Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Eğlenceyi keşfet! Gayet ekonomik birkaç önlemle yazın en sıcak günlerini bile sıkıcılıktan kurtarabilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi karıştırmaya devam et!


Yazlık evi, en eğlenceli tatil yeri haline getirmek ister misin? Bunun için sana önerebileceğimiz bir dolu, gayet ucuz yöntemlerimiz var. Sen ve arkadaşların bütün yazı eğlenceye doyarak geçireceksiniz.

1. Balon yarışması

Yakındaki parti dükkanından birkaç balon al. Balonların içini havayla değil, suyla doldur ve güzelce ağızlarını bağlayarak sağlama al. Arkadaşlarınla iki grup oluşturun ve su dolu balonları mümkün olan en uzak mesafeye taşımaya çalışın. Çok mu sıcak? Patlatıver balonu, su seni serinletsin. Yarışın sonucu kimin umurunda?

2. Çiçeklerin gücü adına!

Bahçeden ya da yakındaki koruluktan çiçek topla. Çiçekleri yapışkanlığı kağıda güzelce yapıştır ve üzerine bir ıslak havlu parçası koyarak ütüle. Sonra soğumaya bırak. Soğuduktan sonra kesip kitap ayracı yap. Ya da kağıdın ortasında bir fotoğraflık yer aç, çerçeve olsun.

3. Engelli koşu

Bahçe süslerini, sandalyeleri, kullanılmayan tekerlekleri ve piknik masalarını (yani bulabileceğin her şeyi) kullanarak, belirlediğin bir güzergah üzerinde engelli yarış düzenle. Arkadaşlarını çağır, bir hakem bul, herkesi takımlara ayır ve koşabildiğin kadar koş, zıplayabildiğin kadar yükseğe zıpla. Kim daha hızlıymış herkes görsün. 

4. Manzara resmi yap

Birkaç parça resim malzemesi al. İster karakalem, ister boyalarla etraftaki manzarayı resimle. Arka bahçenizin manzarasını kağıda geçir ve boya. Her şey aslına uygun olmak zorunda değil. Biraz hayal gücü de katabilirsin. 

5. Kale yap

Büyük plaj havluları ve şezlongları kullanarak büyük bir kale yap, sonra gölgesine geçip uyu. 

6. Birlikte tezgah açın

Arkadaşlarını örgütle. Herkes odasını gözden geçirip elden çıkartmak istediği eşyaları ortak bir alanda toplasın. Sonra takas usulü alışverişe başlayın. Hem evdeki istemediğin eşyalardan kurtul, hem de yeni bir şeylerin olsun.


Senin yaz sıkıntısına bulduğun çözüm ne?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.
  • Yorumları göster

maalesef

happy 04.06.2017

bunların hiç biri can sıkıntısını gidermeye yetmiyor

Mükemmel bir parti nasıl hazırlanır?

Bir parti düzenle ve arkadaşlarını davet et. Konuklarını o kadar çok eğlendir ki, aylarca yalnızca senin partinden ve senden söz edilsin!

Devamını oku

Yazlık eğlence listesi

Sıkıntıya son! Aşağıda okuyacağın 25 öneriyi hayata geçirerek yazı olabildiğince eğlenceyle doldurabilirsin. Daha fazlası için sayfalarımızı karıştırmaya devam et!

Devamını oku

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Denemeye değer açık hava sporları

Kayalara tırman, kürek çek, içindeki yürüme şampiyonunu uyandır. İşte sana açık havada gerçekleştirebileceğin fantastik sporlar…

Devamını oku

Makyaj yaparken eğlen

Nereden başlamak gerektiğini bilmiyor musun? İşte sana hem havalı hem güzel görünmeni sağlayacak makyaj önerileri.

Devamını oku

Diş tellerinden daha çabuk kurtulmanın yolları

Diş teli kullanırken hangi yiyeceklerden uzak durmalısın, neden? Sana bu konuda bilmen gereken her şeyi söyleyeceğiz…

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı