Gardırobun için en moda 5 desen

Gardırobun için en moda 5 desen

Dolabına biraz hayat katmanın en harika yollarında biri desenlerdir. Bu 5 moda öncüsü stili dene.

1. Hayvan Cazibesi

Her zaman popüler olan leopar desenden yeni, çekici zürafa ve zebra desenlerine, hayvan desenleri canlı ve arzulu görünür. Vahşi ormanlara bir giriş için boynuna ya da çantana kaplan çizgili bir fular bağlayarak ya da sevimli leopar desenli bir çift düz ayakkabı ile başlayabilirsin. Sonra yavaş yavaş bir mini etek ya da bluzla daha da açılırsın. Uyarı: Baştan ayağa hayvan desenli giyinmekten her halükarda kaçın (eğer kostüm partisi filan değilse).

2. Masalsı Çiçek Desenleri

Tarzını değiştirmenin en hoş yollarından biri de çiçek desenleridir. Pastel renklerde küçük çiçekli desenlerle tam bir genç kız havasına gir ya da parlak, büyük gül desenleriyle ilgiyi üzerine çek. Bir elbise, mayo ya da havalı bir güneş gözlüğüyle romantik tarafını göstermek istiyorsan, mevsim ne olursa olsun çiçekli elbiseler, dolabına bir bahar enerjisi katar.

3. Geometrik Desenler

Geniş çizgiler ya da çarpıcı siyah beyaz çizgiler bu mevsimde keskin ve yeni görünür. Cesur mu hissediyorsun? Neon renkli büyük puanlı büyük beden bir bluz satın al! Her ne şekil seçersen seç, kıyafetinin geri kalanının daha sönük olduğundan emin ol. Bir seferde çok fazla şekilli kıyafet seni bir moda karmaşasına dönüştürebilir.

4. Otantik Füzyon

Otantik desenleri giyerken dikkat etmen gereken şey çok fazla, gerçekten çok fazladır. O zaman biçimli bir otantik desenli ceketle siyah dar kesim bir kotu ve tek renkli bir tişörtü takımla. Otantik desenli bir elbise mi? Tek renk örgü ya da deri bir ceketle üstünü tamamla ve birkaç büyük halka bilezikle son dokunuşu yap. Kusursuz!

5. Batik Havası

Batik havasını devam ettirmek için hippi olmana gerek yok. Ünlüler ve mankenler de batik kot ceketler, kesik kot şortlar, eşarplar ve tişörtleri taşıyorlar. Yazın güneş gözlükleri ve sandaletler; sonbahar geldiğindeyse küçük bir yün ceket ya da spor ceketle giymek için bu sevimli elbiseyi neden almayasın?


Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Ağda doğru yöntem mi?

Ağda hakkındaki gerçekleri öğren ve sonra buna değip değmeyeceğine kendin karar ver.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aynı Çocuktan Hoşlandığınızda Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku