Elektronik eşyaların parlasın

Elektronik eşyaların parlasın

Akıllı telefonun da senin kadar havalı olmalı.

 

En iyi cep telefonu en havalısıdır. Parlak taşlarla süslenmiş bir telefonun ne kadar havalı olabileceğini düşündün mü hiç? Peki ya bu telefonun dışı aynayla kaplıysa ve selfie çekmeden önce kendini en iyi şekilde görmeni sağlıyorsa? Cevabın hayır mı? İşte bu yüzden tertemiz bir telefon kabına ihtiyaç duyarız. Tek problem bu şıklığı tamamlayacak kulaklıklar bulmak olacak.

İlk adım:

Önce malzemeleri hazırla. İşte sana bir liste:

  • Düz bir akıllı telefon kabı
  • Süper yapıştırıcı
  • Akrilik boncuk parçaları ve sert metalik süsler
  • Aynalı yapışkanlı kaplama kağıdı
  • İnce uçlu bir cımbız

İkinci adım:

Tasarımını oluştur. Yapıştırmaya başlamadan önce, aynalı kaplama kağıdını, boncukları ve metalik süslemelerini yapıştırmaksızın telefon kabının üzerinde düzenle. Canının istediği gibi oynayabilirsin her şeyle. Sonunda tam istediğin gibi bir tasarım oluşturduğunda, fotoğrafını çek ki arada bir dönüp kontrol edebilesin.

Üçüncü adım:

Elindeki malzemeyi tasarımına uygun bir şekilde yapıştırmaya başla. Önce telefon kabına aynalı yapışkanlı kaplama kağıdını yapıştır, ardından geriye kalanları dikkatli ve özenli bir şekilde eklemeye devam et. Metalik parçaları yapıştırdıktan sonra sabitlenmeleri için biraz beklemen gerekebilir. Önemli not: Eğer taşları birbirlerine bitişik yapıştırmak istiyorsan cımbız kullanmanda fayda var.

Dördüncü adım:

Artık en iyi cep telefonu seninki! Her şeyi yapıştırdıktan sonra bırak kurusun. Kullanmaya başlamadan önce en az bir gece bekletmekte fayda var. Ardından kabın içine telefonunu yerleştir ve tasarımının keyfini çıkart.

 

Peki cep telefonu kılıfını baştan yaratmaya ne dersin? Şu içeriğimize de göz at ve kendine bir cep telefonu kılıfı yap!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Soya kokulu mum nasıl yapılır?

Bu kendi yaptığın mumlarla odanın muhteşem kokmasını sağla! “Mum nasıl yapılır?” merak ediyorsan, okumaya devam et.

Devamını oku

Hayatının en iyi Pazar günü!

Bu bilimsel destekli hafta sonu etkinlikleriyle beyninin ve vücudunun muhteşem hissetmesini sağlayacak. Hafta sonu etkinlikleriyle haftaya harika bir başlangıç yaptığından emin olacaksın.

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

En kısa sürede okula hazır ol!

Sabah rutinini öyle bir düzenle ki okula hazırlanmak için saatler harcamak durumunda kalma. Okul hazırlığı nasıl yapılır öğrenmek için yazılarımızı okumaya devam et.

Devamını oku

Tam bir sır küpü ol

Sır nedir? Başkasına söylenmemek üzere sadece seninle paylaşılmış bir şey. Sen de çok ilginç şeyler biliyorsun. İşte burada bu sırrı kendine nasıl saklayacağını ve içten içe birine anlatma arzusuyla

Devamını oku

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana