Mezuniyet balosuna 24 saat kala

Mezuniyet balosuna 24 saat kala

Mezuniyet balosuna 24 saat kala hazırlıklarını tamamlamak için neler yapman gerektiğini biliyor musun? Balo hazırlıkları konusunda daha fazla bilgi için web sitemizdeki yazıları okumaya devam et!

 

Aradığın elbiseyi buldun, saçlarını yaptırdın ve artık baloya saatler var. Paniğe kapılmadan son hazırlıklarını yapacak ve durumu gözden geçireceksin. Aşağıdaki önerileri okursan, mezuniyet balosuna hiç stres yaşamadan hazır hale gelebilir, eğlencenin tadını çıkardığın, heyecanlı ve asla unutmayacağın bir gece yaşayabilirsin.

Uykuyu ihmal etme

Güzellik uykusu; diye bir söz icat edilmesinin haklı bir nedeni var. Böylesi büyük bir geceden önce yeterince uyumazsan, arkadaşlarınla birlikte olacağın bu özel gecede arzu ettiğin kadar enerjik ve güzel de görünemezsin. İyice dinlenmek, yapacağın makyajın yüzünde daha iyi görünmesini sağlar.

İyi bir kahvaltı

Güne sağlıklı bir kahvaltıyla başlamak her gün için iyi bir fikirdir. Ama özellikle bu türden özel günlerde kahvaltı daha da büyük bir önem taşır. Çünkü önünde uzun mu uzun neredeyse tamamını ayakta geçireceğin bir gün var, enerjiye ihtiyacın olacak. Kahvaltıyı ihmal etme!

Randevularına zamanında git

Balodan önce yapman gereken bir sürü şey olacak. Mesela kuaföre gideceksin ve orada da bekleyen bir sürü başka insanla karşılaşacaksın. Yerinde olsam kuaföre randevu saatinden birkaç dakika önce giderdim. Böylece kuaförümle uygulayacağım saç modeli hakkında biraz daha konuşma fırsatı yakalamış olurdum çünkü. Sonrasında gideceğin her yere de yine zamanında giderek ve bunun için randevularını iyi düzenleyerek kendini stres ve acele etme zorunluluğundan kurtarabilirsin. Kuaförden çıkarken bahşiş bırakmayı unutma.

Planları gözden geçir, biletleri kontrol et

Her şey tamam, giyinmek ve makyaj için eve döndün. Bütün ayrıntıları gözden geçir. Balo öncesi gideceğiniz lokantada rezervasyonlarınız tamam mı, hangi taşıma aracıyla gideceksin oraya, fotoğrafları kim çekecek vb. soruları kendine sor ve cevapla. Çıkmadan yanına alacaklarını bir kez daha kontrol et mutlaka.


Mezuniyet balosu gibi senin için önemli bir olayda unutkanlık yüzünden başına istenmeyen şeyler geldiği oldu mu? Nasıl çözdün problemi? Bize anlatır mısın?

 

Mükemmel bir parti nasıl hazırlanır? Kendi partini hazırlamadan önce şu ipuçlarına göz at.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Evde Banyo Bombası Yapma Rehberi

Küvet sefasına hepimiz bayılırız, değil mi? Vereceğimiz banyo bombası tarifiyle haftalarca mis gibi kokacaksın.

Devamını oku

En Havalı Pijama Partisi Nasıl Düzenlenir

Evde muhteşem bir kızlar gecesi düzenleyerek yakın arkadaşlarından tam not al.

Devamını oku

Pijama Partisi için Yaratıcı Fikirler

En güzel pijama partisini veren kız sen ol. Arkadaşlarının bayılacağı parti fikirlerine göz at.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku