Yazın yapılması gerekenler listesi

Yazın yapılması gerekenler listesi

Bu yaz eğlenmek için neler yapmayı planlıyorsun? Şöyle iyi bir yapılması gerekenler listesi hazırlamaya ne dersin? Sana birkaç önerimiz var… Daha fazlası için bu siteyi incelemeye devam et!


Keşke yaz tatili bütün bir yıl boyunca sürseydi değil mi? Etrafta canının istediği gibi dolaşsaydın, saatlerce arkadaşlarınla zaman geçirseydin, her gün havuza ya da denize gitseydin, gece geç saatlere kadar uyanık kalma şansın olsaydı. Ne yazık ki yaz tatili sonsuza kadar sürmüyor. Ama istersen yazı olabilecek en eğlenceli şekilde değerlendirebilirsin. Yeter ki yaza başlarken iyi bir yapılması gerekenler listesi hazırlamış ol.

1. Kendi listeni hazırla

Bu listeye yalnızca eğlenmek için değil, kendi ilgilerini keşfetmek için de bir şeyler ekle. Bir kitabı okumak, bir filmi seyretmek, yeni bir spor dalında kendini geliştirmeye başlamak… Sözün kısası bu listeye hep yapmak isteyip de okul zamanı vakit bulamadığın şeyleri ekle. Bir müzeyi ya da sergiyi dolaşmaktan, evde dondurma yapmaya kadar her şey olabilir…

2. Dışarda ye

Hayır hayır, her gün lokantalarda yemek yemekten bahsetmiyoruz. Kendine güzel bir sandviç ya da atıştırmalık hazırla, çantana yerleştir ve şehrin en sevdiğin yerlerine gidip hem yemeğini ye, hem güzel vakit geçir. Evin bahçesinde ya da balkonda mangal yapmayı öğren. Tabii komşuları rahatsız etmeden... Akşam yemeklerini hazırlamayı üstlen ve mutfak marifetlerini geliştir. Endişelenme, birkaç başarısız girişimden sonra tam bir ustaya dönüşeceksin. Ayrıca et yemeyen arkadaşların için sebze yemekleri konusunda kendini geliştirmeyi unutma.

3. Arkadaşlarınla vakit geçir

Yaz akşamları yıldız gözlemlemek ve hikayeler anlatmak için çok uygundur. En iyi arkadaşlarınla her fırsatta bir araya gelin ve yaz gecelerini şenlendirecek etkinlikler geliştirin. Örneğin kumsalın yazlığınıza yakın bir yerinde kamp yapın. Herkes birer uyku tulumu, pijama ve yastık getirsin. Kısık ışığın altında birbirinize korku hikayeleri anlatın. Ardından yapabilirseniz birlikte yıldızların altında uyumaya çalışın.

4. Park ziyaretleri

Şehirdeki parkları ziyaret edin. Ve bu parkları özel kılan şeyleri keşfetmeye çalış. Ağaçları ve özelliklerini öğren.


Senin yazın yapılması gerekenler listende neler var?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Sinemalı kareoke partisi: Film-oke

Evde bir kızlar partisi vereceksin. Film de seyredeceksiniz. Eğlencenin dozunu artırmaya ne dersin? Mesela ortama biraz karaoke neşesi de ekleyebilirsin… Daha fazla parti fikri için web sitemizi okumaya devam

Devamını oku

Denemeye değer açık hava sporları

Kayalara tırman, kürek çek, içindeki yürüme şampiyonunu uyandır. İşte sana açık havada gerçekleştirebileceğin fantastik sporlar…

Devamını oku

Gillette Venus Breeze 4'lü Yedek Tıraş Bıçağı

Gillette Venus Breeze 4'lü Yedek Tıraş Bıçağı

Bahar tatili için 8 tavsiye

Bahar tatili için yolculuğa çıkmadan önce bir rehbere ihtiyacın var. İşte o rehber tam burada duruyor. Daha fazla yolculuk ve tatil önerisi için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku