Tarz giyim: Kendi Tarzını Bul

Tarz giyim: Kendi Tarzını Bul

Bu kişisel moda tüyoları ile kendi tarzını yarat.

 

Sence, gençlik yılların başkalarından ayrışmakla değil sadece uyum sağlamakla mı ilgili? Aynı fikirde değiliz! Gerçek renklerinin parlamasına izin vermek için kendini ifade etmede kendine özgü bir yol bulman önemlidir! Senin için mükemmel tarzı yaratarak başlayabilirsin. Tarz giyim için küçük ayrıntılar ve son dokunuşlarla kendi kişisel tarzına nasıl sahip olabileceğinle ilgili fikirleri burada bulabilirsin.

Senin Olayın Ne?

Her şeyin bir sırası var! Tarz giyimin ilk adımı kendinde en çok neyi sevdiğini bilmektir. Harika saçların mı var? Etkileyici bir gülümsemen mi? Güzel bir tenin mi? Billur gibi mavi gözlerin mi? Uzun bacakların mı? Kendini iyi hissetmeni sağlayan özelliklerin üzerinde durmak ve en iyi özelliklerini tamamlayacak bir stil belirlemek en kolayıdır.

En İyi Etkiyi Yakalamak İçin Aksesuar Kullan

Aksesuarlarının sana yardımcı olmasını sağla! Dehşet bir kemer, muhteşem boncuklu bir bilezik ya da dikkat çeken bir kolyenin kötü olmasının imkanı yok.Saç takıları da hoş birer hava katarlar. Bununla beraber aşırı takı takmamaya da dikkat et. Her şeyin azı iyidir.

Klasik Bir Dokunuş Ekle

Yakınlardaki vintage ikinci el dükkanlarını araştır ve ucuz bir ceket, acayip bir el çantası ya da 1970’li yıllardan bir çift küpe seç. Vintage bir moda eşyasını kendi yeni ve modaya uygun kıyafetlerinle kombine et ve tarzına havalı vintage bir görünüş kat.

Umulmadık Ayakkabılar Giy

Siyah bir kıyafetin altına renkli düz ayakkabılar, bir etekle sıcak çizmeler ya da başka başka şeylerle parlak spor ayakkabılarını giy. Görünüşüne muhteşem bir final dokunuşu için beklenmedik bir şeyler eklemekte ayakkabılar kolay bir çözümdür.

Saçlarınla Oyna

Saçların tarzının merkezi olabilir. Yeni şeyler dene! Saçlarını topla. Kabart. Arkaya, öne ya da yanlara tara. Genellikle arkadan alttan toplamayı mı tercih ediyorsun? Saçlarını topuz yapmayı dene! Bunu nasıl yapabileceğini görmek için internetten araştırma yap. Ne kadar farklı modeller bulabileceğini görünce şaşıracaksın.

Makyaj Yap!

Cilt rengine ve cilt tipine uygun makyaj yap. Yüzüne bir kere baz sürdükten sonra en sevdiğin özelliklerini ön plana çıkaracak renkler ve stillerle denemeler yapmaya cesaret edebilirsin. Gözlerinin belirginleşmesi için mor bir göz farı sürmeyi ya da seni yansıtacak çarpıcı bir dudak parlatıcı rengini seçmeyi düşün.


Kendi moda fikirlerin var mı? Burada paylaş!

 

Bahar elbisesi nasıl giyilir? Yazımızda keşfet.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, Hüküm ve Koşulları ve içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum.

Güzellikle İlgili Aksiliklerle Başa Çıkmanın Yolları

Eyvah! Sivilcelerden, söz dinlemeyen saçlara kadar aksiliklerle başa çıkma yolları.

Devamını oku

Evde Yaptığın Manikürü Kusursuz Hale Getir

Manikür yapmanın inceliklerini öğrenerek bir servet harcamadan yaratıcılığını konuştur.

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Vücut Piercingi: Bilmen Gereken 6 Şey

Piercing yaptırmayı mı düşünüyorsun? Yaptırmadan önce bilmen gereken bazı şeyler!

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Ergenlik Çağının Bilimsel Açıklaması

Ergenlik döneminde yaşadığın tüm değişimlerin arkasındaki bilimsel gerçekler.

Devamını oku