Gözde güzellik

Gözde güzellik

Gözlerinin doğal güzelliğini bu makyaj önerilerini uygulayarak iyice ortaya çıkarabilirsin. Her göz tipi kendine özgü makyaj ister.


Birçok farklı göz tipi var. Kimi derin bakışlarıyla, kimi geniş yüzeyiyle güzelleştirir yüzü. Gözlerine en uygun makyaj tipini öğrenmek ister misin

Derin gözler

Göz çevreni belirginleştirmek için ince, ışıltılı gölgeler oluştur. Işıltılı parlak bir kalemle gözlerinin iç çeperini hafifçe dışa doğru açılarak belirginleştir.

Büyük gözler

Gözlerinin iç çeper köşelerini derin bir gölgeyle belirginleştir. Ardından dış çepere açık renkte bir gölge ver ki gözlerin derinlik kazansın.

Küçük gözler

Gözlerinin daha büyük görünmesi için iç çeperi çok da koyu olmayan bir renkle belirginleştir. Ardından dış çepere biraz daha koyu renkte bir gölge ver.

Çekik gözler

Gözlerinin güzelliğini ortaya çıkartmak için, göz kapaklarının üzerini koyuca bir renkle belirginleştir, bu çizgi gözlerin açıkken görünecek kadar belirgin olmalı, gözlerinin altına ise daha ince bir çizgi ile ortaya çıkar.

Gözlükler

Gözlük kullanırken gözlerini daha fazla renklendirmen ya da gölgelendirmen gerekmez. Bunun yerine, kirpiklerini iyi bir maskarayla belirginleştirmeyi dene. Kirpiklerini şekillendirmek için yeterince zaman harcadığından emin ol ve şunu unutma, gözlerine şeklini veren gözlüklerin değil, kirpiklerin.


Gözlerini beğeniyor musun? Sence onları güzel kılan ne?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Pürüzsüz bir cilt için

Gillette Venus

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Günlük tutmanın güzelliği

Günlük tutuyor musun? Havalı bir günlüğün olsun istiyorsan bu yazıyı dikkatle okumalısın.

Devamını oku