İkinci El Giysiler

İkinci El Giysiler

İkinci el giysileri hayata döndürerek nasıl ucuza harika kıyafetler edineceğini öğren.

 

Bütçemizi fazla aşmamak için, biz kızlar dolabımızı genellikle 2. El mağazalarında bulduğumuz kıyafetlerle ya da başkalarından bize kalan eşyalarla şenlendiririz. Eksi kıyafetlere şık bir hava katıp nasıl yeni gibi gösterebileceğini öğrenmek için önerilerimizi okumaya devam et!

 

Gelsin Düğmeler

 

Gösterişli düğmeler, eski bir hırkaya ya da modası geçmiş bir cekete anında bambaşka bir hava katarlar. Orijinal düğmelerden çok farklı düğmeler seçebilirsin ama kazağın ya da yeleğinkilerle aynı boyda olmalarına dikkat et ki iliklere uygun olsunlar. Biraz ışıltı katmak için parlak metal düğmeler ya da suni elmas tarzı düğmeler tercih edebilirsin. İstersen farklı geometrik şekillerde ya da zıt renklerde düğmeler de kullanabilirsin – hangisi zevkine uyuyorsa!

 

Boyları Kısaltalım

 

Bir kıyafeti yalnızca etek çizgisiyle oynayarak bambaşka bir şeye dönüştürebilirsin. Mesela çok uzun bir eteği alıp, etek çizgisini diz üstü olacak şekilde keserek kendine özgü bir tarz yaratabilirsin. Altına, topuksuz, deri bir çizme ve dizüstü çorap giyebilirsin. Çok sevdiğin bir tişört varsa ama sana uzun geliyorsa onu da kısaltabilirsin. Üzerine tam oturan ama kolları uzun gelen ceketin kollarını keserek kısa kollu ceket ya da hatta kolsuz cekete dönüştürebilirsin.

 

Süslemenin Fazlası Olmaz

 

Süsleme becerilerini göster canım! Ablandan sana kalan o kazağın manşetlerine bir kurdele ya da bir şerit dantel dikebilirsin. Eskimiş kot pantolonun arka ceplerine güzel yamalar yapabilirsin. Sade bir kot ceketi, kristallerle, parlak taşlar ya da pullarla süsleyebilirsin. Yaratıcılığını kullan ve gündelik kıyafetleri senin zevkini yansıtan baş döndürücü parçalara çevir. Ablan verdiği o kazağı, sen süsledikten sonra geri almak isteyebilir!

 

Güzel ikinci el kıyafetleri sen nereden buluyorsun?

 

Artık dışarı çıkıp baş döndürmeye hazırsın. Gösterişli elmas küpelerini, sade bir tişörtten, resmi bir elbiseye ve düğmeli bir bluza kadar istediğin her kıyafetle takabilirsin.

 

 

Eski eşyaları bu yazıda değerlendiriyoruz! Hemen oku.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Vücut Piercingi: Bilmen Gereken 6 Şey

Piercing yaptırmayı mı düşünüyorsun? Yaptırmadan önce bilmen gereken bazı şeyler!

Devamını oku

Statement Küpelerini Kendin Yap

Kendin yaptığın süslü küpelerle kıyafetine bambaşka bir hava kat.

Devamını oku

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Sivilce Nedir ve Neden Her Şeyi Berbat Eder?

Sivilcenin ne olduğunu ve cildinin regl döneminden nasıl etkilendiğini öğrenebilirsin.

Devamını oku

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku