Kendi Tarzını Yarat: 5 Moda Tüyosu

Kendi Tarzını Yarat: 5 Moda Tüyosu

Nereye gidersen git bu 5 stil kuralıyla her zaman nasıl mükemmel görüneceksin!


Aşağıda kendi tarzını keşfetmene yardımcı olacak ve ne giyersen giy kendini güvende hissettirecek 5 tüyoyu bulabilirsin.

1.Tarz denilince beden her şeydir

Herhangi bir şey üzerine tam oturduğunda sadece daha rahat hissetmezsin ayrıca elbiseler de üzerinde daha güzel görünür. Vücudunu her tarza uydurmak için zorlama. Eğer dar kesim kot sana göre değilse, onun yerine uzun elbiseleri (maksi) dene. Almayı planladığın her şeyi denediğinden emin ol. Elbise askısında çok güzel görünüyor olabilir, fakat “alırken ne düşünüyordum acaba?” demeden önce kendini garantiye al.

2. Biraz Çaba Göster

Okula gitmeden önce hazırlanman için sadece 15 dakikan varsa ne giyeceğine karar vermek için uzun uzun düşünmek oldukça zor olabilir ama biraz çaba göstermek sana herkesin imrenerek bakacağı o ışıltılı ve derli toplu görünüşü sağlayacaktır. Giyeceğin elbiseleri bir gece önceden hazırlamayı dene ve dolabına var olduklarını bile unuttuğun elbiseleri bulmak için iyice bak. Takılarını ve ayakkabılarını önceden seç. Bir gece önce çok az zaman harcamana rağmen hazırlanmak için saatler harcamış gibi görüneceksin.

3. Emin Değilsen, Şık Giyin

Şu moda kuralını unutma: Emin değilsen, şık giyin. Bu sıradan bir buluşmaya mezuniyet kıyafetini giymen anlamına gelmiyor ama hangi kıyafetini giyeceğine karar veremediğin zaman daha şık olanı seç. Sinemaya giderken, uyurken giydiğin gri eşofman altı yerine hoş bir kot ve düz ayakkabılarını giydiğinde pişman olmazsın.

4. Her Zaman Giyebileceğin Klasik Şeyler Seç

Eğer yeni şeyler almak için dışarıya çıktıysan bütün bir yıl boyunca giyebileceğin şeyleri almak iyi bir fikir. Alt ve üstü farklı renklerde kombinlemek büyük bir moda akımı olmasına rağmen bir sonraki sezonda kullanılmaz olabilir. Güzel bir kot, üzerine uyan bir tişört ve uzun bir örgü hırka, süslü takılar ve ayakkabılarla güzel bir kombin oluşturur. Hiçbir zaman demode olmayacak klasik şeyler seçerek paranı ve zamanını koru.

5. Kendine ve Tarzına Sadık Ol

Her zaman giyinmeyle ilgili moda kurallarını kendin, sadece kendin takip etmelisin. Her ne kadar en yakın arkadaşın o en son aldığın çizmeleri sadece o sevdiği için almanda ısrar etse de, onlar sana uygun olmayabilir. Konu moda olunca sadece giymekten hoşlandığın kıyafetlerle kendini güvende hissedebilirsin. Eğer iyi hissetmiyorsan ya da belli bir elbisenin sana uygun olmadığını düşünüyorsan, onu giyme. Moda sadece kendini ifade etme biçimidir; bu yüzden en önemli kısmı asla unutma – Kendini!


Senin tarzını özgün yapan nedir?

Yorum yapmayı unutma * Zorunlu alan
Bu yorumun tümünün tarafımdan yazılmış olduğunu ve topluluk kuralları ve kullanım şartlarını kabul ettiğimi beyan ederim.

Daha beyaz dişler için ipuçları

Diş beyazlatma hakkında daha fazlasını öğrenmek ister misin? İşte burada aradığını bulabilirsin.

Devamını oku

Yazdan çıkmış cilt!

Kurutucu sıcaklar, tuzlu deniz, bronz bir ten derken cildini yıprattın da yıprattın! Bu yüzden de solgun, gergin ve kuru bir cilt ile karşı karşıyasın! Peki, durum daha da kötüye gitmeden bir an önce cildinin

Devamını oku

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Braun Satin Hair 5 Iontec Saç Kurutma Makinesi

Aksesuarların nasıl olmalı?

Kullandığın aksesuarın kıyafetlerinle uyum sağlaması ve vücudunda daha hoş durması için bu taktiklere bir göz at!

Devamını oku

Genç kızların ergenliğine karşı erkeklerin ergenliği

Ergenlik döneminde ilk kimin değişimler yaşadığını keşfet.

Devamını oku

Yüzüne bak, onu tanı

Yeni tanıştığın o kızla iyi bir arkadaş olup olamayacağını hemen anlamaya ne dersin? Bu konuda yüzümüz, her şeyi ele veriyor . İşte, çok işine yarayacak birkaç ipucu.

Devamını oku