Kendi Tarzını Bul

Kendi Tarzını Bul

Bu kişisel moda tüyoları ile kendi tarzını yarat.


Sence, gençlik yılların başkalarından ayrışmakla değil sadece uyum sağlamakla mı ilgili? Aynı fikirde değiliz! Gerçek renklerinin parlamasına izin vermek için kendini ifade etmede kendine özgü bir yol bulman önemlidir! Senin için mükemmel tarzı yaratarak başlayabilirsin. Küçük ayrıntılar ve son dokunuşlarla kendi kişisel tarzına nasıl sahip olabileceğinle ilgili fikirleri burada bulabilirsin.

Senin Olayın Ne?

Her şeyin bir sırası var! Kendi kişisel tarzını geliştirmenin ilk adımı kendinde en çok neyi sevdiğini bilmektir. Harika saçların mı var? Etkileyici bir gülümsemen mi? Güzel bir tenin mi? Billur gibi mavi gözlerin mi? Uzun bacakların mı? Kendini iyi hissetmeni sağlayan özelliklerin üzerinde durmak ve en iyi özelliklerini tamamlayacak bir stil belirlemek en kolayıdır.

En İyi Etkiyi Yakalamak İçin Aksesuar Kullan

Aksesuarlarının sana yardımcı olmasını sağla! Dehşet bir kemer, muhteşem boncuklu bir bilezik ya da dikkat çeken bir kolyenin kötü olmasının imkanı yok.Saç takıları da hoş birer hava katarlar. Bununla beraber aşırı takı takmamaya da dikkat et. Her şeyin azı iyidir.

Klasik Bir Dokunuş Ekle

Yakınlardaki vintage ikinci el dükkanlarını araştır ve ucuz bir ceket, acayip bir el çantası ya da 1970’li yıllardan bir çift küpe seç. Vintage bir moda eşyasını kendi yeni ve modaya uygun kıyafetlerinle kombine et ve tarzına havalı vintage bir görünüş kat.

Umulmadık Ayakkabılar Giy

Siyah bir kıyafetin altına renkli düz ayakkabılar, bir etekle sıcak çizmeler ya da başka başka şeylerle parlak spor ayakkabılarını giy. Görünüşüne muhteşem bir final dokunuşu için beklenmedik bir şeyler eklemekte ayakkabılar kolay bir çözümdür.

Saçlarınla Oyna

Saçların tarzının merkezi olabilir. Yeni şeyler dene! Saçlarını topla. Kabart. Arkaya, öne ya da yanlara tara. Genellikle arkadan alttan toplamayı mı tercih ediyorsun? Saçlarını topuz yapmayı dene! Bunu nasıl yapabileceğini görmek için internetten araştırma yap. Ne kadar farklı modeller bulabileceğini görünce şaşıracaksın.

Makyaj Yap!

Cilt rengine ve cilt tipine uygun makyaj yap. Yüzüne bir kere baz sürdükten sonra en sevdiğin özelliklerini ön plana çıkaracak renkler ve stillerle denemeler yapmaya cesaret edebilirsin. Gözlerinin belirginleşmesi için mor bir göz farı sürmeyi ya da seni yansıtacak çarpıcı bir dudak parlatıcı rengini seçmeyi düşün.


Kendi moda fikirlerin var mı? Burada paylaş!

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Ağız Bakım Uzmanı

Ipana

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Eski eşyalarını değerlendir

Eski kıyafetler kişisel tarzına yeni bir şeyler katabilir. Nasıl olduğunu keşfet!

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku

Sen ve En Yakın Arkadaşın Aynı Çocuktan Hoşlandığınızda Ne Yapmalı?

Ahhhh! Bir aşk üçgeninin içinde kaldın! Aşağıda bunun üstesinden gelmene yardımcı olacak bazı ilişki tavsiyeleri bulabilirsin.

Devamını oku