“Sen kimsin?”

“Sen kimsin?”

Kimse etrafında zorbaların olmasını istemez. Arkadaşlarımızla huzurlu günler geçirmeyi tercih ederiz. Bu posterle zorbalara ve okulda zorbalığa karşı tavrını gösterebilirsin. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et.

 

Kiminle arkadaşlık ettiğine dikkat etmelisin. Çünkü hepimiz zamanla arkadaşlarımıza benzeriz. Hiç de bir zorbaya benzemediğini düşünebilirsin, ama eğer yakın arkadaşların arasında başkalarına zorbalık yapan varsa sen de payına düşeni alırsın. 

 

Bu posteri bas, çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. Etrafında iyi arkadaşların olsun, kötülük yapan zorbalar değil.


Arkadaşların arasında başka kızlara zorbalık edenler var mı? Eğer onlara karşı harekete geçmekten çekiniyorsan bizimle paylaşabilirsin. Aslında nasıl insanlarla arkadaşlık etmek istiyorsun? 

 

Bu konuda konuşmanın bile sorunun çözümüne ne kadar büyük bir katkı olduğunu bilsen hemen anlatmaya başlardın.

 

İyilik bulaşıcıdır! Nasıl mı? Burada keşfet!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Kış hüznüyle başa çıkmanın 8 yolu

Soğuk ve gri kış günlerini ısıtıp aydınlatmak için sıcak ve renkli fikirlere ihtiyacın olacak. Bu yazıyı okumakla yetinme, siteyi incelemeye devam et!

Devamını oku

Erteleme alışkanlığını durdurmak için 10 yöntem

Kızlara özel ertelemeye son verme yöntemleri geliştirdik. İşleri hep son ana bırakma hastalığından kurtulmak için bu yazıyı oku. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

En kısa sürede okula hazır ol!

Sabah rutinini öyle bir düzenle ki okula hazırlanmak için saatler harcamak durumunda kalma. Okul hazırlığı nasıl yapılır öğrenmek için yazılarımızı okumaya devam et.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

İlk randevu ikilemi: İlk buluşmada ne giymeli?

Artık birlikte nereye gideceğinizi biliyorsun, şimdi sıra ilk buluşmada ne giymeli sorusuna bir cevap bulmakta…

Devamını oku