Dünyaya ne istediğini söyle!

Dünyaya ne istediğini söyle!

Neye inandığın önemli değil, önemli olan inandığın şeyleri ve herkes için arzu ettiğin güzellikleri dünyaya duyurmak. Bu konuda daha fazla bilgi için sayfalarımızı dolaşmaya devam et!

 

Kansere ilaç bulmak, zorbalıkla baş etmek, hayvanları kurtarmak… Ne yapmak istediğin önemli ama ne istersen iste daha önemli bir şey var. İnandığın ve istediğin şeyleri dünyaya duyuracak yollar bulmak. Böylece arzu ettiğin şeylerin gerçekleşmesi için dayanışacak insanlar bulabilirsin. Dünyaya ne istediğini söylemek için fotoğraflardan ve sosyal medyadan yararlanabilirsin.


Aşağıda kuracağın iyilik çetesi için kullanabileceğin birkaç örnek göreceksin. Fotoğrafları, sloganları değiştirerek, daha da önemlisi kendi yaratıcılığını sergileyerek yapmak istediklerini dünyaya duyur.

 

Hayalindeki işi nasıl bulabileceğini bu yazımızda keşfet!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları
  • Yorumları göster

yok

heraparker 16.09.2016

ama fotograf ve ya slogan yokki

“Birlikte direniyoruz”

Bu posterle zorbalara, kendileri gibi olmayan kızların birlikte hareket ettiklerini gösterebilirsin. Zorbalığa karşı birlikte direnerek zorbaları durdurabilirsin. Daha fazla bilgi için bu siteyi incelemeye

Devamını oku

Pşşt! Okul dedikoduları ve sırlar

Dedikodu yapmak eğlenceli olabilir ama fazlası herkese zarar verir. Dedikodular hakkında bilmen gerekenlerin farkında mısın? Bu yazıyı oku. Daha fazlası için web sitemizi dolaşmaya devam et!

Devamını oku

İçinde bir zorba mı yaşıyor?

Zorbalığa dur de ve iyiler çetesine katıl. Zorbalıkla baş etmenin yöntemlerini öğrenmek istiyorsan bu siteyi incelemeye devam et!

Devamını oku

İlk randevun için beş ipucu

Hoşlandığın çocukla ilk kez çıkacaksın. Birkaç konuda dikkatli davranarak bunun senin için tam bir başarı olmasını sağlayabilirsin.

Devamını oku

Genç kızların erkek arkadaşlarıyla ilk buluşmasıyla ilgili 3 ipucu

Yani, artık erkek arkadaşın var. Peki şimdi ne olacak? İşte burada sağlıklı bir ilişki için farklı ipuçlarını bulabilirsin.

Devamını oku