Dedikoduya karşı

Dedikoduya karşı

Dedikodu yani gıybet yapmanın da bir zorbalık türü olduğunu unutma. Aşağıdaki posteri yapıp uygun gördüğün yerlere asarak dedikoducuları uyar. Gıybet hakkında daha fazla bilgi için sayfalarımızı dolaşmaya devam et!

 

Kimi zaman dedikodu zararsızmış gibi gelir, ama değildir. Aslında zorbalığın en sık rastlanan türlerinden biridir. Dedikoducu zorbaları durdurmak için harekete geçmek ister misin? 

 

Kendinden başla. Bir arkadaşının yüzüne söyleyemeyeceğin hiçbir şeyi arkasından da söyleme. Bu davranışı yaygınlaştırmak istersen bu posteri çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. 

 

Dedikodudan uzak durmanın başka yollarını biliyorsan bizimle paylaş…

 

İstemeden zorbalık yapıyor olabilir misin? Bak bakalım bu yazıda öyle mi diyor!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Online Dramadan Uzak Durmanın 5 Yolu

İnternette kırıcı sohbetlere girme - özellikle de konu seni de kapsıyorsa. İşte online sorunlardan uzak durmanın yolları.

Devamını oku

Zorbalıkla karşı karşıya kalan birine nasıl yardım edilir?

Zorbalıkla karşı karşıya olan birini gördüğünde onun için bir şeyler yapmak istersin. Peki ne yapabilirsin? Daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

“İyilik çetesi”

Bu posteri bas, çoğalt ve dünyaya zorbaların istedikleri gibi davranamayacakları mesajını ver. İyilik eden, iyilik bulur. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

İdeal göğüs boyu nasıl olmalı?

Göğüslerinin boyu ve şekli diğer kızlarınkine göre nasıl görünüyor, keşfet! İdeal göğüs boyu nasıl olmalı diye merak ediyor ve kendi göğüslerinin diğer kızlarınkine göre nasıl göründüğünü merak

Devamını oku