Dudaklar için öneriler

Dudaklar için öneriler

Burada okuyacağın basit tekniklerle dudaklarının yumuşaklığını koruyabilirsin.


Dudaklarının rengini korumak istiyorsan onları nemlendir. Aşağıdaki sağlıklı önerileri takip ederek dudaklarının güzelliğini sonsuza kadar koru.

Sabahları:

Dudaklarının üzerindeki ölü derileri fırçalayarak temizle. Sabah rutinine dudak fırçalama işini de ekle, bunu yumuşak bir diş fırçasıyla ya da kumaş parçasıyla yapabilirsin. Ardından nemlendirici kullan ve ancak bundan sonra rujunu sür.

Uykudan önce: 

Dudaklarını ışıkları kapatmadan önce bir kez daha nemlendir. Her gece nemlendirmeye devam ettiğin müddetçe dudakların güzel, sağlıklı ve yumuşacık görünecektir: Özel ipucu: Eğer dudak nemlendirici kullanmak istemiyorsan, göz kremi de kullanabilirsin dudaklarına.

Gün boyunca: 

Güneşte fazla kalmamaya çalış, çünkü tıpkı yüzün gibi dudaklarını da kurutur. Eğer dışarda çok vakit geçirmek zorundaysan, güneş ışınlarına karşı koruma faktörü içeren bir dudak nemlendirici kullan.

Acil durumlarda: 

Dudakların aşırı kuruduysa geceleyin gliserinli veya aloe veralı bir krem sürebilirsin. Ayrıca dudaklarının üzerine salatalık dilimleri yerleştirip bir süre bekleterek de nemlenmelerini sağlayabilirsin.


Dudaklarını seviyor musun? En güzel özelliği ne sence?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Günlük tutmanın güzelliği

Günlük tutuyor musun? Havalı bir günlüğün olsun istiyorsan bu yazıyı dikkatle okumalısın.

Devamını oku