Eski eşyalarını değerlendir

Eski eşyalarını değerlendir

Eski kıyafetler kişisel tarzına yeni bir şeyler katabilir. Nasıl olduğunu keşfet!


Dolabında esrarengiz bir biçimde karşına çıkan ister bir kazak ister bir etek olsun, eski kıyafetler, gardırobuna etkileyici birer katkı sağlayabilir.


“Demode” olmadan bunları nasıl giyersin? Eski kıyafetlere hayat katmakla ilgili tüyolar için okumaya devam et.

Düğmeleri Değiştir

Bazen yeni bir görünüşe sahip olmak, aksesuarları değiştirmek kadar kolaydır. Yeni düğmeler eski bir giysiye yepyeni bir enerji katarlar. Zıt renkli düğmelerle bir renk patlaması kat ya da parlak düğmelerle biraz ışıltı kat. Sadece düğmelerin deliklere girmesi için doğru boyutta olduklarından emin ol. Dikişsiz bir yenileme için mevcut düğmelere yapay parlak taşlar ekle.

Kat kat giyin

Büyük bir fark yaratmanın bedava yolu burada: Üst üste giyin. Sıcaklıktan görsel moda merakına kadar her katın farklı bir işlevi olabilir. Bir gömleğin üzerine yelek ya da bir elbisenin üzerine ceket giy. Bir eteğin altına renkli tozluklar giy ya da yün pullu bir ceketi bir tişörtün üzerine giyerek farklı kumaşları birleştir. Aynı zamanda farklı aksesuarları kat kat kullanmayı da düşünebilirsin. Eski bir üstü, eğlenceli ve farklı bir bilezik ya da cüzdanla eşleştirebilirsin. Eski kıyafetlere kişisel dokunuşlarla gardırobuna bir sürü “yeni” giysi eklemiş olacaksın.

Farklı Bir Renkle Kıyafetini Dönüştür

Bir kıyafetini boyayarak onun görüşünü tamamen değiştirebilirsin. Tişörtlerinin hepsinin rengini değiştirmek için leğene fırlatmadan önce yardımlarını istemek için annene ya da ablana danış. Boya ortalığı mahvedebilir ve değdiği her şeyde çıkmayan lekeler bırakabilir.


Sonra kıyafet malzemesinin gerçekten boyanabilir olup olmadığından emin ol, boyama en iyi pamuklu kıyafetlerde işe yarar. Polyester ve naylonu boyamak çok daha zordur ve ilk birkaç yıkamada boyadığın eşyayı diğer kıyafetlerden ayrı olarak yıkadığından emin ol. Sen ne kadar eflatun rengini sevsen de ailen sahip oldukları her şeyin o renkte olmasını istemeyebilir.

Üzerine Uyduğundan Emin Ol 

Kıyafetinin üzerine uyması önemlidir. Vücudunu iyi göstermelidir. Çok az bir dikkat ve dikişle, eski bir parça en sevdiğin kıyafete dönüşebilir. Etek uçlarını ya da pantolon kenarlarını değiştirmeyi ya da daha iyi oturması için belden daraltmayı düşün. Kenarlarını kıvırıp kendi kendine dikmeyi düşünebilirsin (dikkatlice ölç!) ya da profesyonel olsun diye bir terziye götür.


Moda döngüler halinde gerçekleştiği için elinde farklı zamanlardan parçalar olması seni etraftaki en modaya uygun kişi yapabilir. Moda tarzları ile ilgili web sitelerini kontrol et ya da vintage moda fikirleri ile ilgili internette araştırma yap. Gardırobundan ne kadar faydalanabileceğini görünce şaşırabilirsin. Biraz yaratıcılık ve zaman ayırınca eski kıyafetlerin o kadar güzel görünecekler ki, ablan bunları geri isteyecek!


Eski kıyafetlerle moda trendlerini nasıl belirlersin?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.
  • Yorumları göster

kıyafette degişiklik

ikişekerlianne 12.01.2018

eski bir kotum vardı mini etek olarak dikip kullanıyorum gorenler çok begendı.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Aksesuarların nasıl olmalı?

Kullandığın aksesuarın kıyafetlerinle uyum sağlaması ve vücudunda daha hoş durması için bu taktiklere bir göz at!

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın yolu

Yüzünde görmek istemediğin tüylerde sonsuza kadar kurtulmak istemeyen tek bir kız bile tanımıyoruz. Fakat bu o kadar da ucuz bir yöntem sayılmaz.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Yazlık eğlence listesi

Sıkıntıya son! Aşağıda okuyacağın 25 öneriyi hayata geçirerek yazı olabildiğince eğlenceyle doldurabilirsin. Daha fazlası için sayfalarımızı karıştırmaya devam et!

Devamını oku