Hoşlandığın Çocuğa Alabileceğin Hediye Önerileri

Hoşlandığın Çocuğa Alabileceğin Hediye Önerileri

Bilmen gereken tek şey onun neyle ilgilendiği. Biz sana geri kalan işlerde yardımcı olacağız! İşte bazı hediye fikirleri

 

İster özel bir gün ister onun doğum günü olsun, erkek arkadaşın ya da en iyi erkek arkadaşın için mükemmel hediyeyi bulmak çok zor olabilir. Bu sebeple, erkeklerin seveceği olağanüstü şeylerden oluşan dört dörtlük bir liste ile karşındayız. Ayrıca bu hediyelerin hiçbiri cüzdanını da aşındırmayacak türden.

Atletik Çocuk

Hediye fikirleri onun ilgi alanıyla alakalı olmalı. Bu çocuk macera sporlarıyla mı uğraşıyor ya da onlara ilgisi mi var? Öyleyse, ona en sevdiği sporcunun bobblehead’ini (biblosunu), favori takımının tişörtünü ya da spor temalı bir bilgisayar oyunu al. İnternetten almayı dene, takımların mağazalarından daha ucuz olabilir. Hedefi tam on ikiden mi vurmak istiyorsun? Maçları takip edip uygun bir bilet al. Eğer bunu karşılayamazsan, derbi maçını ailenin büyük ekran televizyonunda atıştırmalık bir şeylerle birlikte beraber seyredeceğiniz gün için biletler hazırla.

Teknoloji Hayranı

Teknolojik aletler ucuz değildir, bu sebeple onun geleceği düşünen beynine meydan okumak için modası geçmiş ürünleri ön plana çıkar. Klasik bir bilim kurgu kitabı (kitap ne demek biliyorsun değil mi, sayfalardan oluşan şey) al ya da ona arka arkaya izleyebileceği bilim kurgu filmleri seç.

Sanatçı Çocuk

Eğer bu çocuk yaratıcı bir tipse, resim malzemeleri satan bir dükkana git ve ona güzel kalem ve fırçaları buket halinde paketleyerek ver. Ya da ona bir kaç eskiz defteri al ve ilk sayfasına kendin bir şeyler karala ya da şiirsel bir şeyler yaz. Bunun gibi çocuklar ayrıca içinde ‘birmilyonculardan’ alabileceğin esanslı mumların ya da tütsülerin olduğu seramik ürünlerinden de (el yapımı, eğer sende de artistik bir taraf varsa) çok memnun kalırlar.

Araba Düşkünü

Model araba (motosiklet ya da kamyon) koleksiyonuna henüz başlamadıysa, onun için böyle bir koleksiyon başlat. Ya da bir alet çantası al ve kurdeleyle paket yap. Ayrıca eğer hızı seviyorsa, en yakın go-kart pistinde kullanmak üzere bir hediye kartı alabilirsin. Mekanik eğilimli çocuklar oyun salonlarına neredeyse her zaman kabloyla bağlı gibidir, bu yüzden oyun jetonu zulalarını sürekli doldurabilirsin.


Hiç erkek arkadaşına onun çok bayıldığı bir hediye verdin mi? Senin hediye fikirlerin neler? Bunu bize anlat!

 

Ya da kendi hediyeni kendin yap! İşte Tişörtten yastık yapımı!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

parfüm arabaya mesela

nidoşş 23.09.2016

Bence arabasina veya şahsina ozel hediye alsin

Tam bir sır küpü ol

Sır nedir? Başkasına söylenmemek üzere sadece seninle paylaşılmış bir şey. Sen de çok ilginç şeyler biliyorsun. İşte burada bu sırrı kendine nasıl saklayacağını ve içten içe birine anlatma arzusuyla

Devamını oku

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aşk Üçgeninde! Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku

Oral-B Diş Fırçası Pro-Flex Clinic Line 38 Orta

Oral-B Diş Fırçası Pro-Flex Clinic Line 38 Orta

Arkadaşını nasıl rahatlatırsın?

Arkadaşın zor zamanlar geçiriyor. İşte burada ona yardım etmek için ne yapıp ne yapmaman gerektiği hakkında ipuçları bulabilirsin!

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Yeni başlayanlar için tüy alma

Bacak ve koltuk altındaki istenmeyen tüylerden kurtulmak için aklında olması gereken beş önemli nokta.

Devamını oku