Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Hoşlandığın çocuk arkadaşın mı yoksa sevgili mi olacaksınız?

Sen ve hoşlandığın çocuk zamanın çoğunu beraber geçiriyorsunuz yine de birbirinizin boğazına yapışmadınız. Bu onun sizi sadece arkadaş olarak gördüğünü gösterir. Dünyanın en karmaşık ve sinir bozucu durumu. Şüphesiz, birbiriniz için yaratılmışsınız…

Durum 1- Takılma:

Sana mesaj attı ve uğramak isteyip istemediğini sordu. Ya da sen ve birkaç arkadaşın okuldan sonra kendinizi onun evinde buldunuz. Tesadüfen ya da daha önceden planlanmamış olması arkadaş ortamında mahsur kalacağınızın işaretleridir.

Çözüm 1- Bunu bir randevuya dönüştür: 

Cumartesi günü onu bir yürüyüşe davet et. Ya da Perşembe günü okuldan sonra dondurma yemeğe gitmek için uygun olup olmadığını sor. Önceden planlar yapmak - sadece bir gün önceden olsa bile- her ikinizin yapacak hiçbir şeyi yokmuş gibi takılmak yerine onunla takılmak istediğini gösterir.

Durum 2- Okulda: 

Onunla aynı derslerin olabilir, ortak arkadaşlarınız olduğu için öğle aralarında ayrıca sık sık kendini onun yanında otururken bulabilirsin. Sizin eş zamanlı ders programınız aynı frekansta olduğunuzu açıklığa kavuşturacaktır; fakat sadece okulda takılmak arkadaş olarak kalmanıza neden olur.

Çözüm 2- Bunu bir Randevuya Dönüştür: 

Okuldan sonra çalışma atölyeleri planlamak ilk adım için mükemmel bir fikirdir. Diğer bir seçenek: Okul dışında keyif aldığınız şeylerden konuşarak birlikte vakit geçirin. Birbirinizin hayatları ile ilgili daha fazla şey öğrendikçe -sadece biyoloji sınavının nasıl geçtiği gibi değil- birbirinize gerçekten uyup uymadığınızı daha iyi anlayabileceksiniz.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

4 Farklı gerçekle erkekleri anlama

Nasıl bir erkek arkadaş edineceğin konusunu merak mı ediyorsun? Aşağıdaki bilgiler, erkeklerin neden böyle davrandıklarını öğrenmene yardımcı olacak.

Devamını oku

Genç kızların erkek arkadaşlarıyla ilk buluşmasıyla ilgili 3 ipucu

Yani, artık erkek arkadaşın var. Peki şimdi ne olacak? İşte burada sağlıklı bir ilişki için farklı ipuçlarını bulabilirsin.

Devamını oku

İlk Görüşte Aşk

Onu ilk defa gördün ve kalbin deli gibi çarpmaya başladı. Belki seni kalabalıkta o görmüştür. Kısacası, ilk görüşte aşk Peki şimdi ne olacak?

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Regl sancılarıyla başa çıkmanın 5 yolu

Can sıkıcı regl sancıları varken kendini nasıl daha iyi hissedersin?

Devamını oku