Mezuniyet öncesi kaçınılması gereken dört temel hata

Mezuniyet öncesi kaçınılması gereken dört temel hata

Heyecanla beklediğin mezuniyet balosu öncesinde her şeyin yolunda gitmesi için nelere dikkat etmen gerekir. Mezuniyet töreni öncesinde alabileceğin dört temel önlem bu yazıda.

 

Mezuniyet töreni için mükemmel bir elbise buldun. Saçlarını yaptırmak için kuaförü ayarladın. Yani her şey hazır gibi görünüyor. Şimdi sana, balodan 24 saat önce mutlaka bakman gereken bir kontrol listesi sunacağız. Bu listeyi de gözden geçirdikten sonra mezuniyete tam manasıyla hazır olacaksın.

1. Bütün gece uykusuz kalma

Bu kadar büyük bir olaydan önce iyi bir uyku çekmek çok önemli. Çünkü dans etmek için enerjiye ihtiyacın olacak. Üstelik bütün gece arkadaşlarınla her konuda deliler gibi konuşacaksınız. İyice dinlenmek istiyorsan, erkenden yat ve vakitlice kalk.

2. Kahvaltıyı atlama

Mezuniyet töreni öncesindeki sabah iyi bir kahvaltı gerçekten iyi bir fikir. Özellikle böylesi büyük günlerde bolca enerjiye ihtiyacın var. Önünde kocaman, yorucu bir gün seni bekliyor. Ayaklarının üzerinde durmak ve erkenden yorulmamak istiyorsan kahvaltıyı ihmal etme.

3. Geç kalma

Her şeyi planlayamazsın elbette. Ama gün içerisinde bütün randevularına zamanında gitmeye çalış. Aksi halde koşturmak zorunda kalırsın. Bu da gerginlik ve yorgunluk demektir. Örneğin erkenden kalktıysan ve erkenden kuaförüne git. Kuaförle alternatifler konusunda biraz çene çal. Bahşiş vermeyi de unutma.

4. Hiçbir şeyi gözden kaçırma

Senin için önemli bir şeyleri unutmak ya da yolda düşürmek canını sıkabilir. Bu nedenle evden çıkmadan önce yanına almak istediğin her şeyi iki kez kontrol et. Rezervasyonun, gideceğin yerin adresi, fotoğraf makinen ve diğer meseleleri önceden zaten çözmüş olman gerekir.

 

Böylesi bir partiye giderken başına gelen istenmedik bir olayı anlatmak ister misin?

 

Ebeveynlerinle bazı konularda sorun yaşıyor olman çok normal. İpuçlarımıza göz at, ailenle iletişimi en iyi seviyeye getir!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Evde Banyo Bombası Yapma Rehberi

Küvet sefasına hepimiz bayılırız, değil mi? Vereceğimiz banyo bombası tarifiyle haftalarca mis gibi kokacaksın.

Devamını oku

En Havalı Pijama Partisi Nasıl Düzenlenir

Evde muhteşem bir kızlar gecesi düzenleyerek yakın arkadaşlarından tam not al.

Devamını oku

Pijama Partisi için Yaratıcı Fikirler

En güzel pijama partisini veren kız sen ol. Arkadaşlarının bayılacağı parti fikirlerine göz at.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku