Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Sen ve hoşlandığın çocuk zamanın çoğunu beraber geçiriyorsunuz yine de birbirinizin boğazına yapışmadınız. Bu onun sizi sadece arkadaş olarak gördüğünü gösterir. Dünyanın en karmaşık ve sinir bozucu durumu. Şüphesiz, birbiriniz için yaratılmışsınız…

Durum 1- Takılma:

Sana mesaj attı ve uğramak isteyip istemediğini sordu. Ya da sen ve birkaç arkadaşın okuldan sonra kendinizi onun evinde buldunuz. Tesadüfen ya da daha önceden planlanmamış olması arkadaş ortamında mahsur kalacağınızın işaretleridir.

Çözüm 1- Bunu bir randevuya dönüştür: 

Cumartesi günü onu bir yürüyüşe davet et. Ya da Perşembe günü okuldan sonra dondurma yemeğe gitmek için uygun olup olmadığını sor. Önceden planlar yapmak - sadece bir gün önceden olsa bile- her ikinizin yapacak hiçbir şeyi yokmuş gibi takılmak yerine onunla takılmak istediğini gösterir.

Durum 2- Okulda: 

Onunla aynı derslerin olabilir, ortak arkadaşlarınız olduğu için öğle aralarında ayrıca sık sık kendini onun yanında otururken bulabilirsin. Sizin eş zamanlı ders programınız aynı frekansta olduğunuzu açıklığa kavuşturacaktır; fakat sadece okulda takılmak arkadaş olarak kalmanıza neden olur.

Çözüm 2- Bunu bir Randevuya Dönüştür: 

Okuldan sonra çalışma atölyeleri planlamak ilk adım için mükemmel bir fikirdir. Diğer bir seçenek: Okul dışında keyif aldığınız şeylerden konuşarak birlikte vakit geçirin. Birbirinizin hayatları ile ilgili daha fazla şey öğrendikçe -sadece biyoloji sınavının nasıl geçtiği gibi değil- birbirinize gerçekten uyup uymadığınızı daha iyi anlayabileceksiniz.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

İlk randevun muhteşem geçsin

İlk randevuda ne yapmalı ve ne yapmamalı?

Devamını oku

Altı adımda arkadaşlığı koruma

En iyi arkadaşınla işler kötüye gidiyor ve onu kaybetmek üzeresin. İşte burada onu nasıl geri kazanabileceğini bulabilirsin.

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

“Sen kimsin?”

Kimse etrafında zorbaların olmasını istemez. Arkadaşlarımızla huzurlu günler geçirmeyi tercih ederiz. Bu posterle zorbalara ve zorbalığa karşı tavrını gösterebilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web

Devamını oku