Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Eğlenceyi keşfet! Gayet ekonomik birkaç önlemle yazın en sıcak günlerini bile sıkıcılıktan kurtarabilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi karıştırmaya devam et!


Yazlık evi, en eğlenceli tatil yeri haline getirmek ister misin? Bunun için sana önerebileceğimiz bir dolu, gayet ucuz yöntemlerimiz var. Sen ve arkadaşların bütün yazı eğlenceye doyarak geçireceksiniz.

1. Balon yarışması

Yakındaki parti dükkanından birkaç balon al. Balonların içini havayla değil, suyla doldur ve güzelce ağızlarını bağlayarak sağlama al. Arkadaşlarınla iki grup oluşturun ve su dolu balonları mümkün olan en uzak mesafeye taşımaya çalışın. Çok mu sıcak? Patlatıver balonu, su seni serinletsin. Yarışın sonucu kimin umurunda?

2. Çiçeklerin gücü adına!

Bahçeden ya da yakındaki koruluktan çiçek topla. Çiçekleri yapışkanlığı kağıda güzelce yapıştır ve üzerine bir ıslak havlu parçası koyarak ütüle. Sonra soğumaya bırak. Soğuduktan sonra kesip kitap ayracı yap. Ya da kağıdın ortasında bir fotoğraflık yer aç, çerçeve olsun.

3. Engelli koşu

Bahçe süslerini, sandalyeleri, kullanılmayan tekerlekleri ve piknik masalarını (yani bulabileceğin her şeyi) kullanarak, belirlediğin bir güzergah üzerinde engelli yarış düzenle. Arkadaşlarını çağır, bir hakem bul, herkesi takımlara ayır ve koşabildiğin kadar koş, zıplayabildiğin kadar yükseğe zıpla. Kim daha hızlıymış herkes görsün. 

4. Manzara resmi yap

Birkaç parça resim malzemesi al. İster karakalem, ister boyalarla etraftaki manzarayı resimle. Arka bahçenizin manzarasını kağıda geçir ve boya. Her şey aslına uygun olmak zorunda değil. Biraz hayal gücü de katabilirsin. 

5. Kale yap

Büyük plaj havluları ve şezlongları kullanarak büyük bir kale yap, sonra gölgesine geçip uyu. 

6. Birlikte tezgah açın

Arkadaşlarını örgütle. Herkes odasını gözden geçirip elden çıkartmak istediği eşyaları ortak bir alanda toplasın. Sonra takas usulü alışverişe başlayın. Hem evdeki istemediğin eşyalardan kurtul, hem de yeni bir şeylerin olsun.


Senin yaz sıkıntısına bulduğun çözüm ne?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları
  • Yorumları göster

maalesef

happy 04.06.2017

bunların hiç biri can sıkıntısını gidermeye yetmiyor

Sinemalı kareoke partisi: Film-oke

Evde bir kızlar partisi vereceksin. Film de seyredeceksiniz. Eğlencenin dozunu artırmaya ne dersin? Mesela ortama biraz karaoke neşesi de ekleyebilirsin… Daha fazla parti fikri için web sitemizi okumaya devam

Devamını oku

Denemeye değer açık hava sporları

Kayalara tırman, kürek çek, içindeki yürüme şampiyonunu uyandır. İşte sana açık havada gerçekleştirebileceğin fantastik sporlar…

Devamını oku

Gillette Venus Breeze 4'lü Yedek Tıraş Bıçağı

Gillette Venus Breeze 4'lü Yedek Tıraş Bıçağı

Bahar tatili için 8 tavsiye

Bahar tatili için yolculuğa çıkmadan önce bir rehbere ihtiyacın var. İşte o rehber tam burada duruyor. Daha fazla yolculuk ve tatil önerisi için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku