Küçük partilerle her güne bir eğlence

Küçük partilerle her güne bir eğlence

İşte sana bir anda ortaya atıp günü eğlenceye büründürebileceğiniz beş parti önerisi. Parti düzenlemek hakkında daha fazla bilgi ve öneri için sitemizdeki yazıları okumaya devam et.

Rastgele müzik partisi

Her davetli son günlerde en çok sevip dinlediği şarkıları yanında getirir, ortak bir çalma listesi oluşturulur ve parti başlar! Şarkılar ne kadar hareketli ve neşeliyse, gün de o kadar eğlenceli geçer!

Alışveriş fotoğrafları partisi

Arkadaşlarla yapılan bir alışveriş gezintisi sonrasında herkes aldığı elbiseyi giysin ve güzel bir defile düzenleyin.

Disko partisi

Annenin eski giysileri ve aksesuarları arasında bir gezintiye çık. Arkadaşların da annelerinden ödünç aldıkları giysileri getirsinler. 70’lerin şarkılarıyla disko partisi yap.

Ekolojik şıklık partisi

Geri dönüşüme uygun atıklardan giysiler ve aksesuarlar tasarla, biç, dik, yapıştır… Arkadaşlarınla birlikte kocaman bir sergi düzenle… Sonra yaptıklarını partiye katılanlara hediye et…

Mutfak partisi

Arkadaşlarını davet et, birlikte kekler, çörekler, pastalar pişirin. Sonra da bir güzel oturup yiyin.


Aklına böyle küçük partiler düzenlemek için başka temalar geliyor mu? Bize söylemek ister misin?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Eğlenceyi keşfet! Gayet ekonomik birkaç önlemle yazın en sıcak günlerini bile sıkıcılıktan kurtarabilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi karıştırmaya devam et!

Devamını oku

Sinemalı kareoke partisi: Film-oke

Evde bir kızlar partisi vereceksin. Film de seyredeceksiniz. Eğlencenin dozunu artırmaya ne dersin? Mesela ortama biraz karaoke neşesi de ekleyebilirsin… Daha fazla parti fikri için web sitemizi okumaya devam

Devamını oku

Bahar tatili için 8 tavsiye

Bahar tatili için yolculuğa çıkmadan önce bir rehbere ihtiyacın var. İşte o rehber tam burada duruyor. Daha fazla yolculuk ve tatil önerisi için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 2

Gillette Venus tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Pürüzsüz bir cilt için

Gillette Venus