Havuz partisiyle serinle!

Havuz partisiyle serinle!

Havuz yok mu? Sorun değil! Bu havuz temalı parti fikirleri sulu da yapılır susuz da! Daha fazla parti fikri için sitemizdeki yazıları okumaya devam et!


Yaz demek, parti demek! Neden bir havuz partisi düzenlemiyorsun? Bulunduğun yerde havuz mu yok? Derdin bu olsun, havuz partisi vermek için havuza ihtiyaç olduğunu kim söylemiş?! Havuzsuz da olsa havuz partisi verebilirsin, yeter ki aşağıdaki yazıyı oku ve önerileri hayata geçir!

Havuz partisi daveti

Mavi kağıt üzerine, çıkartmalar ve başka eğlenceli malzemelerle güzel bir davetiye hazırla. Bunun için kalemler, boyalar, renkli kağıtlar vs. kullanabilirsin. Arkadaşlarına mayolarını ve bonelerini de yanlarında getirmelerini söyle. Havuz partisinde en çok bunlara ihtiyaç duyulur çünkü…

Havuz partisi dekoru

Havuz ister olsun ister olmasın, dekor mutlaka lazım. Partiyi dışarda vereceksin tabii… Havuz varsa ne ala, yoksa işte şunları yapabilirsin: Küçük bir plastik havuz al, içini su doldur ve suyun üzerine de yüzebilir oyuncaklar serpiştir.


Balkonun ya da bahçenin her tarafına yaz günü serinlemenin yollarını hatırlatacak aksesuarlar serpiştir, örneğin yaz tatilinde topladığın deniz kabuklarını ve taşları kullanabilirsin bunun için. Etrafa bir dolu dolgu sandalye ve minder de yerleştir.

Havuz partisi çerezleri

Annen ya da baban mangal yapmayı seviyorsa çok şanslısın. Onları parti mangalcıları olarak işe alabilirsin. Taze sebzeler, meyvelerle salatalar hazırla ve bırak parti için kebapları annen ya da baban yapsın. Limonata en güzel içecektir bu mevsimde, bardakların kenarlarına ince limon dilimleri ve küçük kağıt şemsiyelerden yerleştirmeyi de unutma!

Havuz partisi oyunları

Parti mekanına eğlenceli oyuncaklar ve etkinlikler için gereken malzemeler yerleştirmeli… Oyun listesine şöyle bir bakalım:


  • Can kurtaran düğümü


Şişirilebilir can kurtaran yeleği al birkaç tane. Partiden önce şişir. Parti esnasında üzerinize giyip birbirinizle çarpışma oyunu oynayın.


  • Gölgede örgü


Bir avuç kadar renkli plastik boncuk, saç bağcıkları ve çiçek desenli saç aksesuarları yerleştir bir sehpaya. Arkadaşlarına söyle birbirlerinin saçlarını süslesinler. Kimse kendini süsleme işi bitmeden göremesin. Herkes yaratıcılığını konuştursun.


  • Sıcak hula


Arkadaşlarınla takım oluşturun ve hula hop çevirmekteki yeteneklerinizi sergileyerek yarışın. Hula hop’taki dünya rekorunun yaklaşık 75 saat olduğunu biliyor musun? Sence aranızda bu rekoru kırabilecek biri var mıdır?


Sence havuzsuz bir havuz partisinde başka neler olabilir?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.
  • Yorumları göster

Harika

@pink 30.12.2016

söyleyecek bişey bulamadığım kadar çok beğendim

İlk iş görüşmene hazırlan

İlk iş görüşmene hazırlanırken neler yapmalısın? Unutma bu görüşme senin için büyük bir tecrübe olacak. Daha fazla bilgi ve öneri için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Eğlenceyi keşfet! Gayet ekonomik birkaç önlemle yazın en sıcak günlerini bile sıkıcılıktan kurtarabilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi karıştırmaya devam et!

Devamını oku

Ipana Pro-Expert Diş Macunu Doğal Ferahlık

Ipana Pro-Expert Diş Macunu Doğal Ferahlık

Güvenli sürüş ipuçları

Araba kullanmak özgürlük ve arkadaşlarına şoförlük yapmak demektir. Güvenle araba kullanmak için bu beş bilgiyi aklında tut.

Devamını oku

Sağlıklı bir yaz ışıltısı kazan

Tahriş etmeden ışıltılı ve bronz bir cilde nasıl kavuşursun?

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku