Eskiye Can Vermek

Eskiye Can Vermek

Kız kardeşinin o kıyafetine bayılıyordun ama bu 2 yıl önceydi. Şimdi artık o senin. Fakat modaya aykırı damgası yemeden bunları nasıl giyebilirsin ki?


O zaman eski elbiselere yeni hayat vermene yardımcı olacak önerilerimizi oku!

Farklı bir Renk

Bir kumaşın görüntüsünü onu boyayarak tamamen değiştirebilirsin. Önce boyanabilir olduğundan emin olmalısın, pamuklu kumaşlar bu konuda bir numaradır. Ama etrafı dağıtmak ve kalıcı lekeler bırakmak istemiyorsan, annen veya babandan yardım istemekte fayda var.

Düğmelerini değiştir

Yeni düğmeler dene. Bunun için, şekilleri farklı ama boyutları aynı olan düğmeler kullanabilirsin yoksa düğmeler deliklerine uymayacaktır! Kristal görünümlü veya metal düğmeler ile elbisene yeni bir ışıltı getirebilirsin.

Biraz Kısalt 

Yeni bir etek ucu, yepyeni bir kıyafet yaratır. Elindeki uzun eteği, bir mini eteğe çevirmeyi ve yeni moda bir tişört ile takım haline getirmeyi dene.

Bambaşka bir giysi

Modası geçmiş kıyafetinin kimliğini tamamen değiştir. Eski bir pantolonu, kendin için yeni bir eteğe dönüştürebilirsin.

Onu Süsle

Giysilerini aksesuarlarla donat! Kot pantolona ekleyeceğin, havalı bir kurdele, dantel veya eski süveter kollarına dikeceğin püsküller, onları değişik ve eğlenceli yapacaktır. Dikiş malzemesi satan her yerde , bunlardan bolca bulabilirsin.


Eski kıyafetler sana yenileri kadar ilgi çekici gelmeyebilir ama bize kulak verirsen; kardeşin onların yeni halini gördükten sonra, onları senden kesinlikle geri isteyecektir.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Tüylerden Kurtulmakla İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar – Bölüm 1

Gillette Venus senin için tıraşla ilgili merak ettiklerini açıklıyor. Venus ile acısız ve zahmetsiz pürüzsüzlük mümkün!

Devamını oku

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Diş teliyle güzellik

Diş teli kullanman güzel olmadığın anlamına gelmez. Aksine dişlerini ve diş tellerini düzenli temizlersen güzelliğine büyük bir yatırım yapmış olursun.

Devamını oku

Yazlık eğlence listesi

Sıkıntıya son! Aşağıda okuyacağın 25 öneriyi hayata geçirerek yazı olabildiğince eğlenceyle doldurabilirsin. Daha fazlası için sayfalarımızı karıştırmaya devam et!

Devamını oku

Günlük tutmanın güzelliği

Günlük tutuyor musun? Havalı bir günlüğün olsun istiyorsan bu yazıyı dikkatle okumalısın.

Devamını oku