Görünüşünü Tamamen Değiştirecek 10 Aksesuar

Görünüşünü Tamamen Değiştirecek 10 Aksesuar

Gardırobundan sıkıldın ama parasal açıdan biraz sıkışık mısın? Dolabını bu 10 aksesuar seçimiyle yeniden düzenle.

Kalın Çerçeveli Gözlükler


Hayal edebileceğin her stil, şekil ve renkte gözlükler giyimini tamamen değiştirebilirler. Kullanıma hazır birkaç farklı ve pahalı olmayan seçenekle her ruh haline uygun yeni bir kişi yaratabilirsin.

Eşarp

Kalın örgülü modeller kış mevsiminde sıcak ve rahat hissetmeni sağlarken, hafif leopar baskılı küçük ipek bir bluz ya da tişört bir yıl boyunca harikadır.

Şapkalar

Bir kot ve tişörtü kenarları sarkık bir şapkayla tamamlayabilir ya da bir elbiseye zarif deri bir keple eğlenceli bir hava katabilirsin. Daha iyi haber: Şapkalar seni daha uzun gösterir ve yüzünü güzelce çerçeveler.

Karakterli Bir Saat

Koyu renkli, büyük bir bilek saati sadece modaya uygun değildir aynı zamanda senin dakik olmaya özen verdiğini de herkese gösterir.

Desenli Taytlar

En sevdiğin küçük siyah elbiseni giydiğini hayal et. Sonra leopar desenli bir tayt ya da arkadan dikişli bir ince çorapla giysini anında bir üst seviyeye çıkar.

Yaka

Yaka görünümünü elde etmek için gerçekten bir gömlek giymek zorunda kaldığın günler geride kaldı. Cadde üzerindeki mağazalar ve tasarımcılar şimdi kat kat giyinmiş gibi görünmesi için kazakların ya da örgü ceketlerin altına giyilecek şık modeller sunuyor.

Kemer

Eğer erkek kardeşinin gömleğini “ödünç” aldıysan, üzerine kemer takmak onu bir kaç saniye içinde “senin” yapacaktır. Büyük beden bir elbisen mi var? Belden kemer takılarak kullanıldığında tamamen farklı görünecektir.

Sevimli Askısız Bir Çanta

Büyük çantanı evde bırak. Elde taşınabilen neon tonlarda, siyah rugan derili, koyu desenli ya da çivi ve fermuarlarla süslenmiş bir tasarım dışarıda takılırken ihtiyacın olan şeyleri yanında taşımanın mükemmel bir yoludur.

Uzun Bir Kolye

En sade beyaz bir tişörte bile o “Vay” etkisini verecektir. Gün içinde daha dikkat çekici takılar takarak kendini göstermeyi dene.

Saç bantları

Saç bandıyla saçına hoş bir şekil verirsen, havalı görünürsün. Çiçek desenli bir bantla eğlenceli bir festival havası da yaratabilirsin.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Eski eşyalarını değerlendir

Eski kıyafetler kişisel tarzına yeni bir şeyler katabilir. Nasıl olduğunu keşfet!

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aynı Çocuktan Hoşlandığınızda Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku