Hoşlandığın Erkeğin Göz Rengi Ne Anlatıyor?

Hoşlandığın Erkeğin Göz Rengi Ne Anlatıyor?

Hoşlandığın erkeğin göz rengi ve beden dili sana çok şey anlatabilir.

 

Baş döndüren gözlere zaafın mı var? Eh, bu konuda yalnız değilsin. Pek çok kız, erkeklerde en çekici buldukları şeyin gözler olduğunu itiraf eder. Belki sıcak ve masum bakışlar, belki karanlık ve tutkulu, belki gizemli ve heyecan verici ya da arkadaşça ve davetkar… Ne olursa olsun, dizlerimizin bağının çözülmesine sebep olan şey erkeğin gözleridir. Bir erkeğin gözlerinin içine baktığında, onun nasıl biri olduğuna dair bilinçaltında mutlaka bir yargıya varırsın. İlişki kurulacak biri mi? Güvenilir mi? Zeki mi? Cömert mi? Başına dert olacak bir tip mi?

Görünen o ki, gözler, özellikle de göz rengi, hoşlandığın erkek hakkında çok şeyi ele verebilir.

 

Göz Renklerinin Anlamları

  • Kahverengi göz. Kahverengi gözlerle özdeşleştirilen kişilik özellikleri, zekâ, güvenilirlik ve iyilikseverliktir. Kahverengi gözlü erkeklerin iyi iletişim becerileri olduğu düşünülür. Hayat boyu sadakat gösterecek, iyi bir arkadaş olabilirler.
  • Mavi göz. Mavi gözlü erkekler etrafa iyilik saçarlar. Bireyselliklerine önem verirler ve kalabalık içinde göze çarpmayı severler. Genellikle yeteneklilerdir ve sır tutmayı iyi becerirler. Bebek mavisi gözleri, “Bana karşı nazik ol”, diyerek sürekli içini rahatlatmana ihtiyacı olduğunu anlatır.
  • Ela göz. Ela gözlülerin genelde şüpheci tipler olduğu söylenir. Ela gözlü erkekler, bir şey kesinlikle ispatlanana kadar o şeye asla inanmazlar. Akıllı ve çalışkanlardır ancak kolay sıkılabilirler.
  • Yeşil göz. Hoşlandığın çocuk yeşil gözlüyse şunu bilmen lazım: Bu erkekler, ilgilendikleri şeye kendilerini tamamen kaptırırlar. Kişilik özellikleri arasında yaratıcılık ve kıskançlık vardır.

Gözler başka ne anlatır?

Önemli olan gözlerin sadece büyüklüğü, şekli ya da rengi değildir. Önemli olan, erkeğin gözlerini nasıl kullandığıdır. Seninle göz teması kuruyor mu? Konuşmalarınızın %60’ında gözlerinin içine bakıyorsa, o sırada anlattığın şeylerden çok, seninle ilgileniyor demektir. Eğer bakışları sürekli etrafta geziniyorsa, o zaman senin dışında konuşabileceği başka biri var mı diye etrafı kolaçan ediyordur. Eğer gözlerini çok fazla kırpıştırıyorsa, kendinden emin değil demektir. Bakışlarını sürekli aşağı eğiyorsa ya çok utangaçtır ya da bir şeyler saklıyordur. Eğer bir aynanın yanından geçerken durup kendine bakıyorsa, o zaman başkalarından çok, kendisiyle ilgileniyordur.

Yine de gerçekçi olalım. Söz konusu ilişkilerse hiçbir şey içgüdülerine ve sezgilerine güvenmenden daha önemli olamaz. Bir erkeğin gözlerine baktığında, sıcak bakışlarla karşılaşıyorsan, muhtemelen şefkatli bir insanla iletişim halindesindir. Ama karşında boş bakışlar varsa, dikkatli olmalısın. O gözlerin arkasında, bulaşmak istemeyeceğin kadar çok problem olabilir.

Hoşlandığın erkeğin (ya da sevgilinin!) gözleri ne renk?

 

İlk buluşma için heyecanlısın. Peki neler yapmalısın? Yazımızı oku.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

tanışmak05443139173

bnyminasma 24.09.2020

merhaba bayanlarla tanışmak istiyorum05443139173 bünyamin ben istanbul bekarım

Eye Colors

fdgsfhg 24.07.2020

Interesting topic

Yeni Başlayanlar İçin Flört

Bir erkekten hoşlanıyorsan kafanda erkeklerle ilgili sorular oluşur. İşte yeni başlayanlar için bazı harika flört tavsiyeleri.

Devamını oku

Aranızdaki Büyük Engellere Rağmen Birlikte Olmak

Sevdiğin erkekle aranızda engeller mi var? Bu engelleri nasıl aşabileceğinizi öğren.

Devamını oku

Ayrılık Acısı Nasıl Geçer? 6 Denenmiş Yöntem

Ayrılık acısı mı çekiyorsun? Yeniden ayağa kalkıp hayatına nasıl devam edeceğini öğren.

Devamını oku

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku