Yazın yapılması gerekenler listesi

Yazın yapılması gerekenler listesi

Bu yaz eğlenmek için neler yapmayı planlıyorsun? Şöyle iyi bir yapılması gerekenler listesi hazırlamaya ne dersin? Sana birkaç önerimiz var… Daha fazlası için bu siteyi incelemeye devam et!

 

Keşke yaz tatili bütün bir yıl boyunca sürseydi değil mi? Etrafta canının istediği gibi dolaşsaydın, saatlerce arkadaşlarınla zaman geçirseydin, her gün havuza ya da denize gitseydin, gece geç saatlere kadar uyanık kalma şansın olsaydı. Ne yazık ki yaz tatili sonsuza kadar sürmüyor. Ama istersen yazı olabilecek en eğlenceli şekilde değerlendirebilirsin. Yeter ki yaza başlarken iyi bir yapılması gerekenler listesi hazırlamış ol.

1. Kendi listeni hazırla

Bu listeye yalnızca eğlenmek için değil, kendi ilgilerini keşfetmek için de bir şeyler ekle. Bir kitabı okumak, bir filmi seyretmek, yeni bir spor dalında kendini geliştirmeye başlamak… Sözün kısası bu listeye hep yapmak isteyip de okul zamanı vakit bulamadığın şeyleri yaz tatilinde yapmak için ekle. Bir müzeyi ya da sergiyi dolaşmaktan, evde dondurma yapmaya kadar her şey olabilir…

2. Dışarda ye

Hayır hayır, her gün lokantalarda yemek yemekten bahsetmiyoruz. Kendine güzel bir sandviç ya da atıştırmalık hazırla, çantana yerleştir ve şehrin en sevdiğin yerlerine gidip hem yemeğini ye, hem güzel vakit geçir. Evin bahçesinde ya da balkonda mangal yapmayı öğren. Tabii komşuları rahatsız etmeden... Akşam yemeklerini hazırlamayı üstlen ve mutfak marifetlerini geliştir. Endişelenme, birkaç başarısız girişimden sonra tam bir ustaya dönüşeceksin. Ayrıca et yemeyen arkadaşların için sebze yemekleri konusunda kendini geliştirmeyi unutma.

3. Arkadaşlarınla vakit geçir

Yaz akşamları yıldız gözlemlemek ve hikayeler anlatmak için çok uygundur. En iyi arkadaşlarınla her fırsatta bir araya gelin ve yaz gecelerini şenlendirecek etkinlikler geliştirin. Örneğin kumsalın yazlığınıza yakın bir yerinde kamp yapın. Herkes birer uyku tulumu, pijama ve yastık getirsin. Kısık ışığın altında birbirinize korku hikayeleri anlatın. Ardından yapabilirseniz birlikte yıldızların altında uyumaya çalışın.

4. Park ziyaretleri

Şehirdeki parkları ziyaret edin. Ve bu parkları özel kılan şeyleri keşfetmeye çalış. Ağaçları ve özelliklerini öğren.

 

Senin yazın yapılması gerekenler listende neler var?

 

Yaz tatili alışveriş yapmak için de iyi bir zamandır. Peki starların alışveriş sırlarını merak ediyor musun?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Evde Banyo Bombası Yapma Rehberi

Küvet sefasına hepimiz bayılırız, değil mi? Vereceğimiz banyo bombası tarifiyle haftalarca mis gibi kokacaksın.

Devamını oku

En Havalı Pijama Partisi Nasıl Düzenlenir

Evde muhteşem bir kızlar gecesi düzenleyerek yakın arkadaşlarından tam not al.

Devamını oku

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Pijama Partisi için Yaratıcı Fikirler

En güzel pijama partisini veren kız sen ol. Arkadaşlarının bayılacağı parti fikirlerine göz at.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku