Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Sen ve hoşlandığın çocuk zamanın çoğunu beraber geçiriyorsunuz yine de birbirinizin boğazına yapışmadınız. Bu onun sizi sadece arkadaş olarak gördüğünü gösterir. Dünyanın en karmaşık ve sinir bozucu durumu. Şüphesiz, birbiriniz için yaratılmışsınız…

Durum 1- Takılma:

Sana mesaj attı ve uğramak isteyip istemediğini sordu. Ya da sen ve birkaç arkadaşın okuldan sonra kendinizi onun evinde buldunuz. Tesadüfen ya da daha önceden planlanmamış olması arkadaş ortamında mahsur kalacağınızın işaretleridir.

Çözüm 1- Bunu bir randevuya dönüştür: 

Cumartesi günü onu bir yürüyüşe davet et. Ya da Perşembe günü okuldan sonra dondurma yemeğe gitmek için uygun olup olmadığını sor. Önceden planlar yapmak - sadece bir gün önceden olsa bile- her ikinizin yapacak hiçbir şeyi yokmuş gibi takılmak yerine onunla takılmak istediğini gösterir.

Durum 2- Okulda: 

Onunla aynı derslerin olabilir, ortak arkadaşlarınız olduğu için öğle aralarında ayrıca sık sık kendini onun yanında otururken bulabilirsin. Sizin eş zamanlı ders programınız aynı frekansta olduğunuzu açıklığa kavuşturacaktır; fakat sadece okulda takılmak arkadaş olarak kalmanıza neden olur.

Çözüm 2- Bunu bir Randevuya Dönüştür: 

Okuldan sonra çalışma atölyeleri planlamak ilk adım için mükemmel bir fikirdir. Diğer bir seçenek: Okul dışında keyif aldığınız şeylerden konuşarak birlikte vakit geçirin. Birbirinizin hayatları ile ilgili daha fazla şey öğrendikçe -sadece biyoloji sınavının nasıl geçtiği gibi değil- birbirinize gerçekten uyup uymadığınızı daha iyi anlayabileceksiniz.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

İlk randevun muhteşem geçsin

İlk randevuda ne yapmalı ve ne yapmamalı?

Devamını oku

En yakın arkadaşından ayrılmanın üstesinden nasıl gelirsin?

En yakın arkadaşına güle güle mi dedin? Burada bu acıyı azaltabileceğin 10 farklı yol bulabilirsin.

Devamını oku

Online saygınlığını korumanın yolları

Sanal zorbalıkları unut! Bir şey yüklerken akıllı ol! Online sosyal ağlarda kusursuz olmak için ipuçlarını buradan edin.

Devamını oku

Göğüslerim diğer kızlarınkine göre nasıl görünüyor?

Göğüslerinin boyu ve şekli diğer kızlarınkine göre nasıl görünüyor, keşfet!

Devamını oku