Kendin yap projesi: Tişörtten yastık yapımı

Kendin yap projesi: Tişörtten yastık yapımı

Eski bir tişörtünü yeni bir dekor yastığına dönüştürebilir, hatta bu yastığı hediye edebilirsin. Yastık yapımını yazımızda keşfet.

 

Eski tişörtlerini kullanamıyorsun artık, üstüne olmuyorlar. İlk konserinde giydiğin tişörte kıyamıyorsun da. Onunla işin henüz bitmemiş olabilir mi? Tişörtünü güzel bir yastığa dönüştürmek ister misin? Aslında çok kolay ve yalnızca bir öğleden sonranı alır.

 

1. Tişörtün içini dışına çevir, iğne ve iplikle kolları dikip kapat. Eteğini de benzer şekilde dik.

 

2. Şimdi tişörtü yaka açıklığından yararlanarak tekrar düz çevir. İçini herhangi bir hobi dükkanından alabileceğin elyafla doldur ve şişkin bir yastık yap.

 

3. Şimdi yakayı da dikip yastığı kapat. Yastığı arkana koy ve güzelce yaslan. !

 

Bir tişörtle başka neler yapılabilir?

 

Yastık yapımını öğrendin, şimdi sıra evdeki sorumluluklarında. Yazımızı oku!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları
  • Yorumları göster

Çanta

starsky 25.07.2016

Tişörtün kollarını kesip alt taraftan şeritler kesiyorut sonra o şeritleri gerrip birbirleriyle bağlıyoruz. Çanta hazır :D

Mükemmel tatil valizi için 10 güzel öneri

Bir geceliğine bir yerde kalacak olabilirsin ya da belki iki haftalığına ailenle tatile gidiyorsundur. Seyahat çantasını ne kadar profesyonelce hazırlarsan yükün o kadar hafif, gezin o kadar eğlenceli

Devamını oku

Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Eğlenceyi keşfet! Gayet ekonomik birkaç önlemle yazın en sıcak günlerinde evde sıkılınca yapılabilecek şeyleri keşfet! Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi karıştırmaya devam et!

Devamını oku

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Yaz tatili için eğlence listesi

Sıkıntıya son! Aşağıda okuyacağın 25 öneriyi hayata geçirerek yazı olabildiğince eğlenceyle doldurabilirsin. Daha fazlası için sayfalarımızı karıştırmaya devam et!

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

İlk randevun için beş ipucu

Hoşlandığın çocukla ilk kez çıkacaksın. Birkaç konuda dikkatli davranarak bunun senin için tam bir başarı olmasını sağlayabilirsin.

Devamını oku