Grup buluşması planlama

Grup buluşması planlama

Arkadaş grubun ve aşık olduğun çocukla rasgele bir buluşma planı yap.

 

Onun seni sevdiğini, senin de onu sevdiğini söyleyebilirsin. Ancak bütün bu çıkma deneyimi sadece çok anlaşılmaz ve tuhaf bir şey. Bu yüzden arkadaşı grubunu herkese uyan bir tarihte bir araya topla (kızlar ve erkekler) ve elbette aşık olduğun çocuğu da davet et. Senin yakışıklını biraz daha iyi tanıdıkça, her şeyi tam anlamıyla yerli yerine oturtursun. Aşağıda dört kolay adımda bir grup buluşmasını nasıl ayarlayabileceğin ile ilgili bir rehber bulabilirsin.

1. Bir Yer Seç

Her şeyden önce, sen ve arkadaş grubunun nasıl bir yerde etkileşim içinde olup iyi vakit geçirebileceğini belirle. Bunu başınızda bir danışman olmadan yapılan bir okul gezisi gibi düşün. Sinemaya gitmek iyi bir seçim olmaz çünkü salonun içinde muhabbet edemezsiniz. Bunun yerine, aşağıda verdiğimiz bazı grup buluşma fikirlerine bakabilirsin:


  • Havuzda ya da yakındaki bir plajda yüzme

  • Minyatür golf ya da mahallenizdeki bir oyun salonu

  • Pizza salonu ya da diğer ucuz ve oturabileceğiniz bir restoran

  • Varsa bir festival

  • Bahçeli bir evi olan arkadaşında mangal

  • Ücretsiz bir konser ya da açık hava festivali

  • Bir parkta piknik şeklinde öğle yemeği (portatif soğutucuları hazırla)

2. Bunu “Özel bir Buluşma” Olarak İfade Etmesen Daha İyi

Tamam, sen ve en yakın arkadaşların işe koyulmaya ve dışarıda bir grup buluşması planlamaya karar verdiniz. Eğer erkekleri korkutup kaçırmak istemiyorsanız, biraz endişe yaratabilecek “özel buluşma” demekten kaçınmakta fayda var. Sadece “Hey, hepimiz bu hafta sonu bir araya geliyoruz. Çok da eğlenceli olacak” demek biraz daha az baskı yaratacaktır (ve muhtemelen aileni de çılgına çevirmek istemezsin).

3. Çekingenliği Kafandan At

Erkek arkadaşlarınla birlikteyken normalde ağzını açmıyor olsan bile bu buluşma, aşık olduğun çocuğa “gerçek seni” gösterebilmek büyük bir fırsat. Grup buluşmasının ana fikri rahatlayabilmek ve “çıkma ihtimalini” değerlendirmek. Kendine güven, gülümsemeni takın ve şu tatlı çocukla muhabbetin ozunu arttır. Onunla sanki kız arkadaşlarından biriyle konuşuyormuş gibi konuş.

4. Önlemlerini al

Ebeveynine nerede olacağınızı söyle ve bütün arkadaşlarının bir grup olarak hep beraber takılacağından emin ol. Birinin gruptan ayrı kalması ihtimaline karşın bir buluşma yeri ve saati belirleyin. Yola çıkmadan önce cep telefonu numaralarınızı almayı unutmayın. BONUS: Aşkın da senin numaranı öğrenecek!


Grup buluşmalarınızda nereye gitmekten hoşlanırsınız?

 

Parti organizasyonu nasıl yapılır merak ediyorsan, işte sana ipuçları. 

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Genç kızların erkek arkadaşlarıyla ilk buluşmasıyla ilgili 3 ipucu

Yani, artık erkek arkadaşın var. Peki şimdi ne olacak? İşte burada sağlıklı bir ilişki için farklı ipuçlarını bulabilirsin.

Devamını oku

İlk Görüşte Aşk

Onu ilk defa gördün ve kalbin deli gibi çarpmaya başladı. Belki seni kalabalıkta o görmüştür. Kısacası, ilk görüşte aşk Peki şimdi ne olacak?

Devamını oku

İlk randevun için beş ipucu

Hoşlandığın çocukla ilk kez çıkacaksın. Birkaç konuda dikkatli davranarak bunun senin için tam bir başarı olmasını sağlayabilirsin.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Yaz aylarında genital hijyene daha fazla özen göster!

Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu, sıcak yaz günlerinde vajinal enfeksiyonlar ve hastalıkların arttığına dikkat çekiyor.

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!