Yaz güzelliğinin sırları

Yaz güzelliğinin sırları

Hafif kusurlardan uygulaması kolay güneşsiz bronzlaştırıcılara kadar, güzellik bakımın için bilmen gerekenleri burada bulabilirsin.


Merhaba yaz! Terleme zamanı ama bunun akan makyaj ya da kötü bir saç anlamına gelmesi gerekmiyor. Yazın kendini iyi hissetmek ve bir anda ışığını gerçek anlamda ortaya çıkarma planları yaparken ortaya çıkan bu sıcak ve rehavet dolu günlerde yüz bronzlaştırıcılarından turkuaz ayak tırnaklarına, stratejiler koleksiyonumuzla havanı koru!

Sivilceler Gibi Küçük Şeyleri Dert Etme 

Cildindeki bir leke ya da noktanın sebebi basittir: Tıkanmış gözenek. Aniden yüzünde bir sürü sivilce çıkmasına sebep olmayan bir güneş kremi bulmak, sana yarayan bir nemlendirici bulmaktan farklı değildir. Sadece yüz için tasarlanan cilt bakım ürünlerini seç ve bunları ellerin temizken temiz cilde sür (Fondöteni unut, çünkü havalar sıcakken gözeneklerini tıkar!).


Bütün günü güneşin altında geçirdikten sonra hafif bir yüz temizleyici ve soğuk su ile yüzünü yıka. Böylece yatağa girmeden önce kızarıklığı azaltabilirsin.

Tişörtündeki Ter Lekeleri için Ne Yapmalı 

Ter neden iz bırakır? Ter izlerinin çoğu ter önleyici roll-on’larda bulunan alüminyum tuzlarından kaynaklanır. Tuzlar tamamen çözülmez ve kıyafetlerindeki ter izleri genellikle sarı ya da yeşilimsidir. Iyyyy.


Bu işe yarar: Kıyafetleri en yüksek sıcaklıkta yıka ve çok az deterjan kullan. Sonra, alüminyum tuzu olmayan bir deodorant seç. Jel ya da pudrasız bir sprey de deneyebilirsin ama giymeden önce tamamen kuruduğundan emin ol.

Kullanımı Kolay Güneşsiz Bronzlaştırıcı 

Güneşin altında kızarmaya büyük bir hayır diyoruz ama bazen genç kızlar yine de biraz renklenmek ister! Kendi doğal ten renginle uyumlu bir güneşsiz bronzlaştırıcı bulduğun zaman sanki güzelliğini yeniden keşfetmiş gibi hissedersin.


Bronzlaştırıcıyı her zaman tamamen kuru cildine duştan sonra uygulaman en iyisidir. Bronzlaştırıcı nemlendiriciler tüm yüzeyi kapatır ve cildini besler.

Yatak Saçından Islak Saçlara 

Saçların senin her şeyinse, yaz mevsimi her zaman seninle işbirliği içinde olmayabilir. Yüzme sonrası saç karmaşası ile başa çıkmak için çantanda küçük bir tarak ya da fırça bulundur ve havuzdan çıktıktan sonra saçlarını tara (Eğer bir duş ya da hortum varsa, fırçalamadan önce saçındaki tuzu ya da kloru durula).


Saçlarının dalgalı olmasından hoşlanıyorsan ellerinle saçlarını havalandır ve güneşte kurut. Nemli bir günse saçların kabarabilir ya da düzleşebilir, o zaman saçlarını alttan topla. Ya da başına sevimli bir şapka geçir!


Yazın görünüşünü korumaya uğraşırken sana en zor gelen şey nedir?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Braun Silk-épil 5 Epilatör 5185 Young Beauty

Braun Silk-épil 5 Epilatör 5185 Young Beauty

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Günlük tutmanın güzelliği

Günlük tutuyor musun? Havalı bir günlüğün olsun istiyorsan bu yazıyı dikkatle okumalısın.

Devamını oku