“Sen kimsin?”

“Sen kimsin?”

Kimse etrafında zorbaların olmasını istemez. Arkadaşlarımızla huzurlu günler geçirmeyi tercih ederiz. Bu posterle zorbalara ve zorbalığa karşı tavrını gösterebilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et.


Kiminle arkadaşlık ettiğine dikkat etmelisin. Çünkü hepimiz zamanla arkadaşlarımıza benzeriz. Hiç de bir zorbaya benzemediğini düşünebilirsin, ama eğer yakın arkadaşların arasında başkalarına zorbalık yapan varsa sen de payına düşeni alırsın. 


Bu posteri bas, çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. Etrafında iyi arkadaşların olsun, kötülük yapan zorbalar değil.


Arkadaşların arasında başka kızlara zorbalık edenler var mı? Eğer onlara karşı harekete geçmekten çekiniyorsan bizimle paylaşabilirsin. Aslında nasıl insanlarla arkadaşlık etmek istiyorsun? 


Bu konuda konuşmanın bile sorunun çözümüne ne kadar büyük bir katkı olduğunu bilsen hemen anlatmaya başlardın.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

İçinde bir zorba mı yaşıyor?

Zorbalığa dur de ve iyiler çetesine katıl. Zorbalıkla mücadele etmenin yollarını öğrenmek istiyorsan bu siteyi incelemeye devam et!

Devamını oku

“İyilik bulaşıcıdır”

Bu posterle etrafında iyilik meltemleri estirebilirsin. Çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. Zorbalığa karşı mücadele ederken iyiliği yaygınlaştırmak için neler yapabileceğini bu sitedeki yazıları

Devamını oku

Dedikoduya karşı

Dedikodu yapmanın da bir zorbalık türü olduğunu unutma. Aşağıdaki posteri yapıp uygun gördüğün yerlere asarak dedikoducuları uyar. Bu konuda daha fazla bilgi için sayfalarımızı dolaşmaya devam et!

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku