İş Kıyafetlerinde Temel Prensipler

İş Kıyafetlerinde Temel Prensipler

Senin gibi çalışan genç kızlar için eğlenceli ve işlevsel moda rehberini burada bulabilirsin.


Çalışan her genç kız işe giyeceği kıyafetler için gardırobunda bir yer ayırmalı. Sonra, kendi temel eşyalarını oluşturabilir ve her gün farklı bir tarz için aksesuarlar kullanabilirsin. Bir iş kıyafetlerinin yapı taşlarını burada bulabilirsin.

Kilit kıyafetler

En azından bir etek, elbise, ceket ve çok iyi oturan bir pantolon satın al. Eğer daha rahat bir işin varsa daha çok pantolon al. Daha resmi bir ortamda çalışıyorsan daha çok etek ve ceket al. Alışverişe gitmeden önce patronunla kıyafet kuralları olup olmadığını konuş. Şunlara bak:


  • Defalarca giymeye ve yıkamaya rağmen yıpranmayan yüksek kaliteli kumaşlar.

  • Yıkayıp kuruttuktan sonra ütülemeye gerek olmayan kırışmayan kumaşlar.

  • Sadece kuru temizlemeyle temizlenmeyen kıyafetler.

  • Beyaz, siyah ve kahverengi gibi temel renkler.

  • Kolsuz tişört ve bluzlarda farklı renkler.

  • Tam uyan rahat ayakkabılar (Tüm gün ayakta durmak zorundaysan, ayaklarını vurup topallamana neden olan ayakkabılarla göz alıcı görünemezsin).

İşe Yarayan Aksesuarlar

Aksesuarlar görünüşünü kişiselleştirmenin ve kusursuz hale getirmenin anahtarıdır. Doğru aksesuar seçimleri sıradan bir kıyafeti muhteşem bir moda ikonuna dönüştürür. İndirimli mağazalardan pahalı olmayan ve eğlenceli kemerler, iğneler, kolyeler, bilezikler ve küpeler stokla. Moda ilhamı almak için moda dergilerini ve sezonun en son moda trendlerini görmek için en iyi katalogları incele. Sonra taklitlerini almak için indirimli satış mağazalarına git. Ucuz ürünler çok uzun süre dayanmaz, her halükarda bunların yerine yenilerini almak isteyeceksin.

Seni Yansıtan Bir Tarz Yarat

Her gün gittiğin işin kıyafet kuralları nedeniyle birkaç temel kıyafete saplanıp kalmak sıkıcı görünebilir ama aslında sınırlı gardırobunu avantaja çevirebilirsin. Seni yansıtan doğru görünüşle, geniş, sarkık küpeler; büyük güneş gözlükleri; ışıltılı iğneler; acayip saatler ya da müthiş özel bir saç kesimi ile kalabalıklar içinde fark edileceksin ve genç bir çalışan olarak izini bırakacaksın.


Gardırobunu nasıl eğlenceli ve tarz sahibi yaparsın?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Eski eşyalarını değerlendir

Eski kıyafetler kişisel tarzına yeni bir şeyler katabilir. Nasıl olduğunu keşfet!

Devamını oku

Denemeye değer açık hava sporları

Kayalara tırman, kürek çek, içindeki yürüme şampiyonunu uyandır. İşte sana açık havada gerçekleştirebileceğin fantastik sporlar…

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku