Dünyaya ne istediğini söyle!

Dünyaya ne istediğini söyle!

Neye inandığın önemli değil, önemli olan inandığın şeyleri ve herkes için arzu ettiğin güzellikleri dünyaya duyurmak. Bu konuda daha fazla bilgi için sayfalarımızı dolaşmaya devam et!


Kansere ilaç bulmak, zorbalığa son vermek, hayvanları kurtarmak… Ne yapmak istediğin önemli ama ne istersen iste daha önemli bir şey var. İnandığın ve istediğin şeyleri dünyaya duyuracak yollar bulmak. Böylece arzu ettiğin şeylerin gerçekleşmesi için dayanışacak insanlar bulabilirsin. Dünyaya ne istediğini söylemek için fotoğraflardan ve sosyal medyadan yararlanabilirsin.


Aşağıda kuracağın iyilik çetesi için kullanabileceğin birkaç örnek göreceksin. Fotoğrafları, sloganları değiştirerek, daha da önemlisi kendi yaratıcılığını sergileyerek yapmak istediklerini dünyaya duyur.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.
  • Yorumları göster

yok

heraparker 16.09.2016

ama fotograf ve ya slogan yokki

Zorbalıkla karşı karşıya kalan birine nasıl yardım edilir?

Zorbalıkla karşı karşıya olan birini gördüğünde onun için bir şeyler yapmak istersin. Peki ne yapabilirsin? Daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et!

Devamını oku

Zorbalık çemberi

Hangi davranışların zorbalık olduğunu ve bu davranışları sergileyenlere karşı neler yapabileceğini öğrenmek için bu videoyu seyret. Daha fazla bilgi için sayfalarımızı dolaşmaya devam et.

Devamını oku

“İyilik çetesi”

Bu posteri bas, çoğalt ve dünyaya zorbaların istedikleri gibi davranamayacakları mesajını ver. Bu konuda daha fazla bilgi için web sitemizi incelemeye devam et.

Devamını oku

Annenle regl döneminle ilgili konuş

Annenle aranızdaki buzları eritip ona regl dönemin ve ergenlikle ilgili soruları nasıl soracaksın?

Devamını oku

Makyaj yaparken eğlen

Nereden başlamak gerektiğini bilmiyor musun? İşte sana hem havalı hem güzel görünmeni sağlayacak makyaj önerileri.

Devamını oku