Yaz güzelliğinin sırları

Yaz güzelliğinin sırları

Hafif kusurlardan uygulaması kolay güneşsiz bronzlaştırıcılara kadar, nasıl güzel olunur sorusuna cevaben bilmen gerekenleri burada bulabilirsin.

 

Merhaba yaz! Terleme zamanı ama bunun akan makyaj ya da kötü bir saç anlamına gelmesi gerekmiyor. Yazın kendini iyi hissetmek ve bir anda ışığını gerçek anlamda ortaya çıkarma planları yaparken ortaya çıkan bu sıcak ve rehavet dolu günlerde yüz bronzlaştırıcılarından turkuaz ayak tırnaklarına, stratejiler koleksiyonumuzla havanı koru! Yazın nasıl güzel olunur, okumaya başla!

Sivilceler Gibi Küçük Şeyleri Dert Etme 

Cildindeki bir leke ya da noktanın sebebi basittir: Tıkanmış gözenek. Aniden yüzünde bir sürü sivilce çıkmasına sebep olmayan bir güneş kremi bulmak, sana yarayan bir nemlendirici bulmaktan farklı değildir. Sadece yüz için tasarlanan cilt bakım ürünlerini seç ve bunları ellerin temizken temiz cilde sür (Fondöteni unut, çünkü havalar sıcakken gözeneklerini tıkar!).

Bütün günü güneşin altında geçirdikten sonra hafif bir yüz temizleyici ve soğuk su ile yüzünü yıka. Böylece yatağa girmeden önce kızarıklığı azaltabilirsin.

Tişörtündeki Ter Lekeleri için Ne Yapmalı 

Ter neden iz bırakır? Ter izlerinin çoğu ter önleyici roll-on’larda bulunan alüminyum tuzlarından kaynaklanır. Tuzlar tamamen çözülmez ve kıyafetlerindeki ter izleri genellikle sarı ya da yeşilimsidir. Iyyyy.

Bu işe yarar: Kıyafetleri en yüksek sıcaklıkta yıka ve çok az deterjan kullan. Sonra, alüminyum tuzu olmayan bir deodorant seç. Jel ya da pudrasız bir sprey de deneyebilirsin ama giymeden önce tamamen kuruduğundan emin ol.

Kullanımı Kolay Güneşsiz Bronzlaştırıcı 

Güneşin altında kızarmaya büyük bir hayır diyoruz ama bazen genç kızlar yine de biraz renklenmek ister! Kendi doğal ten renginle uyumlu bir güneşsiz bronzlaştırıcı bulduğun zaman sanki güzelliğini yeniden keşfetmiş gibi hissedersin.

Bronzlaştırıcıyı her zaman tamamen kuru cildine duştan sonra uygulaman en iyisidir. Bronzlaştırıcı nemlendiriciler tüm yüzeyi kapatır ve cildini besler.

Yatak Saçından Islak Saçlara 

Saçların senin her şeyinse, yaz mevsimi her zaman seninle işbirliği içinde olmayabilir. Yüzme sonrası saç karmaşası ile başa çıkmak için çantanda küçük bir tarak ya da fırça bulundur ve havuzdan çıktıktan sonra saçlarını tara (Eğer bir duş ya da hortum varsa, fırçalamadan önce saçındaki tuzu ya da kloru durula).

Saçlarının dalgalı olmasından hoşlanıyorsan ellerinle saçlarını havalandır ve güneşte kurut. Nemli bir günse saçların kabarabilir ya da düzleşebilir, o zaman saçlarını alttan topla. Ya da başına sevimli bir şapka geçir!

 

Yazın görünüşünü korumaya uğraşırken sana en zor gelen şey nedir?

 

Genç kızlar için 5 güzellik formülü yazımızı oku!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku

El Yapımı Kokulu Balsamlarla Her Gün Güzel Kokabilirsin!

Kendin için katı parfüm yapmak sandığından çok daha kolay.

Devamını oku

Braun Silk-épil 7 Epilatör 7175 Islak ve Kuru

Braun Silk-épil 7 Epilatör 7175 Islak ve Kuru

Her Kızın Mutlaka Bilmesi Gereken 3 Makyaj Hilesi

Bu üç basit makyaj hilesiyle kendini kırmızı halıda yürüyormuş gibi hisset.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku