Tarz giyim: Kendi Tarzını Bul

Tarz giyim: Kendi Tarzını Bul

Bu kişisel moda tüyoları ile kendi tarzını yarat.

 

Sence, gençlik yılların başkalarından ayrışmakla değil sadece uyum sağlamakla mı ilgili? Aynı fikirde değiliz! Gerçek renklerinin parlamasına izin vermek için kendini ifade etmede kendine özgü bir yol bulman önemlidir! Senin için mükemmel tarzı yaratarak başlayabilirsin. Tarz giyim için küçük ayrıntılar ve son dokunuşlarla kendi kişisel tarzına nasıl sahip olabileceğinle ilgili fikirleri burada bulabilirsin.

Senin Olayın Ne?

Her şeyin bir sırası var! Tarz giyimin ilk adımı kendinde en çok neyi sevdiğini bilmektir. Harika saçların mı var? Etkileyici bir gülümsemen mi? Güzel bir tenin mi? Billur gibi mavi gözlerin mi? Uzun bacakların mı? Kendini iyi hissetmeni sağlayan özelliklerin üzerinde durmak ve en iyi özelliklerini tamamlayacak bir stil belirlemek en kolayıdır.

En İyi Etkiyi Yakalamak İçin Aksesuar Kullan

Aksesuarlarının sana yardımcı olmasını sağla! Dehşet bir kemer, muhteşem boncuklu bir bilezik ya da dikkat çeken bir kolyenin kötü olmasının imkanı yok.Saç takıları da hoş birer hava katarlar. Bununla beraber aşırı takı takmamaya da dikkat et. Her şeyin azı iyidir.

Klasik Bir Dokunuş Ekle

Yakınlardaki vintage ikinci el dükkanlarını araştır ve ucuz bir ceket, acayip bir el çantası ya da 1970’li yıllardan bir çift küpe seç. Vintage bir moda eşyasını kendi yeni ve modaya uygun kıyafetlerinle kombine et ve tarzına havalı vintage bir görünüş kat.

Umulmadık Ayakkabılar Giy

Siyah bir kıyafetin altına renkli düz ayakkabılar, bir etekle sıcak çizmeler ya da başka başka şeylerle parlak spor ayakkabılarını giy. Görünüşüne muhteşem bir final dokunuşu için beklenmedik bir şeyler eklemekte ayakkabılar kolay bir çözümdür.

Saçlarınla Oyna

Saçların tarzının merkezi olabilir. Yeni şeyler dene! Saçlarını topla. Kabart. Arkaya, öne ya da yanlara tara. Genellikle arkadan alttan toplamayı mı tercih ediyorsun? Saçlarını topuz yapmayı dene! Bunu nasıl yapabileceğini görmek için internetten araştırma yap. Ne kadar farklı modeller bulabileceğini görünce şaşıracaksın.

Makyaj Yap!

Cilt rengine ve cilt tipine uygun makyaj yap. Yüzüne bir kere baz sürdükten sonra en sevdiğin özelliklerini ön plana çıkaracak renkler ve stillerle denemeler yapmaya cesaret edebilirsin. Gözlerinin belirginleşmesi için mor bir göz farı sürmeyi ya da seni yansıtacak çarpıcı bir dudak parlatıcı rengini seçmeyi düşün.


Kendi moda fikirlerin var mı? Burada paylaş!

 

Bahar elbisesi nasıl giyilir? Yazımızda keşfet.

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Gönder’e tıklayarak, içeriğin tamamını yazdığımı onaylıyorum ve Hüküm ve Koşulları

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Saç şekillendiriciye başvurmadan göz kamaştırıcı dalgalara sahip olmanın yolları

Plaj havasında, mükemmel deniz kızı saçları mı istiyorsun? İşte uyurken buna sahip olmanın yolları (çok ciddiyiz)!

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Aksesuarların nasıl olmalı?

Kullandığın aksesuar takıların kıyafetlerinle uyum sağlaması ve vücudunda daha hoş durması için bu taktiklere bir göz at!

Devamını oku

Vajinal akıntı ve günlük pedler hakkında uzman görüşü almaya ne dersin?

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Jinekolog Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu günlük pedler ve genital hijyenle alakalı merak ettiklerini cevaplıyor!

Devamını oku

Orkid her zaman yanında!

Baba-kız geçirilen zamanlarını değerlendirmek için 5 öneri

Aile içi iletişim önemli. Ama babanla kuracağın iletişim senin dışarıda daha sosyal biri olmanı da sağlar. Babanla birlikte ikinizin de seveceği eğlenceli şeyleri nasıl yapacağınızı keşfet.

Devamını oku