Elektronik eşyaların parlasın

Elektronik eşyaların parlasın

Akıllı telefonun da senin kadar havalı olmalı.


Parlak taşlarla süslenmiş bir telefonun ne kadar havalı olabileceğini düşündün mü hiç? Peki ya bu telefonun dışı aynayla kaplıysa ve selfie çekmeden önce kendini en iyi şekilde görmeni sağlıyorsa? Cevabın hayır mı? İşte bu yüzden tertemiz bir telefon kabına ihtiyaç duyarız. Tek problem bu şıklığı tamamlayacak kulaklıklar bulmak olacak.

İlk adım:

Önce malzemeleri hazırla. İşte sana bir liste:


- Düz bir akıllı telefon kabı


- Süper yapıştırıcı


- Akrilik boncuk parçaları ve sert metalik süsler


- Aynalı yapışkanlı kaplama kağıdı


- İnce uçlu bir cımbız

İkinci adım:

Tasarımını oluştur. Yapıştırmaya başlamadan önce, aynalı kaplama kağıdını, boncukları ve metalik süslemelerini yapıştırmaksızın telefon kabının üzerinde düzenle. Canının istediği gibi oynayabilirsin her şeyle. Sonunda tam istediğin gibi bir tasarım oluşturduğunda, fotoğrafını çek ki arada bir dönüp kontrol edebilesin.

Üçüncü adım:

Elindeki malzemeyi tasarımına uygun bir şekilde yapıştırmaya başla. Önce telefon kabına aynalı yapışkanlı kaplama kağıdını yapıştır, ardından geriye kalanları dikkatli ve özenli bir şekilde eklemeye devam et. Metalik parçaları yapıştırdıktan sonra sabitlenmeleri için biraz beklemen gerekebilir. Önemli not: Eğer taşları birbirlerine bitişik yapıştırmak istiyorsan cımbız kullanmanda fayda var.

Dördüncü adım:

Her şeyi yapıştırdıktan sonra bırak kurusun. Kullanmaya başlamadan önce en az bir gece bekletmekte fayda var. Ardından kabın içine telefonunu yerleştir ve tasarımının keyfini çıkart.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Kendin Yap: Dekoratif dilek ya da takı kutusu

Kendi başına yapabileceğin bu saklama kutusu ya da takı kutusu ile yaratıcılığını paylaşmaya değer hale getir!

Devamını oku

Kendi soya kokulu mumlarını nasıl yaparsın?

Bu kendi yaptığın mumlarla odanın muhteşem kokmasını sağla!

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Hayatının en iyi Pazar günü!

Bu bilimsel destekli aktiviteler beyninin ve vücudunun muhteşem hissetmesini sağlayacak. Haftaya harika bir başlangıç yaptığından emin olacaksın.

Devamını oku

Tam bir sır küpü ol

Çok ilginç şeyler biliyorsun. İşte burada bu sırrı kendine nasıl saklayacağını ve içten içe birine anlatma arzusuyla nasıl baş edebileceğinle ilgili ipuçlarını bulabilirsin!

Devamını oku

Baba-kız geçirilen zamanlarını değerlendirmek için 5 öneri

Babanla birlikte ikinizin de seveceği eğlenceli şeyleri nasıl yapacağınızı keşfet.

Devamını oku