Erkek Arkadaşını Babanla Tanıştırmak

Erkek Arkadaşını Babanla Tanıştırmak

Erkek arkadaşınla babanın tanışmasına kendini hazırla – ve bu tanışmanın eğlenceli olması için neler yapabileceğini öğren.

 

Erkek arkadaşını babanla tanıştırmak senin için büyük bir adım. Demek ki aranızdaki ilişki senin için geçici bir şey değil. Şimdi bu tanışma anıyla ilgili kafandan geçen endişe verici tüm senaryoların üstesinden gelip cesaretli olman çok önemli. Öncelikle, tanışmanın güzel geçmesini istiyorsan babanın senin için endişe ettiğini anlamaya çalışmalısın. Belki de hayat boyu hatırlayacağın bu tanışma anına, iyisiyle kötüsüyle duygusal olarak kendini hazırlamalısın!

Onları Tanıştırmadan Önce

Erkek arkadaşını eve getirmeden önce, babana, senin için her zaman en iyisini istediğini bildiğini söyle. Bu yüzden onu ne kadar sevdiğini de ekle. Erkek arkadaşının seni mutlu ettiğini, sana değer verdiğini anlat. Sana karşı bu kadar iyi olan biriyle beraber olmandan babanın da mutluluk duyması gerektiğini açıkla. Eğer baban, seçtiğin erkek arkadaşının farklı bir ırka ya da dine mensup olmasından rahatsızlık duyuyorsa, babana, bakış açısını anladığını söyle. Ama böyle farklılıkları erkek arkadaşınla birlikte nasıl aştığınızı da ona göstermek istediğini ekle. Belki sizin ilişkiniz, babanın dünyaya bakışını bile değiştirebilir!

O Büyük An

O büyük an geldiğinde korkmadan devam et. Onları birbirine takdim ettikten sonra bırak kendi aralarında sohbet etsinler. Umalım ki sohbet en baştan itibaren akıp gitsin. Sen yine de her ikisinin de ilgisini çekebilecek birkaç ortak konu düşün. Belki benzer hobileri vardır veya aynı futbol takımını tutuyorlardır. Bir bakmışsın, iki eski dost gibi muhabbet ediyorlar. Gördün mü? O kadar korkunç değilmiş!

Bizimle Değilsin!

Pekâlâ belki bir şeyler yolunda gitmez. Eğer baban, erkek arkadaşınla tanıştıktan sonra bile onunla görüşmene karşı çıkıyorsa sakin ol. Babanın makul sebeplerle karşı çıkıp çıkmadığını sakince düşün. Eğer babanın gereksizce kılı kırk yardığını veya sana olan sevgisi yüzünden aşırı tepki verdiğini düşünüyorsan bunları babanla konuşmaya hazırlıklı ol. Belki senin davranışlarının değiştiğini düşünüyordur ve bundan erkek arkadaşını sorumlu tutuyordur. Eğer durum buysa, baban sadece, âşık olduğun ve artık büyümeye başladığın gerçeğini kabul etmekte zorlanıyor demektir. Fakat eğer, baban fikirlerinde haklıysa, o zaman babana kulak verip tavsiyelerini dikkatlice dinlemenin zamanı gelmiştir.

Tanıştılar, Peki Sonra?

Tanışma nasıl geçerse geçsin, onları tanıştırarak, babana ne kadar saygı duyduğunu ve belli bir olgunluğa eriştiğini göstermiş olacaksın. Baban, onun duygularına ne kadar önem verdiğini görünce, senin önemli konularda karar verebilme becerinin geliştiğini de görecektir. Babana her zaman gerçeği söyle, duyacağı gerçeklerden hoşlanmayacak olsa bile. Asla onun arkasından iş çevirme. Ve asla, babanı anlamaya çalışmaktan vazgeçme. Baban senin için her zaman en iyisini ister, belki de senin bilmediğin kadar!

Büyük tanışma yaşandı mı? Erkek arkadaş/baba tanışmasının nasıl geçtiğini bize de anlat!

 

Baba ve kız arasındaki ilişkinin mükemmel olması için neler yapıyorsun? İpuçlarımıza göz at!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Yeni Başlayanlar İçin Flört

Bir erkekten hoşlanıyorsan kafanda erkeklerle ilgili sorular oluşur. İşte yeni başlayanlar için bazı harika flört tavsiyeleri.

Devamını oku

Hoşlandığın Erkeğin Göz Rengi Ne Anlatıyor?

Hoşlandığın erkeğin göz rengi ve beden dili sana çok şey anlatabilir.

Devamını oku

Aranızdaki Büyük Engellere Rağmen Birlikte Olmak

Sevdiğin erkekle aranızda engeller mi var? Bu engelleri nasıl aşabileceğinizi öğren.

Devamını oku

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku