Giyim Tarzın Senin Hakkında Ne Anlatır

Giyim Tarzın Senin Hakkında Ne Anlatır

Her genç kızın modayla ilgili fikirleri vardır. Giyim tarzın doğru kişiliğini yansıtıyor mu, keşfet!

 

Kendini kıyafetlerinle ifade etmekte özgür olmalısın, öyle değil mi? Ailenden ya da okuldan gelen bazı kuralların senin bireyselliğini kısıtladığını düşünüyor olabilirsin ama giyim tarzının senin hakkında ne anlattığını düşünmek için bir dakika ayır.

Kıyafetlerin Ne Anlatır

Moda fikirlerin senin kim olduğundan, dinlediğin müziğe ve kiminle takıldığına kadar senin hakkında çok şey söyler. Olması gerektiği gibi! Kıyafetlerin senin eşsiz kişisel tarzının bir ifadesidir. O zaman sorun ne? Bazılarımız açık kıyafetlerde biraz ileri gidebiliyoruz aslında ve uzmanlar derin dekolteli gömleklerin, üzerine çok oturan kotların, mini eteklerin ya da sütyen askılarını gösteren çok dar kolsuz tişörtlerin yanlış mesaj verdiği konusunda hemfikirler.

Giyim Farkındalığın Olsun

Açık giyinmenin nasıl bir şey olduğunu bilmiyor bile olabilirsin? Geçen seneden en sevdiğin gömleğini hatırlasana? Aniden göğüslerden dar gelmeye başladı. Vücudun değişiyor ve bazen gardırobun buna uyum sağlayamayabiliyor. Kıyafetlerinin üzerinde nasıl durduğunu evden çıkmadan önce kontrol et. Vücudundaki değişimlere dikkat çeken kıyafetleri tercih etme.

Yanlış Fikirler Uyandırma

Kıyafetlerinin senin kişiliğini tamamlamasını istersin. İnsanlar vücuduna değil sana odaklanmalı (Eğer senin vücudunla ilgili yorumlar yapmak istiyorlarsa, bunun senin değil onların problemi olduğu konusunda hemfikiriz!). Dekolteli üstler ya da üzerine çok oturan etekler gibi açık kıyafetler giydiğinde, bazı insanlar hakkında uygun olmayan şeyler düşünebilir.


Eğer çok sık açık kıyafetler giyersen, dedikodular başlayabilir; ahlaklı ve başarılı bir öğrenci olarak tanınırken bunu mahvedebilirsin.

Şık ve Zarif Ol!

Kıyafet seçimlerinle ilgili farkındalığını artırmak için çaba sarf et. Yanlış bir moda izleniminin tüm emeğini boşa çıkarmasına izin verme. Bunun yerine, her gün seçtiğin kıyafetlerin seni iyi gösterdiğinden emin ol. Ebeveyninin ve erkeklerin sana gösterdiği ilginin pozitif olmasını istersin. Herkesin seni sen olduğun için, söyledin sözler ve yaptığın şeylerden dolayı sevdiğini bilmek de seni harika hissettirecek. Bu senin gerçek güzelliğin!


Evde ya da okuldaki kıyafet kuralları çok mu sert?

 

Vintage giyim alışveriş ipuçlarını keşfet!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku

Vücut Piercingi: Bilmen Gereken 6 Şey

Piercing yaptırmayı mı düşünüyorsun? Yaptırmadan önce bilmen gereken bazı şeyler!

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Her Kızın Mutlaka Bilmesi Gereken 3 Makyaj Hilesi

Bu üç basit makyaj hilesiyle kendini kırmızı halıda yürüyormuş gibi hisset.

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku