İlk aşkınla nasıl konuşacaksın

İlk aşkınla nasıl konuşacaksın

Erkeklerle ilgili soruların mı var? Burada aşık olduğun çocukla nasıl flört edeceğinle ilgili bazı mükemmel tüyolar bulabilirsin.

 

Aşık olduğun bir çocuk var ve sen de onunla muhabbete girmek ve flört etmek istiyorsun. Bu sana alışılmadık gelebilir. Bu muhabbetin nereye gideceğinden de emin değilsin. Gerginsin. Fakat ilişkiye doğru bir biçimde adım atmak istiyorsun. Rahat ol! Ne kadar şanslısın, aşağıda bir erkekle konuşmaya nasıl başlayacağınla ilgili bir dolu tavsiye bulabilirsin.

Onu Konuşmanın Konusu Yap

Kendiyle ilgili konuşmasını sağla. Erkekler kendileriyle ilgili konuşmaktan keyif alırlar. Bütün insanlar gibi. “Bu sabahki testle ilgili ne düşünüyorsun?” gibi bir soru ya da tişörtündeki müzik grubuyla ilgili sorular sorabilirsin. Cevabı “Evet” ya da “Hayır” olan sorular yerine yoruma açık sorular sor. Sorduğun sorulara geniş cevaplar vermesi ve düşüncelerini de aktarabilmesi için ona şans ver. Müzik, televizyon programları ya da sinema filmleri de böyle bir başlangıç için ayrıca hoş konulardır.

Kahkaha At!

Bu senin en iyi stratejin. Mutlu olduğun ve güldüğün zaman, başkaları tarafından farkına varılmama ihtimalin yok. Espri anlayışını ortay çıkar. Eğer insanları güldürmek senin iyi olduğun konulardan biri değilse, muhabbete başlayabilme pratiği yapmak için internetten fıkralara ya da komik anılara bak.

Şimdi Onun Sırası

Aşık olduğun çocuğun da konuşmasına izin ver. Genelde gergin olduğumuz zamanlarda, hepimiz ipsiz sapsız konuşma eğiliminde oluruz. Muhabbet esnasında lafı bırakmamak ve onunla ilgili sorular sormamak, senin onunla ilgili şeyleri duymakla ilgilenmediğini gösterir. Konuşmaya bir ara ver, derin bir nefes al ve onunda muhabbete katılmasını bekle.

Gerçeği Söyle 

Onu etkilemeye çok da odaklanma, eğer böyle olursa kendin olmaz ve yalan söylemeye başlayabilirsin. Hepimiz gerçekleri biraz süsleme eğilimindeyiz ancak senin açık, dürüst ve sadece kendin olman çok daha iyi olacak. Bir konu ile ilgili söylediğin herhangi bir yalan sonradan sorun olarak karşına çıkacaktır. Hayatında seni en mutlu eden anları paylaş: Hobilerin, arkadaşların ve ailen. En iyi yaptığın şeyler hakkında konuşmaktan sakın çekinme. Bu hava atma değil, paylaşım.

Flört Etmekten Çekinme

Bırak aşık olduğun çocuk senin onunla ilgilendiğini bilsin. Flört etmek, bir ilişkiyi ilerletirken, birine onunla ilgilendiğini göstermenin en mükemmel yolu. Bunu nasıl yapacağını öğrenmek için kitap okumana gerek yok. Flört etmeyi birkaç kez denedikten sonra öğrenirsin. Flört etmek masum ve eğlenceli bir şeydir.


İlk adım için birkaç öneri: Göz kontağı kur. Ona gülümse. Bunu doğal olarak nasıl yapabildiğine şaşıracaksın!

Yürü, kim tutar seni

Cesaretini topla ve onunla konuşmaya git. En kötü ne olabilir ki? Bazen aynı frekansı yakalayamayabilirsin, o kadar. Her bir muhabbetten bir şeyler öğren ve her seferinde yeni şeyler dene. Eğleneceğin aktivitelere katılırsan konuşmanın devam edebilmesi için anlatacağın daha çok şeyin olacak. Sadece yakınlaştığın bu çocuğun senin kadar özel birine layık olmasına dikkat et.


Bu tüyoları unutma ve böylece daha sonra onu etrafında gördüğünde hazır olacaksın. Artık kolayca sohbet etmeye başlayacaksın ve belki de hemen birbirinize kanınız kaynayacak. Önceden bunun niye bu kadar zor olacağını düşündüğüne şaşıracaksın. Devam et. Bunu bir dene ve aşık olduğun bu çocukla bir ilişkiye başlamanın ne kadar da kolay olduğunu göreceksin!


Senin tecrübeyle sabit en iyi kaynaşma metodun ne?

 

İlk görüşte aşka inanır mısın? Yazımızı keşfet.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

sevdiğinizi söylemeyin

blackgirll00175 31.07.2017

bnce uzaktan uzağa içinizde yaşayın ona sevginizi platonik aşksa eğer aşkın söyleme sakın sonra sacmasapan ve seni çok çok üzecek şeyler söylüyor ve sn iyice kırılıyorsun. hele ki hayatında ilk kez birine bağlandıysan ve gercektn seviyosan bu seni daha da üzer. bn söyledim de nolduu''gençlik hevesidir geçer'' dedi ve engelledi

Aşk acısı

Albinattk 30.11.2016

Canım acıyor bide regl ağrısı eklendi yardım edin :(

erkekler

elif532 28.08.2016

çok doğru söylüyorsunuz teşekkürler

Yeni Başlayanlar İçin Flört

Bir erkekten hoşlanıyorsan kafanda erkeklerle ilgili sorular oluşur. İşte yeni başlayanlar için bazı harika flört tavsiyeleri.

Devamını oku

Hoşlandığın Erkeğin Göz Rengi Ne Anlatıyor?

Hoşlandığın erkeğin göz rengi ve beden dili sana çok şey anlatabilir.

Devamını oku

Aranızdaki Büyük Engellere Rağmen Birlikte Olmak

Sevdiğin erkekle aranızda engeller mi var? Bu engelleri nasıl aşabileceğinizi öğren.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku