Yaz makyajı

Yaz makyajı

İşte sana plaj sonrasında da her zamanki kadar güzel görünmen için bilmen gereken sırlar.


Önce yüzelim, sonra limonatamızı içelim, sonra da deniz kıyısında bir gezintiye çıkalım. Hadi, bu yaz şehrin en güzel kızları biz olalım. 

Göz makyajı 

Gözlerinin etrafında oluşturacağın birazcık gölge, güzelliğini vurgular. Açık renk, hafif limon rengi bir farla göz kapaklarını renklendir, ardından üzerine zıt renkte bir gölge oluştur. Ya da altın ya da bal rengi tonlarda bir makyaj uygula bronzlaşmış cildine, üzerine de portakal rengi gölgeler düşür. 

Eyeliner 

Biraz eğlenmek mi istiyorsun, göz kapaklarının üzerine ya da kirpiklerinin hemen dibine koyu yeşil renkte eyeliner sür, sonra da suya dayanıklı rimelle kirpiklerini iyice belirginleştir. Dudaklarını ve yanaklarını doğal renkleriyle bırakarak gözlerinin iyice görünür olmasını sağla. 

Bronzlaştırıcı 

Altın renkli bronzlaştırıcı pudralar aklına gelebilecek en eğlenceli göz aldanmalarını yaratır. Elmacık kemiklerine, boynuna ve köprücük kemiğinin üzerine bronzlaştırıcı pudra sür. Gördün mü, güneşte yanmana gerek bile kalmadı?


Yazları nasıl görünmeyi seviyorsun?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Orkid Yaprak İnce Günlük Ped

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

“İyilik bulaşıcıdır”

Bu posterle etrafında iyilik meltemleri estirebilirsin. Çoğalt ve uygun gördüğün yerlere yapıştır. Zorbalığa karşı mücadele ederken iyiliği yaygınlaştırmak için neler yapabileceğini bu sitedeki yazıları

Devamını oku

Günlük tutmanın güzelliği

Günlük tutuyor musun? Havalı bir günlüğün olsun istiyorsan bu yazıyı dikkatle okumalısın.

Devamını oku