“Sen kimsin?”

“Sen kimsin?”

Kimse etrafında zorbaların olmasını istemez. Arkadaşlarımızla huzurlu günler geçirmeyi tercih ederiz. Bu posterle zorbalara ve okulda zorbalığa karşı tavrını gösterebilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et.

 

Kiminle arkadaşlık ettiğine dikkat etmelisin. Çünkü hepimiz zamanla arkadaşlarımıza benzeriz. Hiç de bir zorbaya benzemediğini düşünebilirsin, ama eğer yakın arkadaşların arasında başkalarına zorbalık yapan varsa sen de payına düşeni alırsın. 

 

Bu posteri bas, çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. Etrafında iyi arkadaşların olsun, kötülük yapan zorbalar değil.


Arkadaşların arasında başka kızlara zorbalık edenler var mı? Eğer onlara karşı harekete geçmekten çekiniyorsan bizimle paylaşabilirsin. Aslında nasıl insanlarla arkadaşlık etmek istiyorsun? 

 

Bu konuda konuşmanın bile sorunun çözümüne ne kadar büyük bir katkı olduğunu bilsen hemen anlatmaya başlardın.

 

İyilik bulaşıcıdır! Nasıl mı? Burada keşfet!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Online Dramadan Uzak Durmanın 5 Yolu

İnternette kırıcı sohbetlere girme - özellikle de konu seni de kapsıyorsa. İşte online sorunlardan uzak durmanın yolları.

Devamını oku

“İyilik çetesi”

Bu posteri bas, çoğalt ve dünyaya zorbaların istedikleri gibi davranamayacakları mesajını ver. İyilik eden, iyilik bulur. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et.

Devamını oku

Zorbalık nedir?

Zorbalığın en önemli belirtilerini öğren, böylece etrafında gördüğünde arkadaşlarınla dayanışmaya giderek zorbaları durdurabilirsin. “Zorbalık nedir?” sorusuna yanıt arıyorsan ve daha fazla bilgiye ihtiyaç

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

İdeal göğüs boyu nasıl olmalı?

Göğüslerinin boyu ve şekli diğer kızlarınkine göre nasıl görünüyor, keşfet! İdeal göğüs boyu nasıl olmalı diye merak ediyor ve kendi göğüslerinin diğer kızlarınkine göre nasıl göründüğünü merak

Devamını oku