Dedikoduya karşı

Dedikoduya karşı

Dedikodu yani gıybet yapmanın da bir zorbalık türü olduğunu unutma. Aşağıdaki posteri yapıp uygun gördüğün yerlere asarak dedikoducuları uyar. Gıybet hakkında daha fazla bilgi için sayfalarımızı dolaşmaya devam et!

 

Kimi zaman dedikodu zararsızmış gibi gelir, ama değildir. Aslında zorbalığın en sık rastlanan türlerinden biridir. Dedikoducu zorbaları durdurmak için harekete geçmek ister misin? 

 

Kendinden başla. Bir arkadaşının yüzüne söyleyemeyeceğin hiçbir şeyi arkasından da söyleme. Bu davranışı yaygınlaştırmak istersen bu posteri çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. 

 

Dedikodudan uzak durmanın başka yollarını biliyorsan bizimle paylaş…

 

İstemeden zorbalık yapıyor olabilir misin? Bak bakalım bu yazıda öyle mi diyor!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Kış hüznüyle başa çıkmanın 8 yolu

Soğuk ve gri kış günlerini ısıtıp aydınlatmak için sıcak ve renkli fikirlere ihtiyacın olacak. Bu yazıyı okumakla yetinme, siteyi incelemeye devam et!

Devamını oku

Erteleme alışkanlığını durdurmak için 10 yöntem

Kızlara özel ertelemeye son verme yöntemleri geliştirdik. İşleri hep son ana bırakma hastalığından kurtulmak için bu yazıyı oku. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

En kısa sürede okula hazır ol!

Sabah rutinini öyle bir düzenle ki okula hazırlanmak için saatler harcamak durumunda kalma. Okul hazırlığı nasıl yapılır öğrenmek için yazılarımızı okumaya devam et.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

İlk randevu ikilemi: İlk buluşmada ne giymeli?

Artık birlikte nereye gideceğinizi biliyorsun, şimdi sıra ilk buluşmada ne giymeli sorusuna bir cevap bulmakta…

Devamını oku