“Sen kimsin?”

“Sen kimsin?”

Kimse etrafında zorbaların olmasını istemez. Arkadaşlarımızla huzurlu günler geçirmeyi tercih ederiz. Bu posterle zorbalara ve okulda zorbalığa karşı tavrını gösterebilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et.

 

Kiminle arkadaşlık ettiğine dikkat etmelisin. Çünkü hepimiz zamanla arkadaşlarımıza benzeriz. Hiç de bir zorbaya benzemediğini düşünebilirsin, ama eğer yakın arkadaşların arasında başkalarına zorbalık yapan varsa sen de payına düşeni alırsın. 

 

Bu posteri bas, çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. Etrafında iyi arkadaşların olsun, kötülük yapan zorbalar değil.


Arkadaşların arasında başka kızlara zorbalık edenler var mı? Eğer onlara karşı harekete geçmekten çekiniyorsan bizimle paylaşabilirsin. Aslında nasıl insanlarla arkadaşlık etmek istiyorsun? 

 

Bu konuda konuşmanın bile sorunun çözümüne ne kadar büyük bir katkı olduğunu bilsen hemen anlatmaya başlardın.

 

İyilik bulaşıcıdır! Nasıl mı? Burada keşfet!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Online Dramadan Uzak Durmanın 5 Yolu

İnternette kırıcı sohbetlere girme - özellikle de konu seni de kapsıyorsa. İşte online sorunlardan uzak durmanın yolları.

Devamını oku

Zorba değil arkadaş ol: Zorbalıkla baş etme yöntemleri

Aşağıdaki ipuçlarını okuyarak zorbalığa maruz kalmış arkadaşlarına nasıl yardımcı olabileceğini ve zorbalıkla baş etme yöntemlerini öğrenebilirsin.

Devamını oku

“Zorbalık burada biter”

Bulunduğun her yeri zorbalıktan arındırmak ister misin? Bu posteri bas, çoğalt ve yapıştır. Daha fazla bilgi için bu siteyi dolaşmaya devam et.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 2

Gillette Venus tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku