Dünyaya ne istediğini söyle!

Dünyaya ne istediğini söyle!

Neye inandığın önemli değil, önemli olan inandığın şeyleri ve herkes için arzu ettiğin güzellikleri dünyaya duyurmak. Bu konuda daha fazla bilgi için sayfalarımızı dolaşmaya devam et!

 

Kansere ilaç bulmak, zorbalıkla baş etmek, hayvanları kurtarmak… Ne yapmak istediğin önemli ama ne istersen iste daha önemli bir şey var. İnandığın ve istediğin şeyleri dünyaya duyuracak yollar bulmak. Böylece arzu ettiğin şeylerin gerçekleşmesi için dayanışacak insanlar bulabilirsin. Dünyaya ne istediğini söylemek için fotoğraflardan ve sosyal medyadan yararlanabilirsin.


Aşağıda kuracağın iyilik çetesi için kullanabileceğin birkaç örnek göreceksin. Fotoğrafları, sloganları değiştirerek, daha da önemlisi kendi yaratıcılığını sergileyerek yapmak istediklerini dünyaya duyur.

 

Hayalindeki işi nasıl bulabileceğini bu yazımızda keşfet!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.
  • Yorumları göster

yok

heraparker 16.09.2016

ama fotograf ve ya slogan yokki

Online Dramadan Uzak Durmanın 5 Yolu

İnternette kırıcı sohbetlere girme - özellikle de konu seni de kapsıyorsa. İşte online sorunlardan uzak durmanın yolları.

Devamını oku

Zorba değil arkadaş ol: Zorbalıkla baş etme yöntemleri

Aşağıdaki ipuçlarını okuyarak zorbalığa maruz kalmış arkadaşlarına nasıl yardımcı olabileceğini ve zorbalıkla baş etme yöntemlerini öğrenebilirsin.

Devamını oku

“Zorbalık burada biter”

Bulunduğun her yeri zorbalıktan arındırmak ister misin? Bu posteri bas, çoğalt ve yapıştır. Daha fazla bilgi için bu siteyi dolaşmaya devam et.

Devamını oku

Belalı bir kızın sırları

Siber zorbalıkla karşı karşıya mısın? Sosyal medyada sataşmalardan zarar mı görüyorsun? Eski okul arkadaşlarının sataşmalarından rahatsız mı oldun? Aşağıda onların akıllarında neler döndüğünü bulabilirsin.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!