku

İlk randevun için beş ipucu

Hoşlandığın çocukla ilk kez çıkacaksın. Birkaç konuda dikkatli davranarak bunun senin için tam bir başarı olmasını sağlayabilirsin.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Yaz aylarında genital hijyene daha fazla özen göster!

Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu, sıcak yaz günlerinde vajinal enfeksiyonlar ve hastalıkların arttığına dikkat çekiyor.

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!