Küçük partilerle her güne bir eğlence

Küçük partilerle her güne bir eğlence

İşte sana bir anda ortaya atıp günü eğlenceye büründürebileceğiniz beş parti önerisi. Parti düzenlemek hakkında daha fazla bilgi ve öneri için sitemizdeki yazıları okumaya devam et.

Rastgele müzik partisi

Her davetli son günlerde en çok sevip dinlediği şarkıları yanında getirir, ortak bir çalma listesi oluşturulur ve parti başlar! Şarkılar ne kadar hareketli ve neşeliyse, gün de o kadar eğlenceli geçer!

Alışveriş fotoğrafları partisi

Arkadaşlarla yapılan bir alışveriş gezintisi sonrasında herkes aldığı elbiseyi giysin ve güzel bir defile düzenleyin.

Disko partisi

Annenin eski giysileri ve aksesuarları arasında bir gezintiye çık. Arkadaşların da annelerinden ödünç aldıkları giysileri getirsinler. 70’lerin şarkılarıyla disko partisi yap.

Ekolojik şıklık partisi

Geri dönüşüme uygun atıklardan giysiler ve aksesuarlar tasarla, biç, dik, yapıştır… Arkadaşlarınla birlikte kocaman bir sergi düzenle… Sonra yaptıklarını partiye katılanlara hediye et…

Mutfak partisi

Arkadaşlarını davet et, birlikte kekler, çörekler, pastalar pişirin. Sonra da bir güzel oturup yiyin.


Aklına böyle küçük partiler düzenlemek için başka temalar geliyor mu? Bize söylemek ister misin?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Sinemalı kareoke partisi: Film-oke

Evde bir kızlar partisi vereceksin. Film de seyredeceksiniz. Eğlencenin dozunu artırmaya ne dersin? Mesela ortama biraz karaoke neşesi de ekleyebilirsin… Daha fazla parti fikri için web sitemizi okumaya devam

Devamını oku

Bahar tatili için 8 tavsiye

Bahar tatili için yolculuğa çıkmadan önce bir rehbere ihtiyacın var. İşte o rehber tam burada duruyor. Daha fazla yolculuk ve tatil önerisi için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

Baloya 24 saat kala

Mezuniyet balosuna 24 saat kala hazırlıklarını tamamlamak için neler yapman gerektiğini biliyor musun? Balo hazırlıkları konusunda daha fazla bilgi için web sitemizdeki yazıları okumaya devam et!

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yaz makyajı

İşte sana plaj sonrasında da her zamanki kadar güzel görünmen için bilmen gereken sırlar.

Devamını oku