Kendin yap projesi: Tişörtten yastık yapımı

Kendin yap projesi: Tişörtten yastık yapımı

Eski bir tişörtünü yeni bir dekor yastığına dönüştürebilir, hatta bu yastığı hediye edebilirsin.


Eski tişörtlerini kullanamıyorsun artık, üstüne olmuyorlar. İlk konserinde giydiğin tişörte kıyamıyorsun da. Onunla işin henüz bitmemiş olabilir mi? Tişörtünü güzel bir yastığa dönüştürmek ister misin? Aslında çok kolay ve yalnızca bir öğleden sonranı alır.


1. Tişörtün içini dışına çevir, iğne ve iplikle kolları dikip kapat. Eteğini de benzer şekilde dik.


2. Şimdi tişörtü yaka açıklığından yararlanarak tekrar düz çevir. İçini herhangi bir hobi dükkanından alabileceğin elyafla doldur ve şişkin bir yastık yap.


3. Şimdi yakayı da dikip yastığı kapat. Yastığı arkana koy ve güzelce yaslan. !


Bir tişörtle başka neler yapılabilir?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.
  • Yorumları göster

Çanta

starsky 25.07.2016

Tişörtün kollarını kesip alt taraftan şeritler kesiyorut sonra o şeritleri gerrip birbirleriyle bağlıyoruz. Çanta hazır :D

Denemeye değer açık hava sporları

Kayalara tırman, kürek çek, içindeki yürüme şampiyonunu uyandır. İşte sana açık havada gerçekleştirebileceğin fantastik sporlar…

Devamını oku

Yaz sıkıntısına karşı 6 çare

Eğlenceyi keşfet! Gayet ekonomik birkaç önlemle yazın en sıcak günlerini bile sıkıcılıktan kurtarabilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi karıştırmaya devam et!

Devamını oku

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Gillette Venus Embrace Yedek Tıraş Bıçağı

Hayal ettiğin işi nasıl bulabilirsin?

Tatilde biraz çalışmak ve okul öncesi para biriktirmek istiyorsun. Ama önce bir iş bulman lazım. İşte sana bu konuda birkaç öneri. Daha fazlası için web sitemizi okumaya devam et!

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku