Tedavi çılgınlığı

Tedavi çılgınlığı

Bu çok uyarıcı bir his, cildinin temiz masaj yapılmış, nemlendirilmiş ve hoş kokular içinde olması... Her kız eğer bakımlı ise güzeldir…


Güneşin altında uzanıp yatıyor da olsan aktif bir şekilde hareket etmeyi de tercih etsen, kesin olan bir şey varsa o da terliyor olduğundur. Ve bu nedenle cildin daha fazla miktarda bakteriye maruz kalır. Zaten bunların ne yapabileceğini biliyorsun. Senin amacın bunları ortadan kaldırmak. Vücudunda bu türlü bir ucubenin dolaşmasına izin veremezsin.

Vücudun için bir şey yap!

Haftada bir günü serbest gün olarak belirle ve o gün en az bir saati kendine ayır. Her hafta cildin için yeni bir sürpriz hazırla. Saunaya gidip kendini 15 dakika sauna sıcaklığı ile sarmalayabilirsin. Bu türde bir banyo kapanmış olan gözenekleri açar ve buna ilaveten kan dolaşımını da iyileştirir. Belki de hoş kokulu bir banyoyu kendi sakin banyonda yapmayı tercih edebilirsin.


Veya ,soğuk ve sıcak suyu alternatif kullanarak bir duş alabilir ve bunu derinlemesine bir peeling seansı (derinin soyulması) ile birleştirebilirsin. Kullanımı ve etkilerini hesaba katmazsak, bunlar için gerekli malzemelerin alınması bile başlı başına bir zevktir. Cilt eğer iyice temizlenmiş ise en iyi şekilde verilen besleyici ürünleri emer. Ovalayarak temizledikten sonra, cilt balsamı veya yağı ile nemlendirebilirsin.

Yüzün için de bir şey yap!

Sevimli yüzünün hijyenik bakımını da hatırlaman gerek Yüzündeki can sıkıcı kirlilikten kurtulmak için aşağıda belirtilen üç basamağı her gün uygulamak yeterli olacaktır.

Basamak Bir: Temizleme

Bir pamuk parçası üzerine bir miktar yüz temizleme sütü veya temizleme jeli uygula ve yüzünü bununla temizle. Kozmetik yüzünden tamamen temizlenene kadar durulamayı ihmal etme.

Basamak İki: Losyon sürme

Cildine uygun bir ürün seçtiğinden emin ol. Belki de normal veya kuru bir cilde sahipsin Fakat ergenlik yaşındaki gençlerin çoğunluğu karma cilt tipi denen bir kabus ile uğraşmak zorunda kalırlar. Bir pamuk parçası üzerine bir miktar tonik sür ve yüzünü bununla günde en az bir kere sil.

Basamak Üç: Nemlendirme

Yine tekrar ediyorum, Cildine uygun bir kozmetik ürün seçtiğinden emin ol. Buna ek olarak, güneş koruma faktörü yüksek bir krem seçmek ile ayrıca güneşten korunma da sağlamış olursun. Peki, hoş kokulu meyvemsi kremlere ne dersin?


Fakat bu kadarla kalmıyor! Bu sadece her gün yapılması gerekenin minimumu. Her hafta bir kere yüzüne bir maske uygulayabilirsin veya kendini terletebilirsin. Bunu yapabilmek için eczaneden aldığın kuru papatyaları kaynayan suya koy ve kafana bir örtü koyduktan sonra dikkatlice üzerine eğil. Buhar tıkanmış olan gözenekleri açacaktır. Evet, eğer sivilcelenmeye karşı bir eğilimin var ise, daha kesin yöntemler kullanman gerekebilir (sivilce jeli, kurutucu merhem, mat krem gibi)

Senin için bir şey daha:

Temizlik ve tazelik hissi ruhun için de iyidir. Bu nedenle en iyisi fiziksel ve ruhani durumunu en iyi hale getirmek için kendine hep iyi bak!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Pürüzsüz bir cilt için

Gillette Venus

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Braun Silk-épil 5 Epilatör 5185 Young Beauty

Braun Silk-épil 5 Epilatör 5185 Young Beauty

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Günlük tutmanın güzelliği

Günlük tutuyor musun? Havalı bir günlüğün olsun istiyorsan bu yazıyı dikkatle okumalısın.

Devamını oku