Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Eğlenceyi keşfet! Gayet ekonomik birkaç önlemle yazın en sıcak günlerinde evde sıkılınca yapılabilecek şeyleri keşfet! Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi karıştırmaya devam et!

 

Yazlık evi, en eğlenceli tatil yeri haline getirmek ister misin? Bunun için sana önerebileceğimiz bir dolu, gayet ucuz yöntemlerimiz var. Sen ve arkadaşların bütün yazı eğlenceye doyarak geçireceksiniz.

1. Balon yarışması

Evde sıkılınca yapılabilecek şeyler arasında en ekonomiği ve eğlencelisi burada! Yakındaki parti dükkanından birkaç balon al. Balonların içini havayla değil, suyla doldur ve güzelce ağızlarını bağlayarak sağlama al. Arkadaşlarınla iki grup oluşturun ve su dolu balonları mümkün olan en uzak mesafeye taşımaya çalışın. Çok mu sıcak? Patlatıver balonu, su seni serinletsin. Yarışın sonucu kimin umurunda?

2. Çiçeklerin gücü adına!

Bahçeden ya da yakındaki koruluktan çiçek topla. Çiçekleri yapışkanlığı kağıda güzelce yapıştır ve üzerine bir ıslak havlu parçası koyarak ütüle. Sonra soğumaya bırak. Soğuduktan sonra kesip kitap ayracı yap. Ya da kağıdın ortasında bir fotoğraflık yer aç, çerçeve olsun.

3. Engelli koşu

Bahçe süslerini, sandalyeleri, kullanılmayan tekerlekleri ve piknik masalarını (yani bulabileceğin her şeyi) kullanarak, belirlediğin bir güzergah üzerinde engelli yarış düzenle. Arkadaşlarını çağır, bir hakem bul, herkesi takımlara ayır ve koşabildiğin kadar koş, zıplayabildiğin kadar yükseğe zıpla. Kim daha hızlıymış herkes görsün. 

4. Manzara resmi yap

Evde sıkılınca yapılabilecek şeyler arasında en sanatsalı! Birkaç parça resim malzemesi al. İster karakalem, ister boyalarla etraftaki manzarayı resimle. Arka bahçenizin manzarasını kağıda geçir ve boya. Her şey aslına uygun olmak zorunda değil. Biraz hayal gücü de katabilirsin. 

5. Kale yap

Büyük plaj havluları ve şezlongları kullanarak büyük bir kale yap, sonra gölgesine geçip uyu. 

6. Birlikte tezgah açın

Arkadaşlarını örgütle. Herkes odasını gözden geçirip elden çıkartmak istediği eşyaları ortak bir alanda toplasın. Sonra takas usulü alışverişe başlayın. Hem evdeki istemediğin eşyalardan kurtul, hem de yeni bir şeylerin olsun.

 

Senin yaz sıkıntısına bulduğun çözüm ne?

 

Tatil mi yapmak istiyorsun? Tatil önerilerimize bakmadan tatile çıkma deriz!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları
  • Yorumları göster

maalesef

happy 04.06.2017

bunların hiç biri can sıkıntısını gidermeye yetmiyor

Denemeye Devam Et, #KızGibi Paylaş!

Orkid, genç kızların ergenlik döneminde yaşadığı kaygıları ve sorunları ele alan, Türkiye genelinde bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırmaya göre Türkiye’de her 10 genç kızdan 6’sı başarısız olmaktan korktuğu

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Küçük parti oyunlarıyla her güne bir eğlence

İşte sana bir anda ortaya atıp günü eğlenceye büründürebileceğiniz beş parti önerisi ve parti oyunları! Parti düzenlemek hakkında daha fazla bilgi ve öneri için sitemizdeki yazıları okumaya devam et.

Devamını oku

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Mezuniyet balosuna 24 saat kala

Mezuniyet balosuna 24 saat kala hazırlıklarını tamamlamak için neler yapman gerektiğini biliyor musun? Balo hazırlıkları konusunda daha fazla bilgi için web sitemizdeki yazıları okumaya devam et!

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Dişlerini doğru fırçalıyor musun?

Muhteşem bir gülümseme tam da burada! Dişlerini nasıl fırçalaman gerektiğini keşfet.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana