Havuz partisiyle serinle!

Havuz partisiyle serinle!

Havuz yok mu? Sorun değil! Bu havuz temalı parti fikirleri sulu da yapılır susuz da! Daha fazla parti fikri için sitemizdeki yazıları okumaya devam et! Havuz partisi fikirleri içinse yazının devamını oku…

 

Yaz demek, parti demek! Neden bir havuz partisi düzenlemiyorsun? Bulunduğun yerde havuz mu yok? Derdin bu olsun, havuz partisi vermek için havuza ihtiyaç olduğunu kim söylemiş?! Havuzsuz da olsa havuz partisi verebilirsin, yeter ki aşağıdaki yazıyı oku ve önerileri hayata geçir!

Havuz partisi daveti

Mavi kağıt üzerine, çıkartmalar ve başka eğlenceli malzemelerle güzel bir davetiye hazırla. Bunun için kalemler, boyalar, renkli kağıtlar vs. kullanabilirsin. Arkadaşlarına mayolarını ve bonelerini de yanlarında getirmelerini söyle. Havuz partisinde en çok bunlara ihtiyaç duyulur çünkü…

Havuz partisi dekoru

Havuz ister olsun ister olmasın, dekor mutlaka lazım. Partiyi dışarda vereceksin tabii… Havuz varsa ne ala, yoksa işte şunları yapabilirsin: Küçük bir plastik havuz al, içini su doldur ve suyun üzerine de yüzebilir oyuncaklar serpiştir.


Balkonun ya da bahçenin her tarafına yaz günü serinlemenin yollarını hatırlatacak aksesuarlar serpiştir, örneğin yaz tatilinde topladığın deniz kabuklarını ve taşları kullanabilirsin bunun için. Etrafa bir dolu dolgu sandalye ve minder de yerleştir.

Havuz partisi çerezleri

Annen ya da baban mangal yapmayı seviyorsa çok şanslısın. Onları parti mangalcıları olarak işe alabilirsin. Taze sebzeler, meyvelerle salatalar hazırla ve bırak parti için kebapları annen ya da baban yapsın. Limonata en güzel içecektir bu mevsimde, bardakların kenarlarına ince limon dilimleri ve küçük kağıt şemsiyelerden yerleştirmeyi de unutma!

Havuz partisi oyunları

Parti mekanına eğlenceli oyuncaklar ve etkinlikler için gereken malzemeler yerleştirmeli… Oyun listesine şöyle bir bakalım:

 

  • Can kurtaran düğümü

 

Şişirilebilir can kurtaran yeleği al birkaç tane. Partiden önce şişir. Parti esnasında üzerinize giyip birbirinizle çarpışma oyunu oynayın.

 

  • Gölgede örgü

 

Bir avuç kadar renkli plastik boncuk, saç bağcıkları ve çiçek desenli saç aksesuarları yerleştir bir sehpaya. Arkadaşlarına söyle birbirlerinin saçlarını süslesinler. Kimse kendini süsleme işi bitmeden göremesin. Herkes yaratıcılığını konuştursun.

 

  • Sıcak hula

 

Arkadaşlarınla takım oluşturun ve hula hop çevirmekteki yeteneklerinizi sergileyerek yarışın. Hula hop’taki dünya rekorunun yaklaşık 75 saat olduğunu biliyor musun? Sence aranızda bu rekoru kırabilecek biri var mıdır?


Sence havuzsuz bir havuz partisinde başka neler olabilir?

 

Pijama partisini mi tercih ederdin? O zaman pijama partisi ipuçlarımıza da göz at!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

Harika

@pink 30.12.2016

söyleyecek bişey bulamadığım kadar çok beğendim

Evde Banyo Bombası Yapma Rehberi

Küvet sefasına hepimiz bayılırız, değil mi? Vereceğimiz banyo bombası tarifiyle haftalarca mis gibi kokacaksın.

Devamını oku

En Havalı Pijama Partisi Nasıl Düzenlenir

Evde muhteşem bir kızlar gecesi düzenleyerek yakın arkadaşlarından tam not al.

Devamını oku

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Parlatıcı Etkili

Ipana 3 Boyutlu Beyazlık Luxe Parlatıcı Etkili

Pijama Partisi için Yaratıcı Fikirler

En güzel pijama partisini veren kız sen ol. Arkadaşlarının bayılacağı parti fikirlerine göz at.

Devamını oku

Cızır cızır yanıyor! Güneş ışığı ve cilt sorunları

Kızarıklıklardan, isiliklere kadar yazın karşılaştığın cilt sorunlarıyla başa çıkman için cilt bakımı ipuçları.

Devamını oku

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku