En Havalı Pijama Partisi Nasıl Düzenlenir

En Havalı Pijama Partisi Nasıl Düzenlenir

Evde muhteşem bir kızlar gecesi düzenleyerek yakın arkadaşlarından tam not al.

 

Adım 1: Davetiye Hazırla.

 

Konukların için özel davetiyeler tasarlayarak kimsenin düşünmediği, farklı bir şey yapabilirsin. Cesaret edebildiğin kadar yaratıcı ol! İstersen davetiyeye simler, etiketler yapıştır. İstersen dijital davetiyeler gönder ya da arkadaşlarının seveceğini bildiğin bir parti teması belirle. Bu davetiyeler arkadaşlarının kızlar gecesini heyecanla beklemelerini sağlar. Ayrıca bütün okul senin davetiyelerini konuşabilir!

 

Adım 2: Parti Süsleri.

 

Yatak odan artık sadece yatak odan değil: Bir parti mekânı! Odanın etrafına küçük süs ışıkları as ya da lambalara renkli ampuller tak. Yeterince yastık, armut minder ve battaniye bulundur. Ayrıca, geceleyin uyku tulumlarını sermek için odanın ortasında boş alan bırakmayı unutma.

 

Adım 3: Giyinip Kuşan.

 

Uyumak yapacağınız son şey olacak. O yüzden arkadaşlarına hem rahat etmek hem de eğlenmek için ne istiyorlarsa getirmelerini söyle. Parti sahibesi olarak, tarz yaratacak tüm malzemeleri ortaya çıkarabilirsin. Yastık savaşı veya karaoke yaparken havaya girmek için parlak bir pijama ya da güzel bir şort takımı giyebilirsin. Tarzını tamamlamak için yumuşak çoraplar ve terlikler giy.

 

Adım 4: Uykuya Stil Kat.

 

Birlikte süslenip püsleneceğiniz bir geceye hazır ol. Herkesten, oje, saç bandı ve makyaj malzemesi getirmelerini iste. Eğer arkadaşlarını gerçekten etkilemek istiyorsan tırnak desenleri yapmayı öner. Mesela, hayvan figürleri ya da puantiyeler yapabilirsiniz. Hatta, odanı “kuaför salonuna” benzetip manikür pedikür yaptırmaya gitmişsiniz gibi davranabilirsiniz. Film seyrederek geceye devam etmek için çoraplarınızı giymeden önce ojelerinizin kuruduğundan emin olun!

 

Adım 5: Gece Yarısı Ziyafeti.

 

Mutlaka yanınızda atıştırmalıklar olsun. Pijama partisi için en mükemmel yiyecekler, pizza, cips ve salsa sos, taze meyve ve patlamış mısırdır. Patlamış mısır film seyretmenin vazgeçilmez parçasıdır. Hatta üşenmiyorsan, kendi pizza barını bile yapabilirsin. Tatlıya gelince, tek kelime yeter: Dondurma.

 

Adım 6: Oyun ve Eğlence.

Pijama partisinde mutlaka film seyretmek gerekir, değil mi? Ama film faslına geçmeden önce birkaç oyun oynamayı unutmayın. (Seyredeceğiniz filmi kazanalar seçebilir!) Herkesin katılabileceği eğlenceli bir oyun hem herkesi mutlu eder hem de sizi güzel bir film maratonuna hazırlar. Uyumak mı? Kimin uykuya ihtiyacı var ki?

 

Bir partiye davetlisin. Peki bu partide nasıl davranmalısın? İpuçları için seni şöyle alalım!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

rd

umutsuz 27.12.2020

gret5e3wyhtrfdbhjs hyuj7krdsewakfrse

Evde Banyo Bombası Yapma Rehberi

Küvet sefasına hepimiz bayılırız, değil mi? Vereceğimiz banyo bombası tarifiyle haftalarca mis gibi kokacaksın.

Devamını oku

Pijama Partisi için Yaratıcı Fikirler

En güzel pijama partisini veren kız sen ol. Arkadaşlarının bayılacağı parti fikirlerine göz at.

Devamını oku

Denemeye Devam Et, #KızGibi Paylaş!

Orkid, genç kızların ergenlik döneminde yaşadığı kaygıları ve sorunları ele alan, Türkiye genelinde bir araştırma gerçekleştirdi. Araştırmaya göre Türkiye’de her 10 genç kızdan 6’sı başarısız olmaktan korktuğu

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku