1. Hakkımızda

KızlarArasında, özgürce konuşabileceğin, aklındaki soruları bir çırpıda sorabileceğin, uzman tavsiyeleri alabileceğin ve hayata bakış açını yenileyeceğin, sadece biz kızlara özel bir platform. Etrafında gördüğün, tanıdığın ya da tanımadığın, belki de sadece ismini duyduğun tüm genç kızların kabul edildiği bu platforma %100 güvenebilirsin. Üstelik kendi isminle giriş yapmana da gerek yok.

Ekip Arkadaşlarımız

Ayrıca, en sevdiğimiz çalışma arkadaşlarımız olan Orkid, Braun, Oral-B ve İpana’dan gelen tavsiyeleri, fırsatları ve yenilikleri ilk sen öğreneceksin. Hepimiz, sen ve senin gibi olan tüm genç kızların hikayelerini ve fikirlerini özgürce paylaşmanız için bir araya geldik.

Yeni yol arkadaşınız

Bedenindeki değişikliklerin, arkadaşlık ilişkilerinin ve kişiliğinin en gizli kalmış noktalarının hayatındaki yerini arama maceranda bizi yol arkadaşı olarak görebilirsin. İlk regl gününden okulun son gününe kadar, kendi özgün kişiliğini ve görünüşünü aradığın her saniye, hayatını kolaylaştıracak tüyolar ve seni benzersiz bir genç kadına dönüştürecek fikirlerle yanında olacağız.

Bilge Abla

KızlarArasında Uzmanı

Selam kızlar! Aklınıza takılan tüm sorulara yanıt vermek için buradayım.

Orkid

Orkid her zaman yanında!

Senin için seçtiklerimiz

Braun

Braun ile #ÖzgürOl!

Senin için seçtiklerimiz

OralB

Ağız Bakım Uzmanı

Senin için seçtiklerimiz

Ipana

Ağız Bakım Uzmanı

Senin için seçtiklerimiz

 
Çerez Onayı