Sünger mi? Pamuk mu? Fırça mı?

Sünger mi? Pamuk mu? Fırça mı?

Makyaj için en uygun araç hangisi? Birazdan öğreneceksin.


En doğru şekilde makyaj yapmak için hangi araçları kullanmalısın? Şimdi öğrenme vakti…

Sünger 

Süngerler sıvı ya da krem bazlı makyaj ürünleri için en uygun seçenekler. Sünger kullandığın ürünün cildine tam olarak temas etmesini sağlar, bu şekilde güzelce uygulayabilirsin. Süngeri kullanmak istediğin ürüne batır ve yüzünün etrafında yumuşak, ince bir tabaka oluşturacak şekilde uygula. Ton eşitsizliklerini gidermek için gereken yerlere bir kat daha sürebilirsin. 

Pudra pamuğu 

Pamuklar pudra türünde ürünleri uygulamak için birebirdir. Hem rahatça taşınır hem de rahatça kullanılırlar. Pamuğu pudraya hafifçe dokundur ve yüzünde eşitsiz tonlamaların oluştuğu bölgelere hafifçe sür. Pudrayı birkaç ince tabaka halinde uygulamak, kalın bir tabaka halinde uygulamaktan daha güzel sonuç verir. 

Fırça

Her ürün için ayrı bir fırça var, far fırçasından allığa kadar her bir ürün için ayrı bir fırça bulabilirsin. Fırçalar pudra içeren ürünleri uygulamak için en uygun araçlardır. Tıpkı pamukta olduğu gibi, birkaç ince katman halinde kullanmak en iyisidir. Kalın bir katman doğal görünümü bozar.


Sen hangi makyaj araçlarını kullanıyorsun?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Ağda doğru yöntem mi?

Ağda hakkındaki gerçekleri öğren ve sonra buna değip değmeyeceğine kendin karar ver.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aynı Çocuktan Hoşlandığınızda Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku